Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Wenson

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
126 hozzászólás a témában

#1
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
kicsit nezegettem az aprot.siman lehet jobbat talalni ennyiert.
konkret jeloltem nincs.de van legalabb 10 ami nekem tetszik.de most neked kell bringa.

alisd be a kereso szurojet a parameterekre.ha valami megtetszik linkeld be ide es le/ra beszelunk.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#2
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
@redlife: Valami konkrét ajánlat esetleg?

#3
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

...
Tegnap felhívtam az egyik bringaboltot, akik korábban forgalmaztak Wenson-t, de õk azt mondták, hogy a magyar importõr már nem hoz be ilyen bringákat.
Mivel viszonylag sokat mozgok Európában, így próbáltam más országban is tájékozódni. Az elsõ dolgom ilyenkor mindig az ebay, mivel ott is elég sok üzlet hirdet. De nem találtam ott sem. Mivel legjobb tudásom szerint a márka svéd, ezért megnéztem a svéd ebay-t is, de ott sem jártam sikerrel...

a Wenson magyar cég márkája volt, de néhány éve megszûnt a forgalmazása. elvétve találsz még apróban, de szerintem újonnan már kevés beragadt készlet lehet. alternatívának a Caprine-t javaslom (ugyanonnan érkezik az is)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#4
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ha nem lenne alkalmatlan a keresõ akkor talán megtalálta volna a Wenson topic-ot. Nem kéne egybõl leugatni.

#5
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
hat 150 200 kozott siman talalni jobbat mint a venson.
persze hasznaltat.de a wenson sem egy mai csirke.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#6
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Köszi!
Az ár sajnos még nincs kialakulva. A Splice kb. 110-130 lehetett volna, de lehet hogy most feljebb kell mennem, ha valami hasonlót találnék, így mondjuk max., de übermax. a 200.
Nekem egy könnyû, gyors bringa kellene, amit tudok nyúzni, esõben, hóban, fagyban is. Emiatt sanszos a tárcsafékes megoldás.

#7
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Nagyon köszönöm!

#8
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
most uzleti dolgokba ne menjunk bele.
magat a tipust nem ismerem de megneztem.full lx el van szerelve ami eleg jo de a teleszkopjat itt is kisporoltak (mar az lx hez kepest) bar az aret nem talaltam.
de ha az anyagiak dontenek akkor erdemes az aproban epitett bringakat nezni.mostanaban eleg nyomottak az arak.

es ha nem vagyok indiszkret:mennyi az annyi?
es akor linkelek par jo fogast ha talalok.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#9
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Hát mint magam is fejlesztõiroda tulajdonosa sok mindent tudnék mesélni, hogy miért megy tönkre egy cég, egyáltalán nem biztos, hogy a minõsége miatt.
A felhasználásra a választ pontosan tudom, de úgy gondoltam, hogy aki ismeri a típust ezt pontosan tudja is. Nekem azért az ár-érték arány is fontos, mert lehet hogy egy Merida Crossway 500D is kb. ugyanazt tudja, de az ára kb. pont a duplája. És akkor még a Cube-okról nem is beszéltünk.

#10
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
nekem ezzel nincs is gondom.
udv a forumon.kicsit nezz korbe mi a szerkezete, felepitese a forumnak es utana nagyon konnyel el tudsz igazodni.
mar szinte minden kerdesre-temara van egy hely.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#11
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
igen.de minek is ragaszkodsz egy markahoz ami nem veletlen ment tonkre?
nyilvan eloszor be kellene loni hogy mire is kell mennyibol kell stb.lehet sokkal jobb bringat tudnak ott ajanlani.
jopar eve figyelemmel kovetem azt a temat is es eddig mindkei meg volt elegedve az ott kapott infokkal.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#12
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
:-)
Jaj Istenem, kezdem magam kellemetlenül érezni itt! ;-) Közel 2 évtizedes fórumozás után is innen-ide küldenek, onnan oda.
Csak azért bátorkodtam itt feltenni a kérdést, mert aki ismeri pontosan a típust, az talán itt leledzik ebben a topic-ban, és talán könnyebben ad választ is.
Az általad linkelt topicban, a tapasztalatom szerint az elsõ olvasó, aki nem is ismeri az általam megjelölt típust, azt fogja azonnal visszakérdezni, hogy mire is akarom használni?

