Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Wenson

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
126 hozzászólás a témában

#21
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Sziasztok!Szerintetek egy wenson-ból elég lehet a 19-es vázméret egy 190-es embernek,mert ahogy nézem nem az a tipikusan kis váz és enyhe cc-xc felhasználásra gondolom nem is kéne kihasználnom a teljes alámférõt?A segítséget elõre is köszönöm!

183 cm-es magassággal használtam 19"-es vázat, teljes megelégedéssel.
én próbálnék a helyedben 20" vagy 21"-ost is (nem tudom pontosan, hogy melyik méret van)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#22
one77

one77

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Hali . Nem tudom hogy ez segít-e de nekem 17-es vázam van a 180 cm-hez . Ez nekem pont jó . :)

#23
rebuy

rebuy

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!Szerintetek egy wenson-ból elég lehet a 19-es vázméret egy 190-es embernek,mert ahogy nézem nem az a tipikusan kis váz és enyhe cc-xc felhasználásra gondolom nem is kéne kihasználnom a teljes alámférõt?A segítséget elõre is köszönöm!

#24
Ba Lee

Ba Lee

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Az biztos,fõleg az enyém ^^
Hát fogom is egy darabig...amíg egyszer össze nem jön a zseton egy álom bringára,ami egy össztelós Downhill/freeride bringa lenne.
Get out,and Freeride!:mad:

#25
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
strapabíró vázaik vannak, az tuti!
használd egészséggel sokáig! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#26
Ba Lee

Ba Lee

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Üdv itt emberek.
Na engem meglepetés ként ért amit itt olvastam hogy nem gyártják már a Wenson-okat?!
Sajnálom hogy egy ilyen jó márka eltûnik.Nekem a megint Wenson vázam van,tavaly volt a 4.0-ás most pedig haver nagylelkûen nekem adta a 5.5-ös vázát.
Nagyon tetszik ez a váz,a színe a kialakítása.Ránéz az ember és látja hogy kemény igénybevételre van kitalálva.Minden esetre most sokkal jobban megbecsülöm,tudván hogy nem készül több,na meg a városban csak nekem van ilyen ^^

#27
one77

one77

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Ha jól értesültem a cég befejezte a kerékpárok gyártását :( ! Azért akcióznak mindent mert már úgy sem lesz utánpótlás . Sajnálom .

#28
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Féláron ne hagyd ki! Fõ a bizalmatlanság! Kérd a garijegyet meg számlát, nehogy v.mi értékcsökkent vackot sózzanak rád! A modellváltás manapság szerintem elsõsorban a külsõ design változtatását(festés, színek ilyen-olyan biléták stb.) jelenti. Technikai fejlesztés csak ritkán áll a háttérben.

nem fognak vackot rásózni, nyugi.
le vannak olcsózva mindenhol. ennyi

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#29
Kobuc

Kobuc

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Féláron ne hagyd ki! Fõ a bizalmatlanság! Kérd a garijegyet meg számlát, nehogy v.mi értékcsökkent vackot sózzanak rád! A modellváltás manapság szerintem elsõsorban a külsõ design változtatását(festés, színek ilyen-olyan biléták stb.) jelenti. Technikai fejlesztés csak ritkán áll a háttérben.

QUOTE=zjuhaszq;916079]Sajnos szept. végén megfújták a Wenson Masterem.
Viszont most láttam Master vázat a Greenzone-nál kb 33'000HUF-ért, féláron. Nagyon barátinak tûnik. Lehet, hogy jönnek lassan az új modellek és elõtte kiszórják a régit?[/QUOTE]

#30
zjuhaszq

zjuhaszq

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Sajnos szept. végén megfújták a Wenson Masterem.
Viszont most láttam Master vázat a Greenzone-nál kb 33'000HUF-ért, féláron. Nagyon barátinak tûnik. Lehet, hogy jönnek lassan az új modellek és elõtte kiszórják a régit?

