Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24 órás verseny (2005.08.20-21)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
596 hozzászólás a témában

#61
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Gyerekek!
A FÓKUSZBAN most volt a 24 H összefoglalója.
Látta valaki??
ps: elkéstem...
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#62
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
rtl klub:-)

juj, lorka híres lesz:-D

#63
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
kókuszban riport, most
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#64
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
[quote name='attibike']Enjoy miért nem külföldi PROFI 24 órás versenyeken mentek??
Itt csak idegesíted magad?!?! pl: Ausztriába vagy Németországba ott szerintem nem tartana fel titeket senki max TI õket
QUOTE]
Mennénk szívesen ha lenne pénzünk elhiheted, szívesen kipróbálnánk, de tudom hogy csak mi tartanánk fel õket!

#65
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Ki ez a csóka? Tényleg nagyon ott van a szeren...


Ö: Feltöltött kép

Viktor :clap:

#66
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Ki ez a csóka? Tényleg nagyon ott van a szeren...

#67
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
A legprofibb képek megint a:
http://dhpage.freeweb.hu/ -n
Az ember nagyon érti a dolgot.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#68
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
Enjoy miért nem külföldi PROFI 24 órás versenyeken mentek??
Itt csak idegesíted magad?!?! pl: Ausztriába vagy Németországba ott szerintem nem tartana fel titeket senki max TI õket
Engem volt h már elõre elengedtek meg is lepõdtem és ha szóltam ahogy tudtak félre álltak mint ahogy én is!!
Tényleg nem tud valaki vmit arról a magyar srácról aki Németo.ban versenyzett most 24 óráson de fel kellett adnia??
join your life, join your bike

#69
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Dehogyis! Az úgy volt..., már annyi kört mentem, hogy a bicóm megtanulta a pályát, így aludhattam egy kicsit menet közben... :)

Köszönöm a fotókat. Jó volt visszanézegetni a pályát.


Az, hogy alszol az rendben van, de miért fékezel közben? :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#70
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Nem feltétlenül vág ide, de pl. miért nem lehet a bükk maratonon és az 24h-n is használt batár A/5 méretû chip helyett a futóversenyeken megszokott ChampionChip rendszert erõltetni?

- mert túl profi megoldás lenne?
- mert a chip nem elég sérülékeny?
- ja, hogy drágább lenne? - így persze érthetõ... :D

(elvégre a maratonok szervezõi örülnek,
ha nullára jönnek ki a végelszámolásnál, ugye?)
WaNNaRiDE

#71
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Csodálatos módon ez most teljesen magamtól merült fel bennem, és nem is hallottam, hogy ilyeneket mondott volna!!! :P


A dühtõl elraktározódott a szürkeállományban és most tört fel onnan. :D

Viszont eszembe jutott egy elég szomorú dolog. Ha jól láttam Era jött át a pályán gyalogszerrel egy lányzó és egy férfi társaságában, ott ahol ki lehetett kerülni a vizesárkot. Éppen jött egy versenyzõ is és a férfi meglátva a bringást visszalépett az meg már éppen kerülte, és szépen a biciklis elé került. Szegény srácnak szerencséje volt, hogy nem a korlátnak esett biciklistõl.

#72
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Halottas zaccsit mi kaptunk, 2-t is ha jól emlékszem.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#73
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nazabiker, ezt valahogy így kellene csinálni. Engem nem lökött senki sem az árokba, igaz ha hallottam hogy nálam nagyobb tempoval jönnek, vagy valaki mögöttem van megkérdeztem, hogy elengedjem-e. Voltak néhányan akik nem tartottak rá igényt. Mivel tavaly is indultam elég jól ismertem a pálya nagy részét és tudtam, hogy hol tudom könnyebben elengedni a nálam gyorsabbakat. Természetesen én is sokakat megelõztem, de sosem értem hozzá senkihez, és elõzéskor inkább én választottam a sz@rabb részt, mivel nem tudhattam, hogy akit elõzök mennyire tapasztalt v fáradt.

Engem egyszer bosszantottak fel, mikor ketten másztunk felfelé baloldalt egymás után és jött valaki, hogy balról elõz. Jobbról meg ott volt a nagy hely, neki szóltam is, hogy bocsi de elõzz jobbról. Természetesen kényelmesen elfért.

Bármennyire is verseny sport ez, szerintem nem túl sportszerû valakit belökni az árokba, mert én vagyok a gyorsabb, erre nincs mentség. Az autósokat szidjuk, ha így elõznek minket bringásokat, elszomorítónak tartom, hogy bringások is törtessenek ennyire.

A csipes idõmérés viszont nem sokat ért szerintem. Bükkmarcin mikor beértem sípolt (igaz ketten jöttünk be, és egyikünket vette csak), itt viszont nem sípolt semmi, én legalábbis nem hallottam.

