Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Buda Maraton 05.05.01. HHH

- - - - -

  • Please log in to reply
337 replies to this topic

#61
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Igen, én ettem az emelkedõ elõtt. :)
Egyébként nem voltam morci, inkább örültem, hogy milyen segítõkészek errefelé az emberek. :)
(Bocsánat, nem 256., hanem 276. lettem. :()

Már 37 éves vagyok, belefértem a senior kategóriába. Remélem majd 68 évesen még én is úgy versenyzeki, mint a Tordai Csabi mamája. :)

Gyógyulj meg mihamarabb. Sok türelmet hozzá!


Hmm barátnõm is mondja, hogy simán egy tizest letagadhatsz !
Köszi a biztatást, elkél. Már most mennék ki bringázni, mert jóidõõõõ van...

#62
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Ha még tudnék regisztrálni is, az csúcsszuper lenne! :D Ez a weblap állandóan "Kérjük add meg a neved!" sírást hallat - pedig beírtam ám...Vagy csak nekem van gondom ezzel, s IE alatt megy a dolog? Kár hogy nincs a gépen csak Firefox...

#63
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 posts
A velo.hu van egy kisebb adag. Ha regisztrálsz már nézheted is. :)

#64
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Jaja kepek jok lennenek

#65
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Szerintem az az elsõ 3 km-ben volt, még a reptérelhagyás után egy homokos-sóderes lejtõn. Na az kemény volt.

Képeket nem tudtok linkelni? Csomó népet láttam fotózni (köztük profi(nak tûnõ) fotósokat is), de sehol nem találok B.M. képeket...

#66
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 posts

Egy másik srác meg vagy 20 percig feküdt eszméletlenül a perec után.

Ha ugyanarról beszélünk, akkor az 20-60 MÁSODPERC volt. 7 km táján.

Nem ugyanarról beszéltek. Az a srác tényleg sokáig ki volt ütve, a mentõ pedig nem találta az utat és elakadt, végül egy motoros vitte fel a dokit hozzá. De nem lett semmi komolyabb baja végül.

#67
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Igen, én ettem az emelkedõ elõtt. :)
Egyébként nem voltam morci, inkább örültem, hogy milyen segítõkészek errefelé az emberek. :)
(Bocsánat, nem 256., hanem 276. lettem. :()

Már 37 éves vagyok, belefértem a senior kategóriába. Remélem majd 68 évesen még én is úgy versenyzeki, mint a Tordai Csabi mamája. :)

Gyógyulj meg mihamarabb. Sok türelmet hozzá!

#68
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

73Kacsa: Mielõbbi gyógyulást! Csak ésszel. Az elején tényleg figyelj rá, hogy pihentesd a karod, hadd gyógyuljon!
Nem is gondoltam, hogy ilyen nagy esések voltak. Persze voltak izgalmas részek, sokszor leszálltam...

Gratulálok mindenkinek, aki ott volt, pláne azoknak, akik szép eredményt értek el (akár a magukkal való versengésben is)! :)

Tök jó, hogy a végén érkezõknek is osztanak érmeket! Abszolutban a 256. vagyok. DE:
Sport Senior nõknél:
2. Tönköly Erika
:)

Sopron hosszabb lesz. 50 km. Újabb erõpróba.


Nem is a vállban, hanem felkaron van a törés-repedés,de ez nem változtat semmin sem. Nem az esést sajnálom, hanem a kiesett 3hét+2hét rehabot..

Era Te voltál az, aki megálltál enni a szerpentin elõtt? Többen is Rád kérdeztek, hogy nincs-e semmi baj, Te meg szinte felháborodottan mondtad, hogy eszel :)
Gratula az eredményedhez! Õszintén mit keresel a Senior kategóriában? Én azt hittem mikor láttalak, hogy Junior vagy :))

hAJRA Neked is Sopronban! Én még nemtom, hogy Crosskovácsi belefér-e nekem...
Mindentõl függetlenül Öcsémmel együtt végigmentünk a távon, mégha nem is fényes eredménnyel.

#69
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
73Kacsa: Mielõbbi gyógyulást! Csak ésszel. Az elején tényleg figyelj rá, hogy pihentesd a karod, hadd gyógyuljon!

Nem is gondoltam, hogy ilyen nagy esések voltak. Persze voltak izgalmas részek, sokszor leszálltam...

