Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Komárom-Esztergom megye bringásai ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21661 hozzászólás a témában

#21561
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
majdnem mert lenyúltam elõled. bibibi
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21562
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Ami a képen van az egy görgõ.
Házi gyártmány így egész olcsó, viszont egyszerû.

#21563
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Sziasztok!

Tgenap csipet csapatommal felmentünk a pilisbe egyet túrázgatni! p.sztkereszt-dobogokõ-p.sztkereszt. Sikerült egy kicsit eltévednünk,de ez csak jobban feldobta a hangulatot.
Ízelítõként egy pár kép:
http://kep.tar.hu/ki...1236/18323469#2
:) :clap: :) :bananadan
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21564
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Mostanában úgysem veszek ilyen szerkentyût. Ja és ez mi, már a kép, ami a link alatt van.
Most gépre gyûjtök, még 12 ezer kell, ezért dolgozgatok a Tesco Global áruházban.
Talán lesz még egy fórumozónk. Azt írta az iwiw fórumára, hogy már befejezte, de a Nagy Lacival volt egy csapatban.
A gép után egyre hajlom az elsõvilla felé.
Na nem untatlak titeket a terveimmel.

#21565
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Sajna görgõm nekem sincs és nem is akarok venni mostanában.

A szobabiciklivel próbálkoztam régebben de nem jött be mert nem lehet rajta elég magasra húzni a nyerget és fájt a térdem. Elég izzasztó is úgy hogy nem hût a jó kis menetszél.
Szilárd!
Ha nem akarsz sokat költeni ez egy olcsó megoldás.
http://img.tar.hu/co.../10968142.jpg#3

#21566
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Nincs pénzem görgõre, mert fenti utasítás alapján gépre kell gyûjtenem, utána egy spd-t szeretnék és egy elsõ villát, a sorrenden még gondolkodom.
Irány az elsõ hely néhány perc erejéig.
Üdv.: Kosina Szilárd

#21567
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
sziasztok!

Most majdnem ideõllõ az idézet az egyik kedvenc zenekaromtól,hogy "Megoldás csak egy van,véres lessz a küzdelem..."
Mondom én : "Megoldás csak egy van,görgõzni kell minden nap!" :)
ÉLJEN A TOPIC!Legyünk elsõk!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21568
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Cseles, nagyon cseles. Én inkább megvárom, míg elolvad, de erre még várni kell, mert moszt is esik. Nah mindegy meek tanulni, de picit az elsõ sorban lesz a a topicunk.
Na pápá mindenkinek.

#21569
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Különben míg eljutsz a Turulig, a sós lé nem szedi szét a brinyót?????????????

Nem szedi szét mert cselhez folyamodok.
Kocsival viszem fel a hegyre a bringát.:)
Így már csak a szûz hóban kell tekernem, megkímélem magamat attól hogy nyakig sáros legyek és mindenemet szétmarja a só. Tudom hogy feltekerni lenne az igazi
de hát a téli körülmények miatt kompromisszumokat kell kötni.

#21570
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Legyen, de nem tudok 5 percenként beírni, az lehetetlen.
Különben míg eljutsz a Turulig, a sós lé nem szedi szét a brinyót?????????????

#21571
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Valóban mostanában nem annyira él ez a topic de gondolom minden topicnál elõfordul ilyen. Én személy szerint örülök a hónak met szép, igaz gátol a tekerésben. Ennek ellenére már beterveztem egy havas tekerést a Turulnál és szerintem meg is fogom ejteni a héten.
Hajrá mindenkinek írjatok minél többet ide!
Legyen az elsõ sorban a topic!:ubytek:

#21572
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Nem tudom sírjak-e, vagy nevessek, mert esett hó. Alapjaiban ez naon yó, de most lenne idõm tekeregni, de nem tudok.
Na jó tudom ez senkit sem érdekel, és csak azért írtam ide, hogy az elsõ oldalon maradjon a topic. Nem akarok senkinek szemrehányást tenni, hogy miért nem ír, mert mindenkinek van magánélete és nem kényszeríthetek senkit az írásra.
Ez már a hetedik sor a semmirõl, szal be is fejezem. Remélem sikeresen tartottam a topicot az elsõ sorok 1ikében.
Üdv.: Kosina Szilárd

#21573
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Holnap gyertek az új Tescohoz, ot fogok szaloncukrot osztogatni!!!!!!!!!!!!!!!
Kaphattok Ti is!!!!
Fontos, hogy az újhoz gyertek, mer' ott leszek!
Ja és Sunset!!!!!! Mint már írtam én szeretek sulibajárni, kivétel a már említett két napot.
Most mennem kell vissza a suliba, mer' ma ajándékozzuk meg egymást.