#13
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Igen, amit írsz az valóban az általános fórumozás-etikett része, én esküszöm, hogy kerestem a wenson, wenson megszûnt, wenson bezárt, stb. kifejezésekkel. Igen, elismerem, hogy türelmetlen lehettem, biztosan megtaláltam volna elõbb-utóbb.
De a fórumszabályzatban ez akkor sincs benn, talán ezért is nem hajtottam annyira a kereséssel.

#14
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
http://forum.bikemag...at-vegyek-2014/

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#15
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Sziasztok!
Szomorúan olvasom itt, hogy megszûnt a wenson brand. Annál is inkább, mert többen is ajánlották nekem a márkát pont a váza és a felszereltsége miatt.
Tudtok nekem esetleg ajánlani a Wenson Splice 7500 helyett valamit?
Köszi!

#16
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
tiltani nem fognak de anyukad meg csuklani fog.
es a hiba: feleslegesen nem nyitunk uj temat mert ezzel a moderatort szopatod es a forum atlathatosagaban teszel kart.

wenson: sosem volt nagy marka.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#17
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Köszönöm a válaszodat!
A szabályzatot elolvastam újra, de nem találok semmi kivetnivalót a hsz-emben. Talán a 11-re utalsz? Én nem konkrét üzlet megnevezését kértem, csak hogy mégis létezik-e ez a márka még? Vagy az internetes vásárlási lehetõségre utalsz? 5.pont? Az nem rontja a Bikemag Kft. üzleti érdekeit. Esetleg a 6.pont hogy aláírásban utalok valami kiskereskedésre (megint csak az e-betûs internetes cég), de hát nincs is aláírásom. De a linket nagyon köszönöm, kérdésemet felrakom oda is. Bár elõtte azért kérlek adj választ, hogy miért kivetnivaló a hsz-em, nehogy a dupla (hibás - szabályzattól eltérõ) hsz-em miatt ki is tiltsanak.
Köszi!

Aha most olvasom a megadott linkeden, hogy egyszerûen megszûnt a márka. Így a téma zárható.

#18
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
1. Olvasd el a fórum szabályzatot
2. Ne csak láss nézz is http://forum.bikemag...24/wenson-1967/
http://forum.bikemag...at-vegyek-2014/
Ezt a topicot zárják.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#19
blackdog7

blackdog7

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Sziasztok!

Épp új bringa vásárlásán vagyok és egyszerre több ismerõsöm is ajánlotta a Wenson bringákat. Állítólag nagyon megbízható, magasabb felszereltségû kerékpárokat, mégis alacsony áron gyártanak.
Tegnap felhívtam az egyik bringaboltot, akik korábban forgalmaztak Wenson-t, de õk azt mondták, hogy a magyar importõr már nem hoz be ilyen bringákat.
Mivel viszonylag sokat mozgok Európában, így próbáltam más országban is tájékozódni. Az elsõ dolgom ilyenkor mindig az ebay, mivel ott is elég sok üzlet hirdet. De nem találtam ott sem. Mivel legjobb tudásom szerint a márka svéd, ezért megnéztem a svéd ebay-t is, de ott sem jártam sikerrel. Az egyetlen nem sokat érõ támpontom, hogy a www.wenson-bike.com még él.
De mi történt a wenson márkával? Tud valaki valamit róluk? Hogy lehet hozzájuk jutni?

Köszi!
B.

#20
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
amúgy ez egy több mint fél éves post egy olyan tagtól aki júniusban járt itt utoljára.