Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

5. Kona Találkozó - Balatonfüred

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
250 hozzászólás a témában

#221
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
oke :)


(egyebkent ez nem allt soha szandekomban)

#222
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
akkor csak kötözködj vele továbbra is egy kellõen arogáns stílusban ;)

#223
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
mondjuk, hogy tovabbra sem ertem :|

#224
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

amugy hogy erted hogy a legjobbal?


Rob az egyik modi.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#225
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
kosz tom_mirra, elotte, maj. kozepen pont Koszegen lesz magyar kupa, arra asszem megyek :)

#226
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Endroo: hidd el hogy nem az ugatas miatt irtam amit irtam :)
amugy hogy erted hogy a legjobbal?

a zene nalam amugy nem pozitivumkent jelenik meg, amig nem Igor Do'urden-t hivjak meg :)

#227
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Most csak én nem látom a topic címében az 5. Kona találkozó és DH verseny megnevezést? Mi a francért kell ezen flamelni? 3 db találkozó lement anélkül hogy lett volna DH verseny. Örüljünk hogy a 4.-en volt, de szerintem akkor sem az volt a lényege és nem is a cc verseny volt a fõ attrakció. Kona (bár inkább bringás) találkozó koncerttel, berugással (fakultatív), és bulival. Akinek meg a DH verseny hiányzik a legjobban az életébõl az látogasson el a DH/4X versenyek topicba. A off Sauhi BMFT találkozót sem fikázzuk azért mert nincs DH verseny, pedig ott még hegy is van + felvonó.
azt már csak halkan jegyzem meg, hogy pont a legjobbal kötözködsz Robifiu ;)

#228
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
esetleg mehetsz Miskolcra a Kilátó DH-ra. jún 26.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#229
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
lol!
akkor azert mert engem a DH erdekel magasan le kene sz@rnom a dirt es street-eseket?? (a te szovegedbol ez jon ki)
neked azert van egy fogalmazasi stilusod, bar ezt nem nagyon lehet stilusnak nevezni.
en mindossze azert emlitem meg a dh hianyat mert januarban amikor a factor helyszineket keresett ez is egy szempont volt, amit ugy tunik nem nagyon vettek figyelembe. azonkivul nem hinnem hogy egy orszaguti verseny annyira nagy nepszerusitesre van szorulva hiszen: tour de hongire.
dh-ban meg veletlenul sincs az orszagban ijen hiru futam
a hozzaalassal meg nemtom mit problemazol hiszen nem en ugatok le mast..

#230
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Viszont ha nem dh verseny de legalább hegy legyen..


Hegy van, nagyon fasza utakkal. A legjobb ha Furedrol felmesz a kilatoba a rovid utaon, onnan le a Koloska forrashoz, onnan pedig az erdoben a patak mellett vissza Aracsra ( ez Fured mellett van egybol, igazabol Fured resze ). Onnan hamar vissza lehet jutni a kempinghez. Az a baj, hogy a kemping elegge lent van, onnan sokat kell tekerni felfele.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#231
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a másik dolog meg, hogy attól, mert neked stinky-d van, attól lesz marathon VERSENY és street VERSENY és biztosan lesz vizbeugrás VERSENY is...... és azok, akiket ez érdekli, azok meg magasan sz*rják le, hogy lesz-e dh vagy nem. nem érzed, hogy nem neked személyesen csinálják a rendezvényt? ha nem jössz, nem jössz, biztosan nem sokaknak hiányzol majd ilyen hozzáállással....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#232
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hát ez tényleg nem versenyhétvége!
Ahogy tavaly is szólt, Sörtenger-Hawaii-Buli - vagy mi a lópikula volt a szlogen!
Nekem ez lesz a harmadik Kona-talim, eddig egyszer sem bántam meg, hogy elmentem! Jó arcok, prima gépek, hatalmas buli! :D
(holott az elsõn még turista "Merida" géppel voltam... ;)
Hajrá-hajrá!

Gyertek el Ti is, ne sokat vacilláljatok! ;)

Üdv. Pigi
"Olyan hülye vagyok, kiskoromban háromszor buktam gyurmából"

#233
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
pontosan. beach-elés lesz.
próbálunk mi is lenézni bár a konához nem sok közöm.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#234
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
skiri: hat azt mar latom hogy nem egy versenyhetvege lesz.. de azert 3 napig csak tenni ott magunkat.. haat nemtom.. kivancsi vagyok hogy mi lesz, mert ahogy most erzem ebbol eros napozas es balcsiban valo aztatas lesz...

#235
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én sem voltam de most pl tervbe volt véve de így én sem megyek;)
Viszont ha nem dh verseny de legalább hegy legyen..
Mert kona buli ide vagy oda azért ha viszek egy bringát ne a játszótéren kelljen vele vagiznom;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#236
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Én ugyan még nem voltam, meg konám sincs, de ott leszünk konamanoval, ha minden jól alakul.

Robifiu: ez nem egy versenyhétvége. Ez egy buli.Annak pedig nem feltétele a DH. Szerintem.

#237
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
vagom! ha 2 eve nem volt dh akkor most se legyen? ez azert eleg erdekes felfogas, tekintve hogy a reszvetel a versenyen nem kotelezo, viszont a hianyaban nem sok erv marad a mellett hogy elmenjek. mert valszeg a stinky-vel kicsit keves eselyem van mondjuk egy street versenyhez.

#238
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
gödöllõn se volt dh verseny, de akkor ti még nem is éltetek :)

#239
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Para!
Tudom, még frissek az infók, de az árakról lehet valamit tudni? Úgy néz ki, Csubee, Binyó meg én mennénk amúgy! Niki sajna vizsgázik azidõtájt... :(
Pedig sokan csodájára járnának a Kona Anok gépének... ;) :D
Üdv. Pigi
"Olyan hülye vagyok, kiskoromban háromszor buktam gyurmából"

#240
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nem értem a felháborodást. jászberényben sem volt dh berseny, ha jól tudom. tekintve hogy az elõzõ nem az elsõ kona találkozó volt....
a nevében az van, hogy kona találkozó. te olvasol benne olyat, hogy dh verseny? én nem... akkor meg? az hogy tavaly volt, az szép dolog. most meg nem lesz. nem amiatt kell/nemkell menni.....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.