#21574
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás

örüljetek,hogy suliba kell még járnotok! Most hogy egy évre fel vagyok függesztve folyamatosan dolgozok,d enm kivánom senkinek. Most hogy jönnel az ünnepek mindenki megvan õrülve és lökött barmok. Amikor egy nap teéefonba körübelül 100 ilyen embert meghallgatsz és a felénél ki kell talánod, hogy mit szeretne, estére tutira agyilag leépülsz a béka segge alá!

Addig jó mig suliba jártok!!! Higgyétek el
:mad: :mad: :mad:

Komolyan ezt csak azután olvastam amikor már elküldtem az elõzõ üzenetet.Sunsine,ezt te sem gondolod komolyan.persze minden dolgozó ember ezt mondja,de ha visszaemlékszel az éretségi elötti dolgokra amikor te is gyötrõdtél esténként a leckék felett,akkor már nem mondod ezt.Szerintem az éretségi öröme elfeledteti a sok sok kínszenvedést,fáradást és ezért mondják hogy "addig örülj fiam amíg tanulhatsz"Pfff talán egy halvánnyal több kedvem lenne ha nem tartana vissza az egyik szülõ egy gondolattal hogy megkéne ismételni az osztályt egy másik suliban.Jómagamra céloztam ezzel,mert ittvagyok hamarosan 18 évesen(Április 27-én leszek 18) és még csak a második osztályt taposom.
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21575
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás

Nálatok van sorakozó??????????????????????


Ne viccelj már,ez Bánki!Itt nem komolytalankodunk!:) nálatok megy a sorakozó?
Hu gyerekek már agyrémet kapok hogy minden reggel a pofámba mondja a tanár hogy Jó napot!...Miért jó nekem?bemegyek,szopatnak sok faszsággal, és egy fillért nem kapok érte,a tanárok legalább úgy idegeskednbek ha a diákok nem viselkednek hogy azért kapnak pénzt.A diák meg stresszel és semmi.Ingyé' bassza szét az agyát minden nap.leszophat az oktatási miniszter!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21576
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
örüljetek,hogy suliba kell még járnotok! Most hogy egy évre fel vagyok függesztve folyamatosan dolgozok,d enm kivánom senkinek. Most hogy jönnel az ünnepek mindenki megvan õrülve és lökött barmok. Amikor egy nap teéefonba körübelül 100 ilyen embert meghallgatsz és a felénél ki kell talánod, hogy mit szeretne, estére tutira agyilag leépülsz a béka segge alá!

Addig jó mig suliba jártok!!! Higgyétek el
:mad: :mad: :mad:
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21577
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Miért utálom a keddet és a csütörtököt????
A válasz egyszerû és az órarendem megadja rá a választ.
Kedd: német, fizika, kémia, földrajz, spanyol, matek
Csütörtök: földrajz, magyar, spanyol, fizika, kémia, matek, német.
Sztem nem kell részleteznem.
De már holnap péntek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kell ennél több???????
Szerdán téli szünet!!!! Van isten! Szeretek suliba járni, de yóból is megárt a sok.

#21578
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Mi van kedden és csütörtökön?
Én csak a hétfõket utálom, de gondolom ez majdnem mindenkinek a legkevésbé szeretett napja.

#21579
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Kedd és csütörtök kivételével szeretek suliba járni, mer' engem nem baszogatnak a tanáraim, persze vannak kivételek tisztelet nekik. Jah az elhasznált külsõdet azért ne edd meg!
Nálatok van sorakozó??????????????????????
Nálunk a tanár kiadja, h. mit kell csinálni, mindenki elcsalja, köztük én is. Nekem nincs ilyen problémám, h. üvölt velem mindenki, mert 195 cm vok (a brinyóm váza 21,5ös), pesze nem félemlítem meg õket.


Az útépítés!
Nem tudom láttátok-e az Ady Endre utat (itt van a 8as egyik végállomása).
Kb. egy hónapja zárták le, mert aszfaltozták. Azóta az összes csatornatetõ beszakadt, ahol én is döngetek a bringámmal.
Néhány méterrel ez mellett a Kóboráram zenekar székhelyével szemben az óvoda parkolóját most csinálják (a legnagyobb hóban). Persze ez nem lesz kátyús, mert nincs rajta kerékpáros forgalom.
Hirtelen ennyi jutott eszembe a témával kapcsolatban.

#21580
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
de pont hogy hó van és mint te is tapasztalod így látod hogy olvas a hó,valami lángszoró géppel próbálják nedvességteleníteni a lyukakat amit szurokkal tömnek be.