Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Decathlon nálunk is

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
304 hozzászólás a témában

#1
szabojo

szabojo

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Köszi.

#2
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Inkább ide írd:
http://forum.bikemag...read.php?t=2112

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#3
szabojo

szabojo

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Sziasztok!

Nem találok olyan topicot ,ahol errõl a témáról eszmecsere lett volna.
Gondolom ,aki sportol rendszeresen használ valamilyen féle italt.
Szeretném kikérni azok véleményét ,aki már ismeri ezeket.
Én PowerBart használtam régebben.
Viszont mostanság mifelénk nem nagyon lehet kapni ,vagy horror árban.
A Decathlon-ban kapható az APTONIA izotóniás italpor.
Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

Köszi.

#4
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Igen, teljesen lepergeti, oldalt vannak szellõzõi. Ezért egy kicsit izzaszt, de leírták ami nem jó vízálló az nem tud úgy szellõzni.

Tehát akkor bírja akkor a nagy esõzést ?




#5
Mag1C

Mag1C

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Köszönöm a tájékoztatást. Meglesem élõben azt meglátjuk:)

#6
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ami ténylegesen véd bármekkora esõ ellen, az nagyon minimális tud szellõzni. nekem egy intersportos sárga színû van. vékony, nem volt olcsó, de ma is "vizesebb" volt belül, mint kívül, amikor levettem reggel. persze vannak ilyen oldalt hálós dolgok, de az se az igazi - a menetszelet ugyanúgy elfogja a kabát, szóval gyakorlatilag a kabát alatt csak minimális a légmozgás...

ellenben ezek a gyakorlatilag nejlon (igazából olyasmi lehet az anyaga, mint a "vitorlavászon"-nak, legalábbis ugyanúgy csattog a kabát széle nagy sebességnél:D) kabátok minden esõt kibírnak. volt már, hogy Normafán kapott el egy vihar, felvettem, hazajöttem. mindenem tökig vizes, a cipõm is napig száradt, de felül egy csepp esõ nem jutott be, csak rohadtul beleizzadtam - de legalább az is melegített valamit, menet közben meg nem is volt zavaró. de mindenképp jó, hiszen nem lehet nagyon durván megfázni, mert a vizes felsõtestet nem tudja fújni a menetszél.

érdemes esetleg valami vékonyabb softshell kabátot venni - bár ilyet még nem igazán láttam itthon. amit meg lehet kapni, azokban meg simán lehet síelni is egy aláöltözettel, olyan melegek.

#7
Mag1C

Mag1C

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Nekem az elsõ van, igaz másfél éve vettem és csak 4.900 Ft volt, de meg vagyok elégedve vele. Azt tudja amit ígértek a weblapon.


Tehát akkor bírja akkor a nagy esõzést ?

#8
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
Tényleg szellõzik? Nekem most egy adidas esõkabátom van,elmentem benne biciklizni, és pont ugyan úgy néztem ki, mintha nem vettem volna fel, annyira leizzadtam alatta.

#9
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Nekem az elsõ van, igaz másfél éve vettem és csak 4.900 Ft volt, de meg vagyok elégedve vele. Azt tudja amit ígértek a weblapon.


#10
Mag1C

Mag1C

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
http://www.decathlon...45884-12849665/
http://www.decathlon...76849-49644317/

Van vkinek tapasztalat ezekkel a termékekkel kapcsolatban? Megéri-e a drágábbik kabát az árát? Cél az hogy a erõs tartós esõt eltudja viselni.

#11
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Van vkinek tapasztalata a decas orszaguti belsokkel kapcsolatban? 890-ert adnak most 2db-ot. Az ar nagyon jo. Minoseg?


a montis belsõkbõl én vettem anno vagy 5-6 párat elég jó áron, azokat használom azóta. súlyban nem nehezebb, mint egy normális conti vagy kenda vagy rubena vagy akár schwalbe belsõ, a minõségére pedig nem lehet panaszom - ami defektem volt eddig, az mind az egy szúrásos volt. a könnyített (nem a legkönnyebb flyweight) maxxisok ellenben vagy alapból defektesek voltak, amiket vettem, vagy nem tudom, de két nap után óriási ívben vágtam õket a kukába - nem éri meg nekem az az 50 gramm a kerekeken, amikor minden bringázáskor (akár városban is) belsõt kell javítanom. 65 kiló, 2.8-3.3 bar, 2.1es külsõ, és nem durvulok...a decathlonos belsõk meg õsztõl tavaszig nem vesztettek 0.5-0.7 barnál többet a nyomásukból...

vegyél egy párat, próbáld ki, aztán ha tetszik, veszel még - pótbelsõnek abszolút jók, de mivel ezeknek mindig is ennyi volt az ára (illetve volt régen olcsóbb is, csak drágult minden), ezért késõbb is lesz, nem kell aggódni.:)

#12
Blamazs

Blamazs

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
  • LocationGyőr
Van vkinek tapasztalata a decas orszaguti belsokkel kapcsolatban? 890-ert adnak most 2db-ot. Az ar nagyon jo. Minoseg?

#13
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 hozzászólás
Ott az eredeti ár a linkben, miért kérdezed?

Biztos ismerõs a szlogen: "Kerékpárt kerékpárboltból..." ;)

#14
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Vízhatlan alumínium váz, blokkolható kormány,ütéscsillapító, és automata pedál......:D


attol hogy nem ert hozza, aki arulja, meg erthet hozza aki tervezte ;)

#15
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Az új videos szolgáltatásukban is törni magyart, beszélni kis francia dialekt :hehe:


#16
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem egyszerûbb. automata fordító program és nem kerékpározik aki a honlapot szerkeszti.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#17
AcYL 07

AcYL 07

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Ezek azok a tipikus szakkifejezések , amit paraszt vakításra használnak.
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin

#18
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

a gyori dekatlonban lattam tegnap asszem ilyet:
http://www.decathlon...86640-73728541/

17x volt az ara - az eredeti aron nemtom milyen, de ennyiert eleg jo vetelnek tunt :)


Vízhatlan alumínium váz, blokkolható kormány,ütéscsillapító, és automata pedál......:D

#19
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
a gyori dekatlonban lattam tegnap asszem ilyet:
http://www.decathlon...86640-73728541/

17x volt az ara - az eredeti aron nemtom milyen, de ennyiert eleg jo vetelnek tunt :)

#20
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

De ez vázátmérõ függõ nem? Azaz akinek nem egyenletes csõ, akkor bukta :(

Megméred otthon a váz átmérõdet keresel egy hasonló bringát a decában és kipóbálod , szerintem.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!