Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

5. Kona Találkozó - Balatonfüred

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
250 hozzászólás a témában

#21
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Holnap a factor-fotókból felmegy egy kis csokor, vagy nevezzük étvágy-gerjesztõ elõételnek, a nagy fogáshoz...

Úgy fest 1000-1500 kép lesz...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#22
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
http://peterdh.uw.hu...=Kona talalkozo

néhány kép amit csináltam a taliról.
nem nagy szám de van és saját.
hali!

#23
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
fenn vannak a waterjump és street verseny eredményei a konaklub.hu oldalon

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#24
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
;) :)

Jah igen a szék az ugy volt,hogy izé a nem én .... ;) (eltört a lába) Jó tudom,hogy nem oda kellet volna,dehát így sikerült :/ :)


"Olyan hülye vagyok, kiskoromban háromszor buktam gyurmából"

#25
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Jah igen a szék az ugy volt,hogy izé a nem én .... ;) (eltört a lába) Jó tudom,hogy nem oda kellet volna,dehát így sikerült :/ :)

#26
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Yoci, semmi gáz! :D
Mondta Csubee, hogy valszeg ti lehettetek! ;)
Semmi gond, bírom én is a Tanksapkát, csak elõzõ este különösen jól sikerült, gondoltam, idõben lefekszem... hát de ez ilyen, ez a tali-feeling (anno a Szigeten már megszoktam, csak akkor én mulattam másnap délig... :P )
A lényeg, mindenki jól érezte magát!

Asszem, csak az nem érezte jól magát, aki nem akarta... annak meg nem kötelezõ a részvétel... ;)

Üdv, jó buli volt (apropó, a 2 fehér szék közül hogy került az 1. a kerítés túlsó oldalára amúgy? ;-)) ).

Üdv. Pigi


Hi!

Pigi! Elnézést kell kérjek,tõled,hogy hajnalban felébresztettünk.Ugyanis mi voltunk. ( bordó transporter sárga villógóval a tetején)
De azért volt nagy örömünk,mert amit szerveztek azt nem találtuk,de bementünk Füred közepébe,ahol pont beleszaladtunk egy karaokeba.
Mégegyszer bocsesz mindenkitõl.

Nekem nagyon tetszett.
És ott a helyünk jövöre is!!


"Olyan hülye vagyok, kiskoromban háromszor buktam gyurmából"

#27
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

Pigi! Elnézést kell kérjek,tõled,hogy hajnalban felébresztettünk.Ugyanis mi voltunk. ( bordó transporter sárga villógóval a tetején)
De azért volt nagy örömünk,mert amit szerveztek azt nem találtuk,de bementünk Füred közepébe,ahol pont beleszaladtunk egy karaokeba.
Mégegyszer bocsesz mindenkitõl.

Nekem nagyon tetszett.
És ott a helyünk jövöre is!!

#28
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

Nem volt túl nagy szám ez a kona tali. Ott voltam mind a három nap és rengeteg hülye embert láttam( azért voltak normálisok is), akiknek az 50%-ának nem sok köze volt a kerékpározáshoz. Pénteken a koncert jó volt, de utána hajnal 2-kor majdnem beesett a sátramba egy részeg, aki manuálozni akart. A maraton nem volt rossz annak ellenére, hogy legalább 5kmmel többet mentem, mint kellett volna a szallagok miatt, a 10.km-nél lévõ emelkedõ egész jó volt(gyalogtúra).
A speaker egy nagy barom volt, akit el kéne ásni olyan hülye. Egyre jobban erõsödik a extrém vonal, ami nem tesz jót a találkozóknak.
Jövõre biztos, hogy csak a maratonra megyek.



bárcsak inkább oda se jönnél.
Sirkövemre:
Nem baj, ugysem volt olyan fontos ember!

#29
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
ja! mikor lessz kész a kona cd?

a találkozó képeivel?

#30
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
hi all!

nekem tetszett a tali, szerencsére nekem nem jutott ki semmilyen rossszból.
szuper volt, a stuffok is segítõkészek voltak, és az egész bagázs mint egy nagy család....
heppy
jövõre hol lesz?, legyen anima is meg kéccázezer :) !!
a kpeimet belinkelem, mihelyt végzek vele..

#31
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jahogy csak pepsi volt...
milyen kár, hogy évek óta bolykottálom a pepsit. (az nem kóla, az pepsi) :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#32
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
az királyságos lesz. várjuk õket.

#33
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hétvégén válogatjuk össze a képeket (közel 2500db-ból kell válogatni), plussz a party fotóstól is beszedjük, és aztán toljuk...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#34
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Maratonról nincsenek senkinek képei?

#35
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
a szpíkerrõl le is zárhatjuk szerintem a vitát. én is csak a saját benyomásaim alapján írtam azt amit írtam, nem vagyok kíváncsi a magánéletére csak arra ,hogy milyen volt ott és akkor. (megjegyzem azért ,hogy tavaly pl nagyon is bírtam a szilvásvárad maratonon a mûsort amit csinált)

ha jövõre megint balatonfüreden lesz a tali akkor rám már tutti lehet számítani!



liquid , para : mikor lesznek képek?

#36
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Mostmárcsak az a kérdés ..

Hol lesz jövöre a 6. Kona Találkozó ? :)

Maradjon füreden .. Nem kell a vándorlás :D
koNa kuLa

My Bike :

koNa kuLa o3, SiD TeaM, xT / xTR, MawiC CRoSSMax SL, RooX, FRM, NokoN, eGGBeaTeR

#37
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy! Sziasztok!

No a csapat egy része már itthon van, a másik része sóval hinti a helyszínt ;-)

Köszönjük Mindenkinek, aki eljött, hogy jelenlétével emelte a hangulatot!
Az eddigi építõ kritikákat is köszönjük, és várjuk is a többiekét is, hisz ebbõl tudunk építkezni.

Néhány visszhang:

-szpíker: meg kell köveznem magam, mert az eddigi maratonos Bíró Ádámos kapcsolataim alapján nem csíptem a fejét, de most a 3 nap alatt bizonyította azt, hogy nem véletlen hívják ilyen helyekre... Aki volt tavaly, az tudhatja, hogy az ottani szpíkerünkhöz képest ég-és-föld, és próbált hangulatot teremteni!

-ital-étel választék: sajnos idén kimaradt a grillezõs-sütögetõs rész, de jövõre pótoljuk ezt is. az, hogy vkinek nem volt elég a pizza-rétes-gulyás-milánói választék, sajnáljuk... rajta leszünk. italban a pepsinek köszönhetõen minden termékük ott volt, kivétel a citromos tea, a rostosokat pótoljuk jövõre, az alkoholos palettából ha vki nem talált számára megfelelõt, az már baj ;-)

-maraton: nagyon sajnáljuk, hogy így alakult az egész... aki még nem hallotta volna annak: volt egy be nem jelentett, azaz nem hivatalos futó verseny is abban az idõben, és számos szalagunkat, festésünket, valamitn a táblákat is eltüntették, vagy átrakták máshova... Nagyon nem mentegetõzök, mert megtörtént, változtatni ezen nem tudunk, majd jövõre...

-dirt, waterjump: nagyon örülönk, hogy mindenkinek tetszett, a waterjumpot bizton ígérhetem jövõre is :)

-koncertek: a fotókat nézve, már nem is kommentálom... :)

egyenlõre ennyit most, ezerrel pakolunk, jövök majd...

JÖVÕRE VELETEK ISMÉT!

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#38
Mr.Downhill

Mr.Downhill

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
üdv All!
szeretnék mindenkitõl elnézést kérni akit esetleg megbántottam az alkohol hatása alatt, vagy felébresztettem, jó volt a tali, jól éreztem magam, most értem haza füredrõl
-> ALIAS KLEMENT

!!:: Az én Feleségem(update) ::!! :D !!:: és sex közben ::!!

*A tipikus trógerbringás* * HAZÁM! HAZÁM! TE MINDENEM!

#39
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Banyek a pumpamat meg az imbuszomat kuldjetek mar vissza :D

#40
Liquid

Liquid

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
ON

Liquid,szerintem ezt hívják szubjektivitásnak,nemde?


Persze szubjektív vélemény. Csak az emberek - és most dobjuk Ádámot, inkább általánosítsunk - hajlamosak külsõ, elsõ benyomás alapján véleményt mondani. Én is kiemeltem a hibákat, mert voltak. De nem ez a fõ gond. De szerintem Te jól érted ezt... :)

És szintén peace...

Liquid
OFF


"...a világ tetején csücsülök térdigérõ fûben egyszál virággal hadonászva verõfényes napsütésben varázsolok. Én vagyok a karmester, aki hamis kibaszom. A felhõk lassan kusznak..."

Boni - nem tudom kicsoda. De nekem tetszik amit írt. Ahogyan írt...