Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gödöllõ Maraton. Biztos, hogy lehetetlen?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
517 hozzászólás a témában

#61
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Van már telód? Gyere országútizni ha nincs. Ha van, akkor is, sz@rak a magyar utak. Én ma mentem egy 35 km-es aszfaltkört slck-kel, vicces NRS-el, még sosem nyomtam országúti beállítással. Lefelé nagyon gyors, pl a ratyi Gödöllõ-Kerepes szakasz Kerepesi részénél, a huplis aszfalton (csatornázás utáni foltozgatás) végig 70 felett mentem.

Akaido te mész Csiga-Bigára? Ha jól emlékszem, ez a te mûfajod. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#62
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Visszaakasztani? Minek akasztottad ki.
Csiga Biga bringatúra útvonala a XVIIkeres topicban a Lokálpatriótáknál. Kicsit vissza kell olvasni mert nem akarom megint begépelni. Bocsi!


...ezek a mai fiatalok. Nem ismerik a Ctrl-C, Ctrl-V kombinációt, vagy egyszerûen lusták.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#63
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Lite-os hely...és különben is...elfelejtettem visszaakasztani a hátsóféket. Vicces volt. :) A halálösvény szuper, csak hát le is, fel is toltuk sok helyen.

Visszaakasztani? Minek akasztottad ki.
Csiga Biga bringatúra útvonala a XVIIkeres topicban a Lokálpatriótáknál. Kicsit vissza kell olvasni mert nem akarom megint begépelni. Bocsi!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#64
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás

Nem vasárnap inkább? Van valami Gödöllõ K-50 országúti verseny szombaton, nem nyomjuk le? Utána meg vasárnap, mennénk terepre, legalább nem lennénk túl erõsek.


Ha szabad "belerondítanom" az ifjúság társalgásába, akkor csak annyit, hogy lenyomtam az 50-est olyan papa tempóban: 9.10-kor indultam. Már a Váchartyáni visszafordító után nehézésgeim adódtak valszeg a levegõ páratartalma miatt, mert csütörtökön(elõtúraként is végigtekeregtem) simábbnak tûnt u.e. A Csomádi ell. pontnál jólesett a magnéziumos frissítõ, és innen már "csak" felpörgettem a szadai emelkedõn és 10.54-re beértem. A szadai emeltyûn egy kék mezes sporttárs betette a váltót nagyáttételbe és simán elment mellettem, Respect! :)
A fülledt levegõ miatt :chin: nem esett olyan jól mint a csütörtöki.
akaido, nem aikido!

#65
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Bántsatok csak...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#66
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

... Ja Dante elfelejtett bringázni mert egy lájtos helyen esett egyet ahol én lazán lementem.


Ha Dante barátunk lefelé legalább fele olyan jól menne mint felfelé, akkor kétszer akkora esélye lenne fele annyiadiknak lenni a maratonokon, mint most. :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#67
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ja Dante elfelejtett bringázni mert egy lájtos helyen esett egyet ahol én lazán lementem.


Vegyé vissza az arcodból!!! :no:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#68
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Lite-os hely...és különben is...elfelejtettem visszaakasztani a hátsóféket. Vicces volt. :) A halálösvény szuper, csak hát le is, fel is toltuk sok helyen.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#69
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Szombati tekerés jó volt csak rövid és kevesen voltunk. Konkrétan: a halálösvény szuper meg a cc pálya is, Gödöllõ maratonon a helye, a táv 42 lett nekem, és hárman voltunk: én Dante meg még egy arc. Ja Dante elfelejtett bringázni mert egy lájtos helyen esett egyet ahol én lazán lementem.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#70
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem szoktam visszanézni a képeket, csak amikor áttöltöm a gépemre. A gond az volt, hogy nem zártam be a gép tokját, a dobálás közben kiesett a tokból, és valószínûleg ezek után "dobhattak" rá valami nehezebb bõröndöt. Szerencsére nem sérült komolyan, a szakszervízben szétszedték és helyére rakták az elmozdult alkatrészt.


#71
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ájjájjáj...bezzeg a jó kis ütésálló Minoltám, ami a farzsebembe lapult, mikor fenéken lecsúsztam a Rax-ról a porhóban - csak "kissé" esett szét, de pár centi szigszalag, s mûxik. Te Valeria - visszanézve nem látszott?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#72
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
- Jó lett volna bringával, de sajnos ennél rapszódikusabb volt. Repülõ, autó, lábbusz.
- Tervezek egy bringás megoldást, de azt inkább Kanadába (ott is British Columbia)
- Sajnos nem az enyém az 5-ös nyereménye. 10 év gyûjtésének az eredménye ez az utazás.
- A képek miatt pedig "csak kicsit voltam ideges." Fogalmam sincs, hogy lesz e még lehetõségem valaha pótolni õket.


#73
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Szerintem Valéria barátunk megnyerte a lottó 5-öst, és most épp kerüli a Földet az új jachtján.
Mert nagyon el van tûnve.


....na ugye, na ugye!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#74
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

USA
Illinois /Chicago/ - Colorado - Wyoming - Utah - Arizona - Nevada


Ezt mind biciklivel jártad be :-)?
amúgy részvétem a képek miatt. én beztos kiütöttem volna a falat...

#75
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hoppá. :( Hát ez bizony így van, a csomagot tényleg dobálják. De fogd fel úgy, hogy legalább nem "gyártottál" emlékeket - ami fontos, az ott van a fejedben. Tényleg sajnálom, nekem egy 2 napos túrán volt egyszer hasonló, s már az is szívás.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#76
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
USA
Illinois /Chicago/ - Colorado - Wyoming - Utah - Arizona - Nevada
Egyetlen egy gondom van; valószínûleg még a kiutazáskor valamelyik repülõtéren össze-vissza dobálhatták a csomagomat és a fényképezõgépem optikája elmozdult, így az összes fénykép, amit csináltam (3GB-nyi), mind rossz lett. A keresõn nem lehetett látni a hibát, így csak itthon vált számomra valósággá ez a "horrorisztikus" történet. Soha többet nem veszem ki a személyi poggyászomból a gépet.


#77
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
És merre jártál? ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#78
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Üdv mindenkinek. Meggyüttem hosszúra nyúlt szabadságomról.


#79
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
jó tekerést + jó idõt nektek szombatra, ja és "derûs estét" !! :)

Aigner Szilárd

#80
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jóvan, akkor szombat, bár egész napra nem érek rá, mert lakásfelújítás van. Többiek?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)