#31
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
hello. Én meg most keresek (még mindig ) Wenson master papucsot vagy vele kompatibiliset...bár nagyon nincs vele egyezõ. Állítólag a Mongose-nak van hasonló d enem teljesen ugyanaz papucsa...
Segítség!

yvorlpu kukac gmail com

#32
Kobuc

Kobuc

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

hello tud valaki márkabolot valahol pesten??Mert,van egy wenson X- zone 8500 vázam és kéne bele kormánycsapágy de nem tom a letörési szöget vagy mit!! Feltöltött képHELP ME!!!!!Feltöltött képFeltöltött kép


NÉMETH OK KERÉKPÁRÜZLET. Az õsszel emailezgettem velük. Írd be a keresõbe. A címükre nem emlékszem. Egyébként kirándulgatós bringának lehet, hogy wenson trekkinget veszek. de csak a külföldi oldalon találtam meglehetõsen hiányos specifikációt ezekrõl a gépekrõl. Ez az egy boltot ismerem, de jól jönne még néhány wenson forgalmazó elérhetõsége és valami részletesebb magyar oldal a felhozatalról. Ha ilyenre bukkansz írj! Köszi.

#33
ADAM100

ADAM100

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
hello tud valaki márkabolot valahol pesten??Mert,van egy wenson X- zone 8500 vázam és kéne bele kormánycsapágy de nem tom a letörési szöget vagy mit!! Feltöltött képHELP ME!!!!!Feltöltött képFeltöltött kép

#34
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Wenson Master vázat használóknál a váltópapucs mennyire bírja.
Nekem teljesen ugyanolyan papucs meg homlokcsõ van a vázamban mint a Wensonon,és nem is estem meg ilyenek és kicsit meghajlott meg amúgy is elég vékonynak tûnik.

nálunk a csapatban ugye majdnem mindenki master vázzal nyomja. eddig 1 papucstörés volt az egész szezon alatt, az is szerintem a rossz váltóhatárolás miatt.
nekem semmi baja, pedig eddig kapott elég rendesen...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#35
Kobuc

Kobuc

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Két alkalommal is kipróbáltam az Öcsém stingerét. Elõször egy harminc kilóméteres nyúzópróbán koppra felfújt gumikkal. Könnyû halk száguldás kevés energiabefektetéssel. Az emelkedõkön is kitünõen teljesített.Az uthibák és hepehupák ellenére tekertem ami a csövön kifért. Elég rendesen rázott a bicaj és nem éreztem elég biztonságosnak ezen a rossz úton száguldani vele. Ez nyáron volt és akkor még 90 kg voltam és semmi nyolcas vagy deformálódás. A váz is jól állja a sarat. Egyszer a tesómat elütötte egy autó. A kormány és az ülés deformálódott a váznak semmi baja. A második kipróbáláskor már nem fújtam fel annyira a kerekeket. És láss csodát megszûnt a rázás és a menetbiztonság is jobb lett. Kompromisszumos megoldás, de ha a gyári 23-as helyett 25-ös gumikkal használnánk elensúlyozhatók volnának a negatívumok.

Van valakinek tapasztalata a Stinger vázzal kapcsolatban? Különösen a negatívumok érdekelnek, ha vannak.[/quote]

#36
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Wenson Master vázat használóknál a váltópapucs mennyire bírja.
Nekem teljesen ugyanolyan papucs meg homlokcsõ van a vázamban mint a Wensonon,és nem is estem meg ilyenek és kicsit meghajlott meg amúgy is elég vékonynak tûnik.
www.sintesibikes.com

#37
sragli

sragli

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Stinger vázzal kapcsolatban? Különösen a negatívumok érdekelnek, ha vannak.

#38
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Beindult az csak kicsit magasabb szintre kívánunk lépni a gyártás terén, a fejlesztés meg idõt igényel.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#39
zjuhaszq

zjuhaszq

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
köszi a gyors választ. Szép ára van... Azt tudom, hogy csak tárcsához jó... Nekem nagyon bevált. Autóval puszilkodtunk, kocsiban 520'000 kár, kerón szinte semmi...
Ezek szerint nem indult be a svéd tervezõnek a business.

#40
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hello!

A Wenson Master fogyasztói ára: 64900 HUF
17"os méretben 1380-1420 gramm, csak tárcsafékes verzió létezik belõle.

Jövõre nem jön ki új váz, új kerékpár, sõt a jelenlegiek gyártása is leáll. 2010-es modellek nagyjából 11-12 hónapon belül.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala