Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Decathlon nálunk is

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
304 hozzászólás a témában

#301
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
A Decathlon-rõl nem hallotam(gondolom most mondjátok hogy "milyen bringás az ilyen")de az áruházashoz annyit szólnék,hogy bekéne vezetni valami szabványt aminek megfelelhetne ez a "kerékpár"(???)!!!!!!Szereltem a nyáron ilyen hulladékot és balesetveszélyes még szerelni is,nem hogy áüljön még bárki is!!!!Húztam a küllõt ép amikor az "elszakadt" és majdnem kiverte a szemem...Hát igen az meg a másik hogy 27.000Ft-tól már lehet kapni igazi kerékpárt!!!!!!Ami nem hullik szét,és még mûködik is!!!!!!Apucinak-Anyucinak meg csak nyamvatt 6-7000Ft-ot kéne még beleáldozniuk,ami idõvel ki is jönne,mert nem kell annyit szerelni mint a Te**kó ga**aságos bringát!!!
Errõl ennyit...
Császtok!

#302
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Még jó, hogy beleér a vázba..:D hiszen a vázban van a nyeregcsõ...

#303
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
http://www.decathlon...t_DeptPereId=52

reszemrol tuti kimaradnak majd
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#304
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
régebben voltak egész jó decathlonok. bár a mostani palettával már nem vagyok tisztában. és össztelós vonalon elkövettek pár hibát. (nyeregcsõ beleér a vázba rugózásnál, stb)
szurkolok nekik, mindig jó egy uj márka az amugy szük magyar piacon. remélem a nagyker igyekszik komolyan venni, és megfelelõ tõke is támogatja, anélkül elhal az egész, mint minden itthon.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#305
berglander

berglander

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Magyarországon is hamarosan nyit a világ egyik legnagyobb tömeggyárosa, a francia Decathlon. A bringák tûrhetõek, de név NO, imidzs szintén NO. Számit a bike neve? vagy nem. Ciki az áruházi bringa akkor is ha elfogadható vagy nem. Kinek mi a véleménye?