Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Decathlon nálunk is

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
304 hozzászólás a témában

#41
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
dózer: pontosan melyik dekában voltál? itt Budaörsön most bõvítették/bõvítik az áruházaz, és tényleg alig volt nekik termékük...

#42
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Sziasztok!

A dekában kapható btwin márkájú, outi kerékszettrõl kérdeznék.
Melyik gyárban matricázzák fel 8vagyis hol készül az agy, felni)?
Kb. 30 lapított küllõvel, az olcsó Shimano kerekekkel hasonló áron van.
Inkább kíváncsiságból érdekel.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#43
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Hááát, amikor meg vállalkozó voltam, az állandó vérszívásból volt elegem. Akkor valami nyugis alkalmazotti pozicióra vágytam inkább. Most az megvan. De most meg érdekesebb és kihívásokkal teli alkalmazotti státuszt hiányolok, sõt, a vállalkozóság is egyre szebbnek tûnik így az idõ múltával.:)

Ez van, ilyenek vagyunk. Mindig más kell, mint ami épp adatik. De ahhoz már valóban öreg vagyok, hogy agymosodában programozzanak egyenalkalmazottá. Talán nem kellene multikkal próbálkoznom. Na, majd ráfekszek keményen az ólomüvegre:D.

Valahogy én is így vagyok,csak én másra fekszem rá....:D
Amúgy voltam ma a DeKatlanban.Hááát...ami tetszett:pingpongoztak az áruház közepén,meg az elõcsarnokban is.Bárki használhatta az asztalokat,ütõket.Profi bicajtartó,amihez hosszú vastag sodronyzár volt.És ezzel el is mondtam minden pozitívumot...Egy db övtáska nem volt egy ilyen áruházban.Amikor az alkalmazott mondta hogy hát az most nincs egy sem,sarkonfordultam,és asszem elég is volt belõlük pár évre.Most már nem sajnálom hogy nálunk csak Intersport van.

#44
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
üdv!

Téli dzsekit akarok venni, és nézegettem ezt:
http://www.decathlon...set_9438991.jpg

Van vkinek tapasztalata ezzel kapcsoltaban? megfelelõ aláöltözettel tényleg légáteresztõ-é, és mekkora hõmérsékletig jó?

elõre is köszi

#45
pytsur2

pytsur2

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Az emil nem jött be. :chin:

Írtam két üzletvezetõnek is -mivel csak az õ emiljüket találtam meg- de öt nap alatt sem méltattak válaszra.

Ennyit az ügyfélkapcsolatról...

#46
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
email sincs ingyen. fizeted a netet (vagy lopod a szomszédtól :D ), az áramot, kellett venni gépet.


hívd fel õket, az a biztosabb, aztán úgyis azt mondják, hogy nem, de legalább gyors lesz:D

#47
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hát azt nem tudom, hogy van-e nekik, de telefonon biztos lehet érdeklõdni. Tudom, nincs ingyér, de hát, na.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#48
pytsur2

pytsur2

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Sziasztok!

Talált már valaki emilt a dekához?

Vennék egy bájkot, csak nem az általuk összerakott cuccokkal. Ezt-azt kicserélnék rajta-persze, csak ha lehet.

Ezt tudakolnám meg. Ha valaki tudja a választ, jól jön(ne)!

Köszi!

#49
sOnar

sOnar

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
[quote name=' Na, majd ráfekszek keményen az ólomüvegre:D.[/quote']

Csak meg ne vágd magad! :D

#50
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Amúgy az állás pályáztatása egyben agyleszívás is, már ami az ötleteket illeti... :P Legalábbis a Red Bullnál erõsen így volt.
Budaörsi Decába barátnõmet minden különösebb egrecíroztatás nélkül felvették, ráadásul olyan osztályra, ahol semmi elõképzettsége nem volt :) Hüjjjje HResek élhetik ki így magukat, amit leírtál. Kinek mit ad az élet, na.

#51
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

Ilyen fszságok alapján vesznek fel oda valakit?Meglátszik hogy régen nem dolgoztam már alkalmazottként,nagyot változott a világ...Mostanában gondoltam rá,el kéne menni egy ilyesmi melóhelyre dolgozni...Asszem nem fogok...


Hááát, amikor meg vállalkozó voltam, az állandó vérszívásból volt elegem. Akkor valami nyugis alkalmazotti pozicióra vágytam inkább. Most az megvan. De most meg érdekesebb és kihívásokkal teli alkalmazotti státuszt hiányolok, sõt, a vállalkozóság is egyre szebbnek tûnik így az idõ múltával.:)

Ez van, ilyenek vagyunk. Mindig más kell, mint ami épp adatik. De ahhoz már valóban öreg vagyok, hogy agymosodában programozzanak egyenalkalmazottá. Talán nem kellene multikkal próbálkoznom. Na, majd ráfekszek keményen az ólomüvegre:D.

#52
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Én a magam részérõl ma szakítottam a Decathlonnal.

Az interjúztató hölgy a válaszomból a következõ konzekvenciákat vonta le:
Én kifogáskeresõ típus vagyok, és mint ilyen, negatív személyiség.


Ilyen fszságok alapján vesznek fel oda valakit?Meglátszik hogy régen nem dolgoztam már alkalmazottként,nagyot változott a világ...Mostanában gondoltam rá,el kéne menni egy ilyesmi melóhelyre dolgozni...Asszem nem fogok...

#53
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

"a rendelkezésre álló idõ alatt a lehetõ legtöbbet sikerült kihoznunk a projekt megtervezésébõl"

Azért sajnálom


No igen, ezzel a mondattal nyilván rákényszerítettem volna, hogy egy másik sablon bullshitting-et kapjon elõ a tarsolyából, amivel elküldhet:).

Amúgy ne sajnáld! Már én sem teszem. Soha nem voltam alkalmas alanya a brain laundry-nak. (Bár vetettem már alá magam, csak az USA-ban ezt kicsit jobban megfizették...) Ezt figyelembe véve profi volt a muff, hiszen kiszûrt. Az indoklás viszont b.ssza a csõrömet. El tudtam voln képzelni korrektebb kosarat is.

#54
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nekem is csak pozitív tapasztalatim vannak a Decathlonnal...székesfehérváron jártam és ha már ottvoltunk, eltekertünk arrafelé. Rengeteg cucc van, többekközött például Dura Ace fékbetét....egy jobb boltban is ált. rendelésre hoznak neked ilyet...aztán vettem egy kulacstartót, és mentünk tovább. Hazafelé viszont haveromnak eszébe jutott hogy van otthon fölösleges kulacstartója, így bementünk a decathlon-ba, és minden kötözködés nélkül visszaadták az árát. (Nem utalvány vagy valami, hanem készpénz) Teljesen korrektek, és jók a sajátmárkás cuccai!

#55
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
"a rendelkezésre álló idõ alatt a lehetõ legtöbbet sikerült kihoznunk a projekt megtervezésébõl"

Azért sajnálom
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#56
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Én a magam részérõl ma szakítottam a Decathlonnal. Állásinterjúra mentem be, részlegvezetõnek jelentkeztem (kerékpár). Két órás csoportos agymosodával indítottunk, pp prezentáció és bolt/raktár bemutatás formájában. Volt aki ezután magától távozott. Majd ötös csoportokba osztottak minket, és azt a feladatot kaptuk, hogy szervezzünk meg egy Decathlon-sportnapot. 20 perc állt a rendelkezésünkre, két interjúztató pedig figyelt minket.

Rövid kávészünet után szólítottak minket egyesével is. Tõlem azt kérdezték, hogy szerintem el tudta-e végezni a csapatom a feladatot. Én azon a véleményen voltam, hogy csak részben, hiszen 20 perc kevés egy komplett sportnap megszervezésére.

Az interjúztató hölgy a válaszomból a következõ konzekvenciákat vonta le:
Én kifogáskeresõ típus vagyok, és mint ilyen, negatív személyiség. Ez pedig nem egyeztethetõ össze a csapatszellemmel... Majd elköszönt.

Öööööö.................

#57
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Hirtelen felindulásból reggeltem magam, mert a Decathlon honlapján hirdetett mtb hátsó váló Shimano név alatt Sram SX-4 van 2790 Ft-ért, pont ezt a váltót néztem ki az ismerõsömnek, mozgósítás, 1 óra oda, 1 vissza, kiderült, ezen az áron valami kínai gagyi van. Igaz, minden termékhez odaírják, a kép csak tájékoztató jellegû, de szerintem ez a vásárló megtévesztése kategória.

http://www.decathlon...04552-18588319/


Nincs igazad, ez nem az. ;)


A sebesség mindent megold.

 


#58
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
Decathlon 8.2 vázról mi a vélemény? nem a szépsége érdekel, hanem hogy hogy mûkszik. illetve hogy a 21"-os az hány centis?
a válaszokat elõre is köszönöm!

#59
bontom

bontom

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hirtelen felindulásból reggeltem magam, mert a Decathlon honlapján hirdetett mtb hátsó váló Shimano név alatt Sram SX-4 van 2790 Ft-ért, pont ezt a váltót néztem ki az ismerõsömnek, mozgósítás, 1 óra oda, 1 vissza, kiderült, ezen az áron valami kínai gagyi van. Igaz, minden termékhez odaírják, a kép csak tájékoztató jellegû, de szerintem ez a vásárló megtévesztése kategória.

http://www.decathlon...04552-18588319/

#60
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Michelin XCR Dry 2 külsõt mennyiért lehet kapni a Decathlonban.
Úgy emléxem olyan 6 e körül volt de hátja vki. tudja pontosan.
www.sintesibikes.com