Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Allergia - segítség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
110 hozzászólás a témában

#61
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hát a mûtõk sem tiszták. Van egy papír felhívás valahol egy kórházban, hogy "Kérem ne dobálják ki az ablakon a csikket, mert befújja amûtõ ablakán a szél" :-)


De ennyi off elég mára.

#62
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Hülye. (smiley) Sterilszobába.
Szûrt levegõ rulz.


:D
mütõbe? majd te generálod az áramot a lélegeztetõgéphez?
meg szürt gyümölcslé?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#63
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hülye. (smiley) Sterilszobába.
Szûrt levegõ rulz.

#64
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
vákuumszobába? :D
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#65
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Én az összes montisnak(én is az vagyok) meg tudom oldani az allergia problémáját mindenki menjen steril helyre szobakerékpározni.


A sebesség mindent megold.

 


#66
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nem lesz mindenkinél évrõl évre rosszab, lehet jövõre fele ennyit sem fogsz szedni.


A sebesség mindent megold.

 


#67
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Adtak most egy lorano szert 700ft es szandoszzal egyutt zirtekkel plussz a homeopatias cuccokal egyutt igazi koktel :D

Eddig jo :)
Csak az a kerdes jovore mit fogok szedni ? Az egesz patikat ?

Meg ennyi penzbol vehettem volna egy hatso valtot is :D
bringazas kozben ugyis tunetmentes vagyok ,max 0-24h ba kell nyomni ;)
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#68
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
és ezek szerint túl sok volt .... meg fölösleges is...

#69
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Énis sokmindenre vagyok allergiás
formaldehid


Formaldehid? Próbáltad? Éjjelente abban ázol? ;);););)

#70
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Ez egyben válasz is a kérdésre, a kalcium csökkenti az immunválaszt / gyulladáscsökkentõ hatásu.


Megvan az immun vizsgád? ;) Grat!

#71
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás

de ha pl elmegyek bringázni és jól leizzadok és kifáradok elõjönnek a kiütéseim

Az izzadság ingerelheti a bõrt, beleragadnak a trutymákok meg hasonlók.A bringázás közbeni öntözgetés segíthet.

#72
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Én minden zöldre ellergiás vagyok.Tavasztó egészen nyár végéig.Ez egyre jpbban kikészít.Zyrtek helyett Xyzalt szadek.Kevesebb a melléghatása állítólag.Rhinocort Agua orspét és szemcseppet.HA beduran a szemem akkor a 2-szeresére nõ is tiszta vörös lessz.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#73
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás

a kalcium enyhiti ,de komoly esetben szart se er :)
most olvastam el a user manualt a kalcium szandosz nak ,de hogy miert a kalcium azt nem ertem.
egyebkent ha darzscsipeses iszonyatmod bedagad akkor a doki is kalcium injectiont ad be

A Ca-nak fõleg görcsoldó,gyulladáscsökkentõ szerepe van.Ha valaki allergiás mitttomén a darázscsípésre, durva esetben légzésbénulás is kialakulhat, ezt megelõzendõ a Ca.Természetben táborozáskor, civilizácón kívül alapfelszerelés.Amúgy versenyek elõtt is szokták, hogy kevésbé görcsöljenek.:)

#74
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Viszont azt vettük észre, hogy minden gyógyszerre egyre kevésbé reagál, minden évben kevesebbet használ. Hiába volt jó még tavaly, idén már kevésbé használ, jövõre meg egyáltalán nem.


Az a csodálatos immunrendszer... ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#75
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
na ja, fel kell íratni többet a háziorvos bácsival
aztán az elég egy ideig
Autist Team:)



#76
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

7 napig?
jó tudni
nem tûnt még fel soha

bár ritkán kell szerencsére

Az szerintem a Rhinospray Plus, ami recept nélkül kapható. A Rhinocort Aqua-t az allergológián írják föl, és az ismétlést a háziorvos, ha jófej, akkor a következõ évben is felírja. A férjemnek föl szokta, ha nem megy, akkor én megyek el az allergológushoz, feliratom neki. Szerencsére meg lehet csinálni. Ezt lehet használni sokáig, és eddig bevált.
Viszont azt vettük észre, hogy minden gyógyszerre egyre kevésbé reagál, minden évben kevesebbet használ. Hiába volt jó még tavaly, idén már kevésbé használ, jövõre meg egyáltalán nem.

#77
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

a kalcium enyhiti ,de komoly esetben szart se er :)
most olvastam el a user manualt a kalcium szandosz nak ,de hogy miert a kalcium azt nem ertem.

egyebkent ha darzscsipeses iszonyatmod bedagad akkor a doki is kalcium injectiont ad be


Ez egyben válasz is a kérdésre, a kalcium csökkenti az immunválaszt / gyulladáscsökkentõ hatásu.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#78
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Énis sokmindenre vagyok allergiás kiütéses formában...kutya,macska, parlagfû, poratka,fûfélék, konzerválószerek, foralmdehid...satöbbi satöbbi

semmilyen gyógyszert nem tudtam szedni mert azoktól is kiütéses lettem, éjjel nappal ittam kalciumot mindenféle formában (sandoz pezsgõtabitól az ampullás formáig) elmúlni nem múlt de idén talán kevesebb a kiütésem mint tavaly.

Pár hete kaptam egy új gyógyszert ami jónak tünik....Aerius...(és még támogatás is van rajta :D)...de egy valamit nem értek...a hétköznapokban jó hatással van, de ha pl elmegyek bringázni és jól leizzadok és kifáradok elõjönnek a kiütéseim


:love1:

#79
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
7 napig?
jó tudni
nem tûnt még fel soha

bár ritkán kell szerencsére
Autist Team:)



#80
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
ezt a rhino szart enis nyomom ezen a heten ,de csak 7 napig hasznalhato :)
biztos orul neki a nyalkahartyam

edit:
a kalcium enyhiti ,de komoly esetben szart se er :)
most olvastam el a user manualt a kalcium szandosz nak ,de hogy miert a kalcium azt nem ertem.

egyebkent ha darzscsipeses iszonyatmod bedagad akkor a doki is kalcium injectiont ad be
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin: