Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

5. Kona Találkozó - Balatonfüred

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
250 hozzászólás a témában

#41
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Liquid,szerintem ezt hívják szubjektivitásnak,nemde?szabadon formálhatsz vélemény,ami esetleg idõvel változhat is.Valõszínû ezek szerint az itt reagálók bizonyos része majom stb
Szerinted Õ foglalkozott a más magánéletével?pl Te tudod esetleg h nekem milyen magánéleti dolgaim/gondjaim vannak?ugyen nem!Akkor erre kár karaktereket fecsérelni.Nekem rossz élményeim maradtak és mint mondtam szubjektív.peace

hja,esetleg szervezzétek meg a beszólok Bíró Ádámnak c. showmûsort AerobicNorbi mintájára ha gondoljátok :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#42
Liquid

Liquid

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
ON
Nos akkor én is egy pár sorban a speaker bácsiról...

Akitõl elõtte hallottam, hogy Bíró Ádám lesz, mind azt mondta, hogy egy beképzelt, majom ésatöbbi. Sajnos (vagy nem) nekem megvan az a hülyeségem, hogy az ilyen vélemények után még inkább meg akarom ismerni az embereket. Hátha mindenki más hülye és majom.
Vasárnap ültünk le Ádámmal beszélgetni. Ahhoz, hogy valaki három napot átdumáljon úgy, hogy mindenkinek tetszik, minimum ufo-nak kell lennie. Õ nem az. Természetes, hogy extrovertált, és a felületes emberek szerint nagyképû.

De szeretném megkérdezni azoktól, akik ezt mondják, hogy hány alkalommal vetted barátom a fáradtságot, hogy megismerd? Hányszor mentél oda hozzá, és próbáltál vele beszélgetni?
Tippelhetek? Zéró...
Bizony könnyen mondjuk valakire, hogy hülye vagy majom, holott nem is ismerjük.
Bíró Ádám jelenleg mint speaker volt ott. Egyébként a hétköznapokon hangszerkészítõ mester, a hangszerész szövetség elnöke, és miutáén beszélgettem vele, mondhatom remek ember. Biztosan van jobb speaker, biztosan van olyan akinek jobban pörög a nyelve. És akkor?
Nekem Ádám 9/10. Valóban volt szakmai tévedése a street pályán egyszer kétszer. Én nagyon furcsának találtam, hogy mindnki óbégatott neki, hogy ez nem az volt, hanem ez! Miért nem ment senki oda, hogy Ádi figyi, segítek, megmonom, hogy ez milyen ugrás volt, és így nem fogok lentrõl óbégatni. Senki.

Majmozni könnyû...csinálni nehéz.

Bocs, de engem ezek a dolgok nagyon idegesítenek. Ezért írtam le.

OFF
Liquid

"...a világ tetején csücsülök térdigérõ fûben egyszál virággal hadonászva verõfényes napsütésben varázsolok. Én vagyok a karmester, aki hamis kibaszom. A felhõk lassan kusznak..."

Boni - nem tudom kicsoda. De nekem tetszik amit írt. Ahogyan írt...

#43
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Áááááááááááááááááááááááááááá, ne csináljátok már, kit akartok??? Harangot,Pálost??????, ne vicceljetek mááár.
BÍRÓ ÁDÁM a legfainabb csóóóóóóóka, ha bringás rendezvény, csakis õõõõ kell :)
Én naggggyon csípem!
VDT Forever!!! TÓÓÓDNEKI!!!

#44
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Az Ádámban az a jó h nagyon régóta mozog a bringások között,ezért sok embert ismer,sok emberrõl van egy kis története,rengeteg versenyen ott volt,egyéb...a tavalyi fickónál ezerx jobb volt.Emellett én bírom a humorát is.Sztem egyelõre nehéz nála jobbat találni,mindig van egy-két próbálkozás,de ált. katasztrófálisra sikerülnek.

#45
Hassan

Hassan

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Ez így van!
Három napon keresztül majdnem folyamatosan dumálni és közben még értelmeset is mondani, nem semmi dolog.
Az meg, hogy néha kicsit laposabb volt, belefér. Szerintem.

#46
tbalazs xc

tbalazs xc

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Srácok szrintem maga a fesztivál nagyon jó volt, szerintem mindenki jól érezte magát,aki nem az meg nem érzi át egy bicajos esemény hangulatát. Spíkerrõl meg annyit, hogy elég sok versenyen voltam már és Ádám bõven a legjobb közülük. Mit várunk tõle? Leaglább próbált valamit csinálni.. Harang beszéde jobb? Vagy volt már jobb valahol??
www.spring.hu

#47
Hassan

Hassan

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Ja! A célbaérkezés a maratonon tényleg nem volt semmi!
Egyáltalán valaki figyelte, hogy kik értek célba és felírta a rajtszámukat?
Én nem láttam senkit. Láttam viszont egy asztalt banánnal és némi hígított gatorade-del, de egy szervezõ se volt a közelben aki azt mondja: jó vagy bazze, nesze igyá. De lehet csak én szeretnék túl sokat?
Az eredményekre kíváncsi vagyok, azt írták a konaklub oldalán, hogy hamarosan felrakják. Én vasárnap délután négyig vártam a táborban az eredményeket, amiket negyedóránként kellett volna frissíteni a szervezõknek, de még az elsõ hármat se tudták megmondani. Ez szép...

A táborban ezen kívül mind a három nap szuper maximus volt. Én is támogatnám az ötletet: Jövõre veletek ugyanitt! - ahogy mondani szokták.

#48
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Bíró Ádi aranyos figura.
Most õszintén, ki kellene?Valami tata vagy egy unalmas fószer?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#49
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
sziasztok!
aki nem iszik,nem szereti a kemény zenéket és nem extrémkedik az nyugodtan elmehetett a sóhivatalba?! sokszor hangoztatta mélyen tisztelt hangulatfelelõs barátunk.(ebbõl én max a kemény zenéket szeretem :) )
a maratonról meg csak annyit ,hogy mikor beértél a célba azt sem mondták h bujj a s.ggembe :s ennél jóval kisebb versenyen is legalább azt mondják h beérkezett az xy rajtszámú versenyzõ.egyébként se volt a nagytöbbség kíváncsi a