Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Decathlon nálunk is

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
304 hozzászólás a témában

#21
ave

ave

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.251 hozzászólás

Viszont semmi értelmes bringáscuccot nem láttam a Michlein latexbelsõn kívül :)


Pro Race 3 kulso, hogy csak a gumiknal maradjunk? :)

#22
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
De ez vázátmérõ függõ nem? Azaz akinek nem egyenletes csõ, akkor bukta :(


#23
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Valaki meg tudja mondani ez a állvány:
http://www.decathlon...63296-12850677/

hogyan mûködik? Magyarul a kitámasztó nélküli MTB-met ezzel
hogyan parkolom le?

A horgot beakasztod az alsó csõbe és a lapos részét a földre és kész.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#24
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Decathlon jó dolog, vettem Tribord úszó-ellenállást, holnap meg rövid futócuccot, ráknak sincs kedve 20 helyre elmenni a különbözõ cuccokért.

Viszont semmi értelmes bringáscuccot nem láttam a Michlein latexbelsõn kívül :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#25
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Valaki meg tudja mondani ez a állvány:
http://www.decathlon...63296-12850677/

hogyan mûködik? Magyarul a kitámasztó nélküli MTB-met ezzel
hogyan parkolom le?


#26
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Ma vettem a Deacában egy rövidujjú aláöltözetet. A honlapon 4290-ért van fennt, a boltban pedig 3590-ért sikerült hozzájutni.Elsõre jó darabnak tûnik. :chin:


jó cucc, nekem is van, bevált.

#27
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

decás sajátmárkás póló 1700 ft-ért úgy viselkedik mint az aláöltözõs , gyorsan szárad , érdemes kipróbálni.


azt is nézegettem, meg a membrános maszkot is.:)

#28
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

Ma vettem a Deacában egy rövidujjú aláöltözetet. A honlapon 4290-ért van fennt, a boltban pedig 3590-ért sikerült hozzájutni.Elsõre jó darabnak tûnik. :chin:



decás sajátmárkás póló 1700 ft-ért úgy viselkedik mint az aláöltözõs , gyorsan szárad , érdemes kipróbálni.

#29
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Ma vettem a Deacában egy rövidujjú aláöltözetet. A honlapon 4290-ért van fennt, a boltban pedig 3590-ért sikerült hozzájutni.Elsõre jó darabnak tûnik. :chin:

#30
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás

Én nagy hidegben felteszem a platform pedált és túrabakiban nyomom.


egyetértés,én az õszi CM után raktam fel.túrabakancsba meg akár 3 zokni is elfér,ha -20°C-ban nem tudok magammal mit kezdeni

#31
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.638 hozzászólás
De van. Egy jó téli bringáscipõ.:)
Marci

#32
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

a 4.890 ft-osat vetted (biemme)?
Én is vettem múlt héten, de nekem fáznak a lábujjaim benne.
Viszont valószínû nem a zokni a hibás, a cipõ elég passzentos és az ujjaim csak keveset tudnak mozogni. -> cipõcsere lesz asszem

Igen azt. Nekem jól tudnak mozogni a lábujjaim. De a Jó túrabakinál nincs jobb:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#33
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Patent cipõben nagy eséllyel fázni is fog a lábújjad, mert tekerésnél nem jut elég vér az újjaidba. A bütyköd elnyomja taposásnál a keringést és ezért hiába melegíted zoknival...
Én nagy hidegben felteszem a platform pedált és túrabakiban nyomom.


#34
csabilc4

csabilc4

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 119 hozzászólás

Tegnap vettem a Decában vindstopos zoknit nem olcsó, de nagyon szuper ma a +3 fokban majdhogynem izzadt a lábam a nyári shimi cipõben


a 4.890 ft-osat vetted (biemme)?
Én is vettem múlt héten, de nekem fáznak a lábujjaim benne.
Viszont valószínû nem a zokni a hibás, a cipõ elég passzentos és az ujjaim csak keveset tudnak mozogni. -> cipõcsere lesz asszem

#35
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Tegnap vettem a Decában vindstopos zoknit nem olcsó, de nagyon szuper ma a +3 fokban majdhogynem izzadt a lábam a nyári shimi cipõben
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#36
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Szó szeint ez van (ctrl+c/v) * Fontos információk :Az ár a tegnapi, központ által javasolt ár, emiatt csak tájékoztató jellegû.
A fénykép csak illusztráció.
Az információk érvénességének kezdete: 3908/11/03.

Borzasztószar ez a decathlon oldal!!!

Ride everywhere.

.


#37
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Igen, az árak is van ahol mások és a készlet is. De errõl valahol tesznek is említést a web oldalon. Legalábbis a régebbi fajtán volt erre utalás.


#38
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

a netes árak a pontos árakat mutatják,vagy az csak ilyen tájékoztató jellegû?néztem a széldzsekim,2 hete akció nélkül 2.000-rel olcsóbban vettem....


Egyik manager azt mondta (egy állásinterjún), hogy az oldal általában nem naprakész és nem is pontos. Célszerûbb telefonálni.

Legutóbb, mikor meglátogattam az oldalukat, arra lettem figyelmes, hogy egy kb. kétszázezres cc géprõl azt írták: "Lejtõn nem használható!"

Elõször nem értettem, aztán meg szétröhögtem magam, amikor rájöttem, hogy az eredeti szöveg nyilván az volt, hogy "downhill"-re nem használható. A fordító meg nyilván nem volt eléggé kerékpáros, és a "downhill" szót is magyarította. Kár volt...

#39
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a legtöbb esetben megbízható, de van, hogy lejjebb viszik a boltban az árat, meg csomó külön akciójuk van - én pl. így vettem a 15ezres adidas futócipõmet 9ezerért...:)

de ha arra járok (és épp nem újítanak fel:D), és ráérek, én mindig benézek egy 10-15 percre, hogy mi van jó árban - aztán ha kihagyhatatlan ajánlat, és szüleim részérõl is oké, akkor eltetetem, és visszamegyek érte késõbb...

#40
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
a netes árak a pontos árakat mutatják,vagy az csak ilyen tájékoztató jellegû?néztem a széldzsekim,2 hete akció nélkül 2.000-rel olcsóbban vettem....