Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

5. Kona Találkozó - Balatonfüred

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
250 hozzászólás a témában

#61
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nagyon finom terepem ment a maraton,és a kemping is zsír,ha ugyanez lesz jövõ évben is,akkor újra ott a helyem!A kijelõlés viszont gázos volt,én az uccsó itatót nem is láttam,és Budvarinál értem ki a Balcsihoz.Az óra szerint 54 kilcsinél voltam ott,szal tudván,h a kitûzött távot már teljesítettem,Örvényesnél nagy lakmározást csaptam 1 kisboltban:)

Akkor yöttem rá,h nem 1edüli Ltévedõ vagyok,mert vagy 10-en tekertek L addig mellettem,amíg tömtem a fejem.Volt 1 olyan rész,ahol a fejét leszedtem volna szívesen a szalagozónak;3as Lágazás,én persze a középsõ úton rongyolok lefelé nagyban,aztán 10 perc után látom,h nagyon nincs jelzés se Mber a közelemben...Mikor visszafelé tekerve számoltam kínomban,h hányan húznak L a domboldalon...(az elsõ Ltévedésig elég yó helyen voltam a mezõnyben)

Tegnapra végülis megvolt a 110 kilcsi yól...Siófok-Szántód-Tihany-Füred-maraton-Tihany-Siófok majd éjjel Bpen zárásul 1 másfél órás tekergés full cumóval....:)És csúnyán megfizettem a a 2órás alvásért;Füred határában,500 méterre a céltól olyan görcsöt kaptam,h még a fülcimpám is bemerevedett:) Mondjuk odáig L se jutottam volna,h ha reggel a Csekések nem tápolnak fel 1 kicsit,szóval köszönet nekik!!

Mi érdekes volt még...Bíró Ádám hozta a formáyát; "aki Lvitte a Scooteres CD-met azt kérem szépen hozza vissza,mert addig nem tudunk rajtolni" + "élesítsétek be a rajtszámotokat" + stb...Le7ett virulni yókat.

#62
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Jók a képek és tök jó muri lehetett. De hát a hétvégi munka nemesített, vagy mi...
Csubeeról az a pár kép tiszta sztárfotó :)
az észmentes nõnemû...

#63
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
na fenn is vannak ... igaz ez csak a képek egyik fele de a többi amúgy sem igazán publikus.



http://kergeeger.uw.hu/

#64
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nem volt túl nagy szám ez a kona tali. Ott voltam mind a három nap és rengeteg hülye embert láttam( azért voltak normálisok is), akiknek az 50%-ának nem sok köze volt a kerékpározáshoz. Pénteken a koncert jó volt, de utána hajnal 2-kor majdnem beesett a sátramba egy részeg, aki manuálozni akart. A maraton nem volt rossz annak ellenére, hogy legalább 5kmmel többet mentem, mint kellett volna a szallagok miatt, a 10.km-nél lévõ emelkedõ egész jó volt(gyalogtúra).
A speaker egy nagy barom volt, akit el kéne ásni olyan hülye. Egyre jobban erõsödik a extrém vonal, ami nem tesz jót a találkozóknak.
Jövõre biztos, hogy csak a maratonra megyek.


A sebesség mindent megold.

 


#65
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
pigi! sirály képek! ;o)
ma feltolom én is.

HATALMAS BULÁJ VOLT!

KÖSZI MINDENKINEK AKI TUDJA ,HOGY KÖSZÖNETTEL TARTOZOM!

ÖRÜLÖK NEKI ,HOGY MINDEKI OTT VOLT AKI ELJÖTT ;o)

byebye

#66
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás

Hm akinek odaadtam ma versenyen az ezust szinu Bike+ pumpamat (mega remek kinai belsomet de azt nem kerem vissza :D ) az pls jelezzen mar nekem.
Hasonloan az is akinek az szerszemos bicskamat adtam oda az elso maszasnal 6os imbusz hasznalata vegett.Koszike


Engem leelõzött valaki a második frissítõ után kb. 10 km-rel és kérdezte, hogy nem-e én adtam neki kölcsön a pumpát. Én nemet mondtam.
Szóval szerintem még van remény, hogy visszakapod...