Gratulálok mindenkinek, aki ott volt, pláne azoknak, akik szép eredményt értek el (akár a magukkal való versengésben is)! :)

Tök jó, hogy a végén érkezõknek is osztanak érmeket! Abszolutban a 256. vagyok. DE:
Sport Senior nõknél:
2. Tönköly Erika
:)

Sopron hosszabb lesz. 50 km. Újabb erõpróba.

#70
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

73Kacsa:

rossz híreim vannak: a 3 hét után nem fogod tudni felemelni a kezed. A gyógytornász sokat segít, megmutatja azokat a gyakorlatokat amikre magadtól nem jössz rá. Ha keményen erõsítesz kb. 2 héttel késõbb már nem érzed magad bénának, bár a hátad közepét még nem éred el.
A DUNA Marcin már el is tudsz indulni, persze a maximális cél a minimum: végigmenni esés nélkül.

Én tavaly jártam így...


Na ennek a jó hírnek sem örülök.Remélem gyors lesz a rehab...sok kálciumot eszek majd..:) Had forrjon be, aminek be kell forrnia. Igazából reménykedtem Nagykovácsiban.. hogy már az is belefér..

#71
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
73Kacsa:

rossz híreim vannak: a 3 hét után nem fogod tudni felemelni a kezed. A gyógytornász sokat segít, megmutatja azokat a gyakorlatokat amikre magadtól nem jössz rá. Ha keményen erõsítesz kb. 2 héttel késõbb már nem érzed magad bénának, bár a hátad közepét még nem éred el.
A DUNA Marcin már el is tudsz indulni, persze a maximális cél a minimum: végigmenni esés nélkül.

Én tavaly jártam így...

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#72
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Pitechus

Sajnálom azt a srácot, sz... dolog lehet így félbehagyni a versenyt. Hozzá képest én megúsztam, bár mellettem is megálltak. A Kerékpáros topic-ban most olvasom, hogy bringás találkozó volt a BM után a János kórházban. Állítólag 5-6-n összejöttek egy gyors generálra. Valaki állítólag csuklóját és a vállát törte. Egy másik srác meg vagy 20 percig feküdt eszméletlenül a perec után. Hiába ez egy köves, gyökeres cc pálya, az elején még nem szakad szét annyira a mezõny, hogy mindenki megtalálja a helyét. A reptérnél ha valaki nem sprinter csak késéssel tud eljönni tekintve a visszafordítónál a földút felé átvezetõ huppanót. Ott már jópáran tolták, a türelmetlenebbek meg ezen a köves földúton próbáltak elõzni. Jobbulást a sérülteknek!



Sajna +1 fõ...ma mentem el a fájós vállammal, ami ma már jobb volt mint tegnap dokihoz.nekem is törésem van,ill ha jól olvasom, "csak" 4cm-es repedésem a vállamban. Holnaptól 3 hétig bal kéz lekötöz...

#73
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
És a képek?

#74
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

Csak Neked, megtükröztem :)

http://xabi.kerekperec.hu/budamaraton

X.



köszikösziköszi! :D

#75
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Van hobby abszolút is.. csak el van b*szva a link, da ha ide katt, akkor lejon:
http://www.motorspor...hobby_abs_v.pdf
WaNNaRiDE

#76
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 posts

Jajj, hát ez nem egy jó dolog, egy lassú-bocós-megszakadó szerverre feltenni pdf formátumban, ejj...már vagy egy órája próbálom leszedni, de nem megy. Na jó, biztos mert annyian nézitek, mi? ;) :D


Csak Neked, megtükröztem :)

http://xabi.kerekperec.hu/budamaraton

X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#77
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Jajj, hát ez nem egy jó dolog, egy lassú-bocós-megszakadó szerverre feltenni pdf formátumban, ejj...már vagy egy órája próbálom leszedni, de nem megy. Na jó, biztos mert annyian nézitek, mi? ;) :D

#78
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Eredmények:
http://www.motorspor...hobby_kat_v.pdf
http://www.motorspor...sport_kat_v.pdf
http://www.motorspor...sport_abs_v.pdf

elõre...

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#79
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Meg1x grat ahhoz a 3. helyhez,nem rossz...
En 44 percet kaptam Parti Andristol :D :D

#80
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Benne vagyok ;)
Amúgy köszi a listát, de az idõk érdekelnek.


Gratulálok... :)
WaNNaRiDE