Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Allergia - segítség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
110 hozzászólás a témában

#41
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
:chin:

ON:nekem is van allegóriám de most megyek hegyre sportolni hogy az immunválasz ne erõsítse az allergiás életérzést.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#42
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Te kérdezed? én vagyok az átlag méretû. :D:D

#43
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Csernobil biztos hogy csak allergiaként jelentkezett nálad?:P
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#44
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
szépen vagyunk. nem is gondoltam, hogy ennyiünket gyötör ez a rohadék.

én 11 éves koromban lettem hirtelen allergiás, úgy hogy Csernobil felrobbant '86 április ~16-án, májusban már injekcióztak :D.

3 éve találtam meg a varázskoktélt: Claritine + Flixonase orrspray. Az orrspray isten! csak a claritine kúraszerûen hat, nem szabad abbahagyni, az orrspray viszont azonnal hat és úgy érzem gyógyít is mert egyre kevésbé vaok allergiás.

#45
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás

Nekem újabban Xyzal-t írt fel a doki, azt mondta ez a legújabb 3. generációs szer.
Szedem is és jól vagyok.


Nekem is ez van.Nincs vele különösebben bajom.Csak nem szabad kihagyni minden nap be kell szedni a gógyszert.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#46
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.542 hozzászólás
Itthon a családban valami citromos, gyógyfüves, olajos valamivel gargalizálnak az õseim és nagyon bevált. Sehol nem kapható, neked kell kifõzni. Ha érdekel titeket, akkor holnapra feldobom a receptet.

#47
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Nekem újabban Xyzal-t írt fel a doki, azt mondta ez a legújabb 3. generációs szer.
Szedem is és jól vagyok.
Latolgatni tízszer kell, dönteni csak egyszer.

#48
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
azért osztrákiában csak sikerült kiírtani a parlagfüvet...
itt meg.. eehhh.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#49
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
nem az a fobaj ,hogy a telek gazdak lebyirjak a kis teruluetuket, hanem pl a regi szoc maradvanyos legelok tisztasok ,amit 2evente lenyesnek allami penzen ,de addig meg szabad a gazda rajta sajnos :(.

Itt az allergiasokat be kell tenni egy gumiszobaba ez a megoldas sajnos.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#50
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
A parlagfû csak magyar honban nõ :D Meg a többi szar is.Mert rendszeresen füvet nyírni , telket kondozni luxus:(Tisztelet a kivétel)
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#51
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Tengerparton nekem nem nagyon jön ki az allergiám.Nem tudom miért van( lehet ,hogy a tengervíz)DE az az 1 hét amíg tengerparton vagyok gyógyszer nélküli.Mellékhatás mentes.
Nekem legjobban városba én falun jön ki az allergiám.De hegyen nem.Ott semmi bajom, ahogy beérek a városba elkezdek prüszögni.

Mert általában azokkal az anyagokkal szemben jön ki az allergia, amik lakó helyünkön megtalálhatóak. Sokan parlagfûre allergiások az pl nem található meg Olaszországban és a déli és északi államokban.


A sebesség mindent megold.

 


#52
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
szmoggal dúsított köcsög szúnyog
egészen pontosan :D
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#53
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szúnyog, szúnyog!Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

#54
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
vagy szmog;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#55
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
ööööö.....annyi köcsög?

Aktuális civil


#56
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ehhez szerintem a "józan paraszti ész" bõven elég, avagy mi nincs egy olasz tengerparti városkában ami a mi nagyvárosainkban van ?! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#57
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Szerintem nem jellemzõek arrafelé az ilyen allergiát kiváltó cuccok. A sós tengeri levegõ valahogy nem olyan, mint a koszos városi itt a kontinens közepében. De errõl inkább a biológus kollégákat kéne megkérdezni...

Aktuális civil


#58
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Nem a vízre gondoltam.Hanem kint a parton , a szálláson, a városba.Olaszországba egyszersem tüszentettem.Pedig 1 hétig voltam ott.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#59
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
igen. a sós vízben elég sok fûféle él... :D

Aktuális civil


#60
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Tengerparton nekem nem nagyon jön ki az allergiám.Nem tudom miért van( lehet ,hogy a tengervíz)DE az az 1 hét amíg tengerparton vagyok gyógyszer nélküli.Mellékhatás mentes.
Nekem legjobban városba én falun jön ki az allergiám.De hegyen nem.Ott semmi bajom, ahogy beérek a városba elkezdek prüszögni.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!