Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

5. Kona Találkozó - Balatonfüred

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
250 hozzászólás a témában

#241
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
de ha nincs megfelelo helyszin akor miert ott van? ezt nem ertem ugy igazan... :|

#242
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Sajna nem valószínû, de még semmi sem végleges. DH-ra nincs megfelelõ helyszín. :(
-=[BALATONFÜRED REPRAZENT]=-

#243
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
nem lesz DH?? :(

#244
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Es a tavaly emlegetett meglepikoncert? Megsem jott ossze? :(
When the day is through, all I want to do is slow down...

#245
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Tegnap beszéltem errõl vele, streetversenyt nem is említett, azt viszont mondta h nem lesz DH (ami várható is volt, nincs elég jó helyszín, max egy 30mp-es futamra lenne hely).

Amúgy jön mindenki?
-=[BALATONFÜRED REPRAZENT]=-

#246
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ha Furedi vagy, akkor menj be a Bike Extrembe, mert ha jol tudom akkor a Batyki Peti erosen kiveszi a reszet a szervezesben, neki koszonheto hogy ott lesz a rendezveny. O szerintem mindenben tud majd neked segiteni.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#247
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Jah, király lesz! Én füredi vagyok úgyhogy 1,000,000% hogy ott leszek! A street vesenyrõl mit lehet tudni?
-=[BALATONFÜRED REPRAZENT]=-

#248
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
olyan mint a vidámparkban a zseton ;)
azzal vehetsz enni-inni-stb.

#249
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ha minden osszejon akkor iden eloszor mennek en is. A program eleg jol hangzik. Meg regebben olvastam valami "kona dollar"-rol. Ez tulajdonkeppen mi? mert keresoben sem talaltam semmi hasznalhatot. Elore is koszi.bye

#250
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ott a helyünk? jeah. szerintem :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#251
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Kedves Mindenki!

Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy az idei, már a sorban az 5. KONA TALÁLKOZÓ 2005. JÚNIUS 24 és 26 között kerül megrendezésre, BALATONFÜREDEN, a CAMPING FÜRED területén.

Idén a HOLLYWOODOO lép fel péntek este, majd szombaton a fergeteges hangulatról a BELGA gondoskodik!

A hagyományos versenyszámok mellett, mint a WATERJUMP, SZÉPSÉGVERSENY, VIZIBICIKLI DUAL SLALOM, megrendezzük az I. STREET VERSENYT és I. KONA MARATONt is!

A behívóitokat a tavaly beregisztráltak hamarosan megkapjátok postán, a többiek pedig figyeljék a hirdetéseket, vagy a www.konaklub.hu oldalt!

:) buli lesz... szerintem---

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák