Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2221
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Én még semmiféle panaszt nem kaptam rám vonatkozóan asszem.. :no: :)

tehát talán változnom se kell nagyon, már ami a moderációmat (vicc) érinti.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2222
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Felgyújtod az erdõt aztán felcsapsz tûzoltónak :)

Én csak azt remélem h elõbb v utóbb minden modi Iljics nézeteit fogja vallani, addig meg.. majd kihúzzuk valahogy :)

#2223
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
felnõtt, komoly fíling? mesélj errõl bõvebben légyszíves! :D

#2224
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás

Csak fura, hogy ezt most pont Ti csináljátok (mármint a törölgetést), amikor azért az igazi OFF-királyok mégiscsak Ti voltatok! Ezt ne vedd sértésnek, csak a dolog realitását szeretném, ha megértenéd, ami mindannyiunknak lejön


Ez egyáltalán nem véletlen, sõt nagyon jó fogás, hogy a rengeteg offolást elkerüljük. Vedd a legdurvábban offolókat, adj nekik mod jogokat, ami bazi nagy felelõségtudattal jár, és lám nem offolnak többet. Rájönnek, hogy sokkal kúlabb felnõtt, komoly feelinget maguk köré rittyenteni. És sokkal jobb móka törölgetni, mint irogatni. Így nemcsak kevesebbet postolnak, hanem még egy csomót nyomogatják a del gombot is. A legjobb üzlet. Tisztább, átláthatóbb fórum. Régi bûneiket ledolgozzák. Na azért berakok egy szmájlit, ne legyen nagy a harag:)

#2225
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
dante: örülök, hogy múlt idõben említettél mint off királyt, bár a 4-es napi átlagommal ezt csöppet barokkos túlzásnak tartom. ;) mellesleg ami volt elmúlt, ki lett adva a napi parancs, úgyhogy ez az új stílusa a fórumnak. ha úgy tetszik hirtelen megkomolyodtam(tunk).

lehet homokozót is csinálni, ha érdekel valakit linkelhetek remek moderálás nélküli fórumokat is, ahol a legpörgõsebb topik például: "a brother egy pöcs" (és ez sajnos nem vicc)

pozitív példaként említeném a kelly's topikot, akik prímán elcseteltek a techben és most ugyanolyan jól elcsetelnek a szabadonfutóban. igaz az elején volt egy pár levélváltás, de gondolom senkinek nem okozott feldolgozhatatlan törést az életében.

szerintem aki csak úgy betér ide és mondjuk érdekelné, hogy milyen módon tudná beállítani a hátsó váltóját, akkor ne kelljen már 3 oldal anyázást, flémelés, csicsergést végigolvasnia (már persze, ha megtalálta a keresõ funkciót, aminek használatához továbbra is úgy látom, hogy atomfizikusi diploma szükségeltetik :)), ha meg csak úgy dumcsizna valakivel akkor ott a lokálpatrióta, a megmozdulás vagy a szabadonfutó.

azért 20-30-nál picit többen vannak az aktív fórumozók és sajnos elég gyakran érkeznek olyanok is, akiknek szokni kell még az internetezést ... vagy be kéne iratkozniuk illem és tánctanfolyamra. :) mellesleg összesen 8 helyi és 4 global moderátor van. akik ugye nincsenek teljes létszámban 24/7 a gép elött. de ezzel a létszámmal el lehet érni, hogy általában 2 mindíg online legyen. szóval a létszámot sem érzem annyira túlzottnak (különössen, hogy többségük elég inaktív)

#2226
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Offkirálynak maximum engem lehetne hívni a moderátorok közül de én a techbe már egy éve elég ritkán szólok hozzá az említett okból kifolyólag.
Endroo talán az az ember aki a leginformatívabban válaszol minden kis piszlicsáré hülyeségre a tech-ben.Én csodálom hogy van türelme képekkel és leírásokkal kiegészíteni a hozzászólásait.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2227
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Csak fura, hogy ezt most pont Ti csináljátok (mármint a törölgetést), amikor azért az igazi OFF-királyok mégiscsak Ti voltatok! Ezt ne vedd sértésnek, csak a dolog realitását szeretném, ha megértenéd, ami mindannyiunknak lejön. Itt van 8-10 mod (ha jól emlékszem) és a valóságban 20-30 törzsvendég, akik a közösség magját alkotják. Van még szintén ~50 emberke, aki vagy beírogat, vagy nem. Szóval picit aránytalan az összetétel. Ha ez a tendencia megmarad, hamar eljuthat a fórum arra a szintre, hogy a modok szétmoderálhatják egymást, mert mindenkit elriaszt ez a "túlszabályzott" lét. Amirõl Ti beszéltek, az nem fórum, hanem hírlevél. Döntsétek el, mit szeretnétek. Uff.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2228
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
danta: a tech pedig továbbra is on topic marad, van egy pár hely ahol lehet dumcsizni. ezt csak mint fõtörlõ szúrtam közbe, hogy senkit ne érjen meglepetésként. ;)

mellesleg el lett mondva, hogy a tech a váltástól technikai jellegû kérdések megvitatására szolgál. meg kell tudni állni, hogyha nincs mondanivalója az embernek akkor nem szól bele, ilyen egyszerû, akkor nem lesz széttörölgetve.

#2229
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ném véletlen, hogy ritkán jövök.

Ride everywhere.

.


#2230
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De elszabadultak az indulatok...

Én csak annyit kérnék sok más fórumozó nevében, hogy lehetõleg ne moderáljátok "túl" a témákat, különösen a TECH-ben vannak mostanság túlkapások. (nyilván a régi állapot volt egy véglet - ez most a másik, valami "arany középút" kellene) Beszélgettünk ezekrõl fórumosokkal (élõben), s nem vagyunk biztosank benne, hogy a túlmoderált jelleg a közösség javára válna. Ez végülis nem hírlevél, ahol szigórúan csak ON-topic hozzászólásokat lehet tenni. Én megértem a szándékot, s alapvetõen egyet is értek vele, de a módszert nem tudom teljesen elfogadni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2231
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ralph!
Az én napom bearanyoztad ezzel! Komolyan!
Köszönöm!;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#2232
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
zolle: visszaolvastam néhány oldal ezen topikban...
A magam primitív módján reagáltama dolgokra.
Véleménye mindenkinek lehet és ugye ahogy Kislust mondaná:nem kell senkire sem ráerõltetni a más véleményét,eszméit,gondolatát.
Aztán persze nem is érdemes.
Miért van az,hogy egyre többen írnak olyan megállapításokat,megjegyzéseket,véleményeket,ami ezidáig nem volt???
DOHOGÓ.....

#2233
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Ralph, ezt egyrészt nemértem hogy mi
másrészt meg nemértem miért kellett..

#2234
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Akkor most dohogó,vagy nem?
BURCE TE vagy a KIRÁLY !!!!!!!!!!!!!!!
Meg a Sanyi. A Király Sanyi!
SZEVUUUUUUUUUUUSZTOK!

#2235
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Dehogy jon. Ugyis talalnak valami mast :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2236
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Mivel eddig csak csendes nézelödõ voltam, arra gondoltam megosztom veletek a véleményem: Z töröld a pics@ba ezt a ficsõrt.
És rögtön megszünik a höbörgés okozója. És eljön a béke korszaka a fórumra...

#2237
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
link lehet benne?

#2238
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Kala: amíg az államvezetés tényleg elhiszi hogy 30-40 milla egy ilyen gép, és az idióták PÁLYÁZAT alapján meg is veszik, akkor fizessék csak, és tömjék meg egy két vállalkozó zsebét.
csak utána ne sírjanak hogy nincs pénz meg bla bla bla, ha egy kis falunak van pénze rá, pestnek?!
röhej


Azért 1 új monstrum tényleg nem olcsó!Mercedesek, azt hiszem.
Pályázat meg alap.A versenyeztetést kötelezõvé kéne tenni, nem értem mi nem tetszik benne :)
Mindazonáltal azt is akartam volt mondani h szerintem nem baj ha erre nem fordítanak arányaiban annyi figyelmet... - ebben benne van az is h dühítõ h még mindig a sózós koncepciót követjük
meg, ahogy írod, Érd "kis falu" :) amúgy büdöspöstön is a legnagyobb gondot a budai hegyek okozzák, felétek meg inkább csak emelkedõ(k) van(nak)

#2239
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Töröltem az utolsó 11 hozzászólást - és kinyitom a topikot, hátha arra használjátok amire végülis...
Dohogjak én is? Helyette(m) inkább:

NINE INCH NAILS
"The Hand That Feeds"


You're keeping in step
In the line
Got your chin held high and you feel just fine
Cause you do
What you're told
But inside your heart it is black and it's hollow and it's cold

Just how deep do you believe?
Will you bite the hand that feeds?
Will you chew until it bleeds?
Can you get up off your knees?
Are you brave enough to see?
Do you want to change it?

What if this whole crusade's
A charade
And behind it all there's a price to be paid
For the blood
On which we dine
Justified in the name of the holy and the divine

Just how deep do you believe?
Will you bite the hand that feeds?
Will you chew until it bleeds?
Can you get up off your knees?
Are you brave enough to see?
Do you want to change it?

So naive
I keep holding on to what I want to believe
I can see
But I keep holding on and on and on and on

Will you bite the hand that feeds you?
Will you stay down on your knees?

"In idem flumen bis non descendimus"

#2240
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
önkényesen bezárom a témát amig nem csillapodnak az indulatok.
majd jön zOrg és nyitja, ha már ugy látja jónak.
megbeszéltünk mindent ugy érzem, iljics majd módosítja az aláírását, meg mindeki ugy, ahogy kell.
aki máshol (üzenõfal, stb) folytatja, annak 10 nap ban.
és nem viccelek!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.