1 dolgot hiányoltam, idén a levesen és energia italon kívül volt más amit kaptunk? Tavaly és tavaly elõtt kaptunk néha a veseny alatt ásványvizet, csokit, banánt. Idén viszont semmi ilyenrõl nem hallottam. Viszont a rajtszámokkal mindenki kezébe lehetett volna nyomni 1 szemetes zsákot, tavaly emlékeim szerint ez is volt.

#74
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

by Harang!
Ugyanis ezt mondta Õ is többször a mikrofonba.


Csodálatos módon ez most teljesen magamtól merült fel bennem, és nem is hallottam, hogy ilyeneket mondott volna!!! :P
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#75
nazabiker_

nazabiker_

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Lassan tényleg elfogy a muníció ebbõl az árokbalökõs témából, de elmondanám a saját tapasztalatomat. Zaqrak-kal egy csapatban nyomtuk (Happy Bike Sport Express) vegyes elitben, ahol elég kiélezett volt a verseny, ezért tényleg nyomtuk, ahogy a csövön kifér (magunkhoz képest persze), szóval nem igazán értünk rá barátkozni, én legalábbis rengeteget elõztem, és csak kevés alkalommal elõztek engem. Mégis, minden alkalommal ha utolértem valakit, akkor az vagy lehúzódott magától, vagy ha láttam, hogy nem észllte a közeledésemet, akkor szóltam, hogy "engedj el légyszi", hozzátéve, hogy "balról" vagy "jobbról", vagy "belsõ íven", vagy "külsõ íven" ha kanyarban elõztem, és utána MINDIG megköszöntem, ennyire még 95%-os pulzus mellett is futotta... Nem is volt konfliktusom egyszer sem. Én ugyanígy tettem: ha hallottam, hogy valaki jön mögöttem, szóltam, hogy "gyere jobbról" vagy "gyere balról" vagy "várj egy kicsit" ha nem volt hely. Volt olyan, hogy elõzés közben összeakadtam valakivel: kormány, pedál, kerék... lehet, hogy szegény emiatt megtorpanni kényszerült, neadjisten meg is állt, de MINDIG elnézést kértem, ha ilyesmi történt - bár amennyire emlékszem, csak pár ilyen alkalom volt, hiszen alapvetõen én igyekeztem úgy elõzni, hogy egyikünknek se legyen baja. Miattam szerintem senki nem esett - ha mégis, akkor elnézést kérek. Én egyébként nem tapasztaltam semmi aggressziót velem szemben, de lehet, hogy ez a termetemnek köszönhetõ:)

Egyébként minden kinek figyelmébe ajánlom az MX szabályzatot:
8.§ A verseny teljesítése

1. A teljes távot nem teljesítõ, a kijelölt útvonaltól eltérõ, vagy egyéb – a versenyzõtársakkal szemben– nem sportszerûmagatartást tanúsító versenyzõk a versenybõl kizárásra kerülnek.

3. A versenyzõaz õt utolérõgyorsabb versenyzõt - ha a gyorsabb szóban jelzi ebbéli szándékát - köteles elengedni. A versenyzõa verseny teljes ideje alatt sem kerékpárjával, sem bármely testrészével nem érhet hozzá egy másik versenyzõhöz, vagy annak kerékpárjához.



#76
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ezúton szeretnék elnézést kérni Bíró Ádámtól, hogy nem toltam oda a pofám, a megbeszélt sörrel.
Nem kifogás, de annyira kész voltam (egész héten éjszakaoi mûszak,..) hogy teljesen kiment a fejembõl és aludtam mikor nem én tekertem.

Bocs, majd legközelebb.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#77
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
nem kellene már befejezni ezt?
nem errõl kellene szólnia a topicnak. Azt remélhetõleg mindenki tudja, hogy nem szép dolog másokat veszélyeztetni a saját elõrejutásunkért.
Sajnos vagy nem sajnos szinte senki sem tudja, hogy ki kit lökött fel, szorított le.
Mindenkinek magában kell eldöntenie, hogy pofátlanul elõzgettett, csalt-e vagy sem. Aki pedig megszegte az írott és íratlan szabályokat és mégis "ártatlannak" érzi magát az örüljön csak magának.

boldogok a lelkiszegények...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#78
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Jól van kocka.kocka, könnyû így másokat oltogatni én is tehetném de inkább nem, felesleges! Te is okosabb maradtál volna ha kussba maradtál volna

#79
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Dehogyis! Az úgy volt..., már annyi kört mentem, hogy a bicóm megtanulta a pályát, így aludhattam egy kicsit menet közben... :)

Köszönöm a fotókat. Jó volt visszanézegetni a pályát.

#80
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Azért csak nem olyan lassú az a fényképezõgép...

Inkább pont pislogot., szerintem



hosszanexponalva :)
( . ) ( . ) \l/ 8====O