Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Komárom-Esztergom megye bringásai ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21661 hozzászólás a témában

#21541
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Az yó hobby, én is majdnem elkezdtem, csak a vonatok fényképezését, de aztán nem lett belõle semmi, de még lehet...

#21542
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Neeem!Hobbink a fotózás és talált valakit aki szervez lappföldre túrát,többek között északi fényt nézni/fotózni is.
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21543
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Apukád kint dekkol vhol külföldön???

Más téma!
Kinek mit hoztt a Jézuska???
Én kaptam egy januári síelést, meg egy síszemüveget, ami cserélhetõ lencsés.

#21544
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szerintem(NEM ARANYCSIRKE!!!:)) azért tudja meggyújtani,mert...hu nem tudom.én persze bármikor tudok tüzet csinálni egy gyufaszálból is...ha van egy öngyújtó nálam! :)

Boldog Karácsonyt!Legalább nektek legyen boldog.Ezt nem fogjátok sose megérteni,de én nem vagyok sose happy annyira hogy tartósan örüljek valaminek.hát igen...született kamionos vagyok.ezért fognak felvenni az elsõ helyre,mert én nem akarok hazajönni karácsonyra.jó lesz nekem valamelyik kamionos pihenõhelyen,máûr ha lesz kedvem betartani a kamionstopot:)
NAh tényleg utsó sor :
Boldog Karácsonyt! :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21545
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
:clap: :clap: :clap:
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21546
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem szólóhoz.
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

#21547
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Boldog karácsonyt!!!!!!!!!!!!!!! Végre eljött.

#21548
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Nem tom, amikor a szüleim bográcsoznak, én mindig bringával megyek egy nagy kerülõvel.
Amikorra odaérek, addigra meg már kész a kaja.
Nah meek veszek valami ajándék szerû dolgot. Szerencsémre már csak meg kell venni, az ötletek meg vannak.

#21549
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
ez amúgy egy nagy ökörség de ezen az alapon mûködik
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21550
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
az ízé,az úgy van hogy........

A gyufaszál az avarban a leveleket könnyen meggyúltja mert vékony és gyorsan feltud melkegedni a tûz kellõ hõfokára,míg a bográcsparti esetében úgye vastagabb dolgot próbálsz meggyújtani aminek sokkal késõbb lesz meg az a hõfok amellyel a tûz begyúlhat
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21551
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
A gyufaszálról olvastam a vicclap.hu-n egy okosságot, megosztom veletek.
Ez az okosság a következõ:
"Miért van az, hogy egyetlen gyufaszál egész erdõtüzeket képes okozni, és egy tábortûz meggyújtásához egy egész dobozzal is kevés lehet?"

Várom az okosságra a választ. ;-)

#21552
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Látod,látod!Bevállalnád,tehát nem tiszteled!El se tudod képzelni,hogy akár az életedet mentheti meg,ha egy hóviharban megtalálsz egy menedékházat és ott az "íratlan szabály" szerint az utolsó ott tartózkodott személy betartotta,hogy kis farakást hagyott maga után a tûzrakáson és egy gyufásdobozt hagyott az aztalon úgy hogy egy szál gyufa kilóg belõle.Tudod ilyen helyzetben szarrá vagy fagyva már és nem lennél képes kivenni egy gyufaszálat a dobozból!Egyetlen gyufaszál életet adhat.Nem gondoltad volna mi?Beteszek egy mosolyt,mert a végén megsértõdve olvasod és azt hiszed leüvöltöttem a fejed.Tudod én is városi gyerek vagyok,de jobban belegondoltam hogy milyen lehet az a -30fok és tiszteletben tartom hogy sokkal erõsebb nálam. itt a mosolyka : :)
Sziasztok!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21553
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Ha lehet irigyelni Téged, akkor én irigyellek és szívesen bevállalnám a -30at.

#21554
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
semmi felvágás nincs benne.Én Lappföldre megyek 26.-án és jövõre jövök haza 02.-án.Kétszerszilveszterezünk,mert az egyik menedéktábornál van egy folyó mely svédországot és finnországot választja el és ez egyben egy dátumválasztó vonalon is rajtafekszik.Ha jól tudom svédorzágban ünnepeljük az új évet elõször,majd átmegyünk a folyón és finnországihavas mezõn is ünneplünk majd egy órával késõbb. :)
szóval tessék csak irigyelni! :)
amúgy cefet hideg lesz (-15-20fok esetleg -30fok is megeshet)

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Esztendõt Kivánok! Vagyis : K.Ü.B.Ú.E.K.! :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21555
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Nem szeretnék senkit felpörgetni, ezért jelzem, hogy majd valamikor szeretnék egy görgõt, de nem most, mert a zsebpénzemnek már megvan a helye. Végre vége a sulinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jön a karácsony meg a szilveszter és az új év!! Aztán meek síelni, persze ezt nem felvágásból írom ide. Remélem mehetek melózni a szünetben, mert ha nem akkor óriási gáz lesz... (már megírtam h. miért lesz az).
Üdv.: KosinaSzilárd vagy röviden Szláj (hívhattok így is)

#21556
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás

Ha nem akarsz sokat költeni ez egy olcsó megoldás.



Apám tudna gyártani görgõt ha érdekel valakit!de tudok eladót is egyet,vagy talán kettõt is!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#21557
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Láttam, hogy gyalog mentetek, de azt is oda írtam azt hiszem, hogy kedvezõbb idõjárási elõzmények mellett teljesíthetõ-e a túra, azaz mondjuk tavasszal vagy nyáron.
Mert azért annyira nem vagyok fanatikus, hogy ilyenkor tekerjek, meg sajnálom a brinyót.

#21558
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
A túrát két szép lábunkkal hajtottuk végre nem pedig két keréken. Elég csúnya lett volna ilyen idõben tekerni. Akkor most szerintem nem innen hanem a korházból irnék
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#21559
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

majdnem mert lenyúltam elõled. bibibi

Sajnos.:cry:
Meg is változtattam a hozzászólásomat.
De a 200 az enyém lesz.:rocketman

#21560
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Bringával ezt a túrát meg lehet tenni? Persze megfelelõ idõjárási elõzmények mellett és nem bokáig érõ hóban. Mert mondjuk nyáron ez egész jó lehet.