#67
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Sziasztok!

Feltoltam a képeket, tessék szemezgetni (remélem, sokan ráismernek magukra... ;o):

www.pigone.uw.hu

Üdv. Pigi
"Olyan hülye vagyok, kiskoromban háromszor buktam gyurmából"

#68
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Ez állati volt!

Nekem nagyon tetszett a buli, de tegnap napszúrástól ma meg a fáradságtól készültem ki. Tegnap mentem 130-at, ma meg a versenyen 75-öt (eltévelyedéssel:D), aztán haza 65-öt. Há' kész vagyok...

Az eltévedés elég könnyû volt, mert a pálya 50. km-re körül sok helyen nem volt már meg a jelölés, és bringanyomok után voltam kénytelen menni egy sráccal, akinek ez volt az elsõ maratonja. Hát a bringanyomok rosszfele mentek. Voltak olyan elágazók, ahol nem volt semmi jelölés. Meg arra felé már semmi pályabiztositás nem volt, bár mi a vége felé mentünk, de nem volt olyan vészesen rossz az átlagsebességünk, de lehet, hogy a biztositó emberek megunták a várakozást és léptek, és hogy ne legyen gond késõbb a szalagok és jelzések összeszedésével, vitték magukkal. Én legalábbis erre tippelek, de lehet, hogy csak "kedves" emberek keze van a dologban.
Azért nekem igy is tetszett, jól éreztem magamat és az utolsó 20 km-t Balatonakalitól a bringaúton tettük meg.

Király buli volt és remélem jövõre is a Balcsinál lesz a Kona tali!!!


szia,akkor velem beszéltél a koliban :)
a maraton szalagozásával nekünk is gondok voltak a rövidtávon,mi meg Örvényestõl jöttünk a bringaúton vissza :S

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#69
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
nekem ez volt az eddigi legrosszabb talim a három közül,ez a military dizájn abszolute nem jött be,egyre inkább az extrén vonal kezd érvényesülni.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#70
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
nagggyyonnn fasza volt minden!
eddigi legjobb kona tali!
a terep szinü polo rulz!
biro ádám is jol tolta!
respect az összes jo fej xfactorosnak hogy végig csinálták!
szerintem és evvel nem vagyok egyedül legyen minden évben itt a kona tali!
minek össze vissza menni!
üdv

#71
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Hm akinek odaadtam ma versenyen az ezust szinu Bike+ pumpamat (mega remek kinai belsomet de azt nem kerem vissza :D ) az pls jelezzen mar nekem.
Hasonloan az is akinek az szerszemos bicskamat adtam oda az elso maszasnal 6os imbusz hasznalata vegett.Koszike


Hát, ha peched van, ez drága maraton volt...legalább a rajtszámára emlékszel az illetõknek?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#72
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Ez állati volt!

Nekem nagyon tetszett a buli, de tegnap napszúrástól ma meg a fáradságtól készültem ki. Tegnap mentem 130-at, ma meg a versenyen 75-öt (eltévelyedéssel:D), aztán haza 65-öt. Há' kész vagyok...

Az eltévedés elég könnyû volt, mert a pálya 50. km-re körül sok helyen nem volt már meg a jelölés, és bringanyomok után voltam kénytelen menni egy sráccal, akinek ez volt az elsõ maratonja. Hát a bringanyomok rosszfele mentek. Voltak olyan elágazók, ahol nem volt semmi jelölés. Meg arra felé már semmi pályabiztositás nem volt, bár mi a vége felé mentünk, de nem volt olyan vészesen rossz az átlagsebességünk, de lehet, hogy a biztositó emberek megunták a várakozást és léptek, és hogy ne legyen gond késõbb a szalagok és jelzések összeszedésével, vitték magukkal. Én legalábbis erre tippelek, de lehet, hogy csak "kedves" emberek keze van a dologban.
Azért nekem igy is tetszett, jól éreztem magamat és az utolsó 20 km-t Balatonakalitól a bringaúton tettük meg.

Király buli volt és remélem jövõre is a Balcsinál lesz a Kona tali!!!

#73
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Hm akinek odaadtam ma versenyen az ezust szinu Bike+ pumpamat (mega remek kinai belsomet de azt nem kerem vissza :D ) az pls jelezzen mar nekem.
Hasonloan az is akinek az szerszemos bicskamat adtam oda az elso maszasnal 6os imbusz hasznalata vegett.Koszike

#74
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
On: Versenyen nem indultam .. (Sajnos) de ettõl függetlenül nagyon jól éreztem magam, szombat- vasárnap. Alvásra nem került sor.. Vigh Kissékkel, Budaiékkal óriásit buliztunk a kempingben, nagyon állat volt. Vaze... Rendezzétek meg jövöre is itt :) Grat a szervezõknek ..
Jah és üdv sántának :)
koNa kuLa

My Bike :

koNa kuLa o3, SiD TeaM, xT / xTR, MawiC CRoSSMax SL, RooX, FRM, NokoN, eGGBeaTeR

#75
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Kalaius:
Hááát a köves részen azt értettem, hogy köves a talaj, tehat az ott benne van, és nem is fog elmozdulni :) :) :) és azon mész, az ott azér durcás is tud lenni egy két helyen ha elb*szod. Tehát a Supersonicot felejtsd el, egyébként jó lenne, de nem ér kockáztatni SZERINTEM!......szerinte :)
VDT Forever!!! TÓÓÓDNEKI!!!

#76
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
a köves út milyen kövekkel bír?
csak mert e kettõ közül választok;
Miche Comp S Light ill. Conti Twister Supersonic
de nincs kedvem defit szerelni,szóval ha nem csak arról van szó,h nyomokban köveket tartalmaz6 a pálya,akkor a Misit viszem...

#77
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
AHOY!

Nah ahogy ígértem....a maratonról. A hosszútávon végig mentem, a Polar 70 km alatt mért 1286m szintet nekem. A pályát ugy tudnám jellemezni hogy hullámos,gyors felfeék és lefelék vannak, van benne sík rész is, itatók sztem jó helyen lesznek, egyetlen gazos rész van benne a vége felé, de az se tökig érõ.A pálya kb, 70% a erdei talaj, 25% köves út, 5% beton. Aki gumiválasztáson morfondírozik, akkor én inkább valami ballonosabb könnyen guruló fajtát javasolnék, bár én egy kopott skinny jimmy-vel mentem végig, azzal sem volt gond, de a versenyen Racing Ralph-al megyek majd.
Nah remélem tudtam segíteni. Üdv mindenkienk, a rajtnál találkozunk :)
ádám
VDT Forever!!! TÓÓÓDNEKI!!!

#78
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Mennyetek csak, mennyetek!


Ne is törõdjetek azzal, aki pöstön marad és melóznia kell egész hétvégén...:cry:
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#79
Zéé_

Zéé_

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Hol van ez a CAMPING Füred?

Találtam róla infót itt:
http://www.balatonto...id=9&nyelv_id=1
de elég kicsi az a térkép ahhoz, hogy Füreden belül odataláljak.
Veszprémbõl megyek, hogy tudok nagyon eccerüen' odajutni?

#80
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás

mÁr CsAk 1et KeLL ALUDNI!!!


...kellene...:(
...csak sajnos most fogom bepótolni az elmaradt felkészülést a holnapi vizsgámra. Viszont utána alszom egyet, mert csak szombaton tudok menni. Remélem addigra még marad sör, ja meg ajándék boxeralsó;)