Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2201
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
tapasztalatom szerint a motorosokat eddig sem büntették (remélem majd ezután: IGEN), a soproni erdõben gyakran lekell húzodnom az ösvényrõl ,mert jön egy "állat" és nem foglalkozik a többiekkel, a környezettel meg egyáltalán...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#2202
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
aham, így már értem, erre nem is gondoltam..
Van állásom...:bananadan

#2203
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

a siklóernyõsök miért? õk is károsítanak valamit?

mivel a pilis tetõ szigoruan védett term véd terület, azon kevés területek egyike ahol az ösvényrõl nem léphetsz le...(és bocsássátok meg elfelejtettem melyik az a növény amelyik szinte csak ott él, meg van vmi rovarfaj is - röpképtelen szöcske- ) amiknek a kiteregetett ernyö, bakanccsal a sárkányos nekifutása nem épp kimélõ üzemmód......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2204
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
a siklóernyõsök miért? õk is károsítanak valamit?
Van állásom...:bananadan

#2205
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

A sport kiállításos topikba írta gagyenkov, hogy neki a kiállítás a tavaszt jelzi és lassan majd lehet menni kerekezni az erdõbe. Nekem errõl most más jut eszembe, de nem akartam azt a topikot offolni inkább itt dohognék. Mégpedig a tervezett (vagy már bevezetett?) (erdõ?)törvény módosítása miatt. Ami kimondja, hogy jármûvel csak engedéllyel lehet közlekedni erdõben. Eddig gépjármû volt a megfogalmazás és természetvédelmi területen. Mostpedig a kerékpárra is vonatkozik és nem csak tv. területen. Természetesen kijelölt kerékpárútra nem vonatkozik a tiltás. Egyesületem tapogatózott már az illetékes hivatalnál, de õk sem tudtak semmi konkrétummal szolgálni. Persze nem akarok pánikhangulatot kelteni, de ha végre tavasz lesz és az erdõkbe merészkedünk, akkor büntetésre számíthatunk?

volt szerencsém beszélni, a helyi természetv. örszolg. vezetõjével...eleve fél évet adott a törvény bizonyos részeinek (illeték)...nagyjából meg kb ugyanarra a hozzá állásra lehet számítani mint eddig..tehát amig a mi viselkedésünk normál addig nem a fõ cél a büntetés, elsõsorban qadosok, cm-esek, és a pilis tetõi sikloernyõs- sárkányrepesek a fõ "célközönség".

viszont maratonrendezõknek lett egy plusz kiadása (100 k/alkalom), tájfutók már úgy tudom erõsen tervezik a bajnokság szlovákiába vitelét....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2206
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
A sport kiállításos topikba írta gagyenkov, hogy neki a kiállítás a tavaszt jelzi és lassan majd lehet menni kerekezni az erdõbe. Nekem errõl most más jut eszembe, de nem akartam azt a topikot offolni inkább itt dohognék. Mégpedig a tervezett (vagy már bevezetett?) (erdõ?)törvény módosítása miatt. Ami kimondja, hogy jármûvel csak engedéllyel lehet közlekedni erdõben. Eddig gépjármû volt a megfogalmazás és természetvédelmi területen. Mostpedig a kerékpárra is vonatkozik és nem csak tv. területen. Természetesen kijelölt kerékpárútra nem vonatkozik a tiltás. Egyesületem tapogatózott már az illetékes hivatalnál, de õk sem tudtak semmi konkrétummal szolgálni. Persze nem akarok pánikhangulatot kelteni, de ha végre tavasz lesz és az erdõkbe merészkedünk, akkor büntetésre számíthatunk?

#2207
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
navégre...

#2208
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
igen, kérdeztem már hogy mivan olyankor hogy ha mondjuk máshova elvinném és a számlát odaadnám nekik, hogy akkor ennyibe került nekem, és itt a garanciapapír.
mondták h nyugodtan elvihetem máshova de utána semmiféle kötelezettséggel nem élhetek feléjük vagy hogy fogalmaztak. ja és hogy valószínûleg ha nincs raktáron akkor máshol se fognak tudni hamarabb szerezni hozzá ventit.

fél éves a gép :\ ennyi lenne egy ventillátor élettartama?

#2209
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Én még semmiféle panaszt nem kaptam rám vonatkozóan asszem.. :no: :)

tehát talán változnom se kell nagyon, már ami a moderációmat (vicc) érinti.


Nem is kell.. pl. a pécsi topikban minden hozzászólás ON van! :D úgyhogy nagyon jól van az úgy ahogy

#2210
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nem garis laptopról volt szó??

#2211
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
vagy rendelnék magamnak, www.tts-kft.hu

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2212
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

serco kft
kinn log a falon az oklevél h hivatalos fujitsu izé meg minden, korrektek voltak ügyintézés ügyleg mer emailemre pár percen belül válaszoltak, fél ora alatt ledumáltuk h rendelnek ventit. ha megjön beviszem a gépet, berakják, örülés.
azota 20x szoltam rájuk, voltam benn személyesen egyszer. de csak annyit tudtak mondani ha megjön szolnak, vszínü nincs raktáron...

edit:
haver késõbb adta be a gépet mint én, de neki már ma elküldték elvileg szegedre..


Esetedben megkérdezném, hogy van-e rá esély, hogy valamelyik másik szaksz.-ben van eleve, vagy más helyet is megkérdeznék. Porba cseresznye.

#2213
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
serco kft
kinn log a falon az oklevél h hivatalos fujitsu izé meg minden, korrektek voltak ügyintézés ügyleg mer emailemre pár percen belül válaszoltak, fél ora alatt ledumáltuk h rendelnek ventit. ha megjön beviszem a gépet, berakják, örülés.
azota 20x szoltam rájuk, voltam benn személyesen egyszer. de csak annyit tudtak mondani ha megjön szolnak, vszínü nincs raktáron...

edit:
haver késõbb adta be a gépet mint én, de neki már ma elküldték elvileg szegedre..

#2214
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Melyik szarviz?
"In idem flumen bis non descendimus"

#2215
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
én csak egy kibeba..tt ventillátort szeretnék a notiba de lassan 3hete hogy megrendelte a szerviz és semmi. ilyen nagy kuriozum lenne?!!
:(

#2216
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Endroo;
Nagyon magadra vetted, nem volt Rád direkt célzás. Sry.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2217
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
nem hagytam fel, csak területet kaptam.
mér ugatnék bele mondjuk a tech-be ha úgysincs jogom rendszabályozni ott?
de a felkiáltójelek megvannak ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2218
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Én még semmiféle panaszt nem kaptam rám vonatkozóan asszem.. :no:

tehát talán változnom se kell nagyon, már ami a moderációmat (vicc) érinti.


Tündérbogár vagy ;)

A vitz az h pont akkor hagysz fel igazán a moderálással amikor felkukacoznak...Hol ebben a logika? :D

#2219
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ll: hiányzik? elég mcd a moderálás a lokálban :D

kala: azért szeretem, hogy olyan panaszkodik, aki nem képes felfogni, hogy van olyan is, hogy apro.bikemag.hu ;)

#2220
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Milyen nézeteit?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.