Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24 órás verseny (2005.08.20-21)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
596 hozzászólás a témában

#41
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Huhh ha láttál volna engem éjfékor lazulni :D
meztelenül ijeszgettem a bringásokat az erdõben :D
Mondom jobbrol!!!
Elmegyek mellettük, odafordulnak fejlámpával és:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááá


Azt gondolták, hogy úristen ez a srác atomerõmû közelében nõtt fel? :D
WaNNaRiDE

#42
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.235 hozzászólás
  • LocationSvájc

semmi lazaság?


Huhh ha láttál volna engem éjfékor lazulni :D
meztelenül ijeszgettem a bringásokat az erdõben :D
Mondom jobbrol!!!
Elmegyek mellettük, odafordulnak fejlámpával és:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááá
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#43
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Több ízben is láttam és hallottam, mikor is egy gyorsan haladó versenyzõ úr mellõzve a "jobbról" vagy "balról" elcsépelt , már-már unásig ismételgetett szócskákat, tíz méterrõl ordította torka szakadtából az elötte kerekezõnek: " PÁLYAAAAA!!!!" Hát igen, gyermekkoromban télen a szánkódombon bizony mi is ezt kiabáltuk amikor csúszni kívántunk, de azóta felnõttem. :-) Nem ismerem az illetõt, tehát rosszat sem akarok mondani róla, de kifejezetten nála tapasztaltam ezt kissé egocentrikus megnyílvánulást.


Öööö, két tippem is van, az egyiket személyesen is ismerem... Pedig jó srác.

Sala, két pucccér képem van, egyik péróval, másik anélkül. De egyiken sem te vagy a modell. Majd legközelebb. Egyébként is, mindenki meglátta volna milyen kicsi, szal örülj neki :D
Ausztria, Kenguruk földje!

#44
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
csak véletlenül néztem bele, aztán visszaolvastam pár oldalt...

tényleg ennyi kultúrálatlan bringás van köztünk? vagy ez mostanában terjed és le vagyok maradva?

tényleg ennyire mindenen át fontos dolog ez az egész? egy eredmény? úgy hogy nem is ebbõl él az "ember"? semmi lazaság?

furcsa. nem volt jó olvasni.

#45
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.235 hozzászólás
  • LocationSvájc
Rólam nincs aktfotó véletlen?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#46
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Egyébként persze akkor is én vagyok a hülye amikor azt mondom hogy simán felismerik a hátulról jövõ versenyzõt... :D most akkor vagy én vagyok tényleg hülye vagy az a 15 ember aki a versenyen kb 5 méterrõl elõttem hátraszólt és azt mondta hogy: "gyerünk Zsolti elengedlek" , pedig nem is ismertem õket, és kb 3 eset éjszaka volt! Pedig nem küldözgetek elõre képeslapokat hogy ki vagyok és honnan jövök!


Éjszaka?? Szerintem szagról ismertek meg! :-D

Bocs, de ez magas labda volt...
Ausztria, Kenguruk földje!

#47
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
KisOcsike jók a képeid. Találtam pár jót magamról is.
Erre (http://img.tar.hu/ki.../14876449.jpg#3) még emlékszem is mikor készült, direkt kidugtam a nyelvem....

#48
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Ha már bekerült ide a képem DHPage-röl akkor megosztom a többi képem lelõhelyét is:
http://gruppetto.mik... 24h/index.html

(a képekbõl látszik hogy a Grupetto nevû országúti kerékpárosokból álló csapatban tekertem)
Van pár kép a sajnos szerencsétlenül járt Gabiról is, aki azért a verseny végére már saját felelõségre elhagyhatta a korházat és ismét tudott mosolyogni.

Nekem is volt egy-két afférom elõzés ügyileg, pl ez egyik illetõ a pálya legkeskenyebb részén kivánt megelõzni. Igen a kerités és a tõle jó egy méterre lévõ fa között iramodtunk el ketten. kormányvégek egymásnak másik végük pedig keritésnek fának ért. Nem tudott vagy várni két másodpercet, vagy kivülrõl kerülni a fát....

#49
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Én pusztán csak videóztam a pálya szakaszain de érdekes jeleneteknek voltam fül és szemtanuja. Nem részletezném mert felesleges, de egy jelenséget mégis kiemelnék a sok közül. Több ízben is láttam és hallottam, mikor is egy gyorsan haladó versenyzõ úr mellõzve a "jobbról" vagy "balról" elcsépelt , már-már unásig ismételgetett szócskákat, tíz méterrõl ordította torka szakadtából az elötte kerekezõnek: " PÁLYAAAAA!!!!" Hát igen, gyermekkoromban télen a szánkódombon bizony mi is ezt kiabáltuk amikor csúszni kívántunk, de azóta felnõttem. :-) Nem ismerem az illetõt, tehát rosszat sem akarok mondani róla, de kifejezetten nála tapasztaltam ezt kissé egocentrikus megnyílvánulást.
Csak vélelmezni merem, hogy levegõje spórolása végett harapta el azt a gigantikusan hosszú mondatot, hogy: "balról jövök"
No sebaj....

Lovas Gabi!
Veled beszélgettem néhány szót a kerítés kijáratánál két kattintás közben? Illetve majdnem beleugrottam a képed közepébe? Bocs! :-)

Ha valakit érdekel akkor a honlapunkon a tavalyi versenyrõl készült rövid kis videót nosztalgia képen megnézheti.
üdv: roobi
Happy Bike SE. www.happybiketeam.hu

#50
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Bocs még vmi nem tudjátok hogy ki fotózott éjjel??
Mert emlékszem egy két vakura és nem is zavart mert mikor kiégett a fejlámpa akkor elõtte sem láttam semmit (persze a vakuzás után sem)


Egy biztos! Peti (Wanna) és én, mint jó kocafotósok nem! Peti vasárnap, én szombaton lõdöztem nappal!


/\
II
II
Peti: Csak szûkítettem a kört, hogy ki nem fotózott! ;) Ezzel elõsegítve az ügyet!



KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#51
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
Bocs még vmi nem tudjátok hogy ki fotózott éjjel??
Mert emlékszem egy két vakura és nem is zavart mert mikor kiégett a fejlámpa akkor elõtte sem láttam semmit (persze a vakuzás után sem)
join your life, join your bike

#52
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

A legprofibb képek megint a:
http://dhpage.freeweb.hu/ -n
Az ember nagyon érti a dolgot.


Megelõztél, pont most akartam Viktor képeit belinkelni :)
Na de van itt még: http://www.azso.atw.hu/
sala, van itt még pumpaduda akció közben is :)http://kep.tar.hu/ro...7817/14917686#2

#53
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás

Hajnali 3-kor megismétlik. Beállítottam a PCt, ha nem lesz nagy csúszás, akkor felveszi a gép MPEG1-ben. (Ha csúszás lesz akkor is felveszi, csak akkor nem ezt :-) )


Kocsi nagyon hálás lennék egy olyanletölthetõ mpeg-ért és kérek minden ilyen mûszaki "zsenit" hogy gizdítsa rá a gépét!!
Szeretnék jókat nevetni Lorka szép lassú mondatain!! köszi elõre
join your life, join your bike

#54
kocsi

kocsi

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás

ON viszont a Fókuszban én is felakasztottam a bringát a kapura!! :-)))

Nem lehet ezt az összeállítást valahonnan letölteni?


Hajnali 3-kor megismétlik. Beállítottam a PCt, ha nem lesz nagy csúszás, akkor felveszi a gép MPEG1-ben. (Ha csúszás lesz akkor is felveszi, csak akkor nem ezt :-) )

#55
kocka.kocka

kocka.kocka

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
!nJoy, elhiheted, az amatõröknek is legalább olyan nehéz Veletek, vérprofi izomagy bringásokkal versenyezni, mint nektek velünk! Ami a lökdösõdésed illeti, gondolkodj, mielõtt cselekszel! Más az elit OX futam (Bár mintha idén itt nem láttalak volna..), mint egy buliverseny! Ha elit OX- en azt mondod Balról, biztos tudják, mit akarsz! Egy ilyen versenyen más a helyzet...

#56
kocka.kocka

kocka.kocka

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
..

#57
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás

(Don: Tudtad, hogy ez valaki úgyis be fogja nyögni Feltöltött kép)

Tudtam. De a sors fintora, hogy Pálos a csapatuk rajtembere volt, (én meg a miénké) sõt késõbb találkoztam vele a pályán is.
Gyanús volt, hogy Õ az, de nem szóltam.
Setike világosított fel, hogy bizony ott tekertünk egymás mellett!
Érdekes: most nem löktem be sehová!
(igaz, nem sok csalános volt! :-)) )
A múltkori sem volt szándékos, csak túllihegte.
Muszály volt helyre tenni.
Na jó, ez már lassan OFF

ON viszont a Fókuszban én is felakasztottam a bringát a kapura!! :-)))

Nem lehet ezt az összeállítást valahonnan letölteni?
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#58
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.235 hozzászólás
  • LocationSvájc
pumpaduda rulez :D
http://www.freeweb.h...es/crw_6308.jpg
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#59
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hihh, vicces volt, ennyi szétesett arcot (látszik, hogy sokan kissé lassan és szaggatottan beszéltek)...:D Szüleim szóltak, hogy kapcsoljam be, legjobb a defektjavítás volt - elképzelem a sok elképedt háziasszonyt, hogy "úristen, még a kötési idõt is meg kell várni...".:D

KeX, megelõztél...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#60
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
lol, a riport fele arról szólt, h hogyan kell defektet javítani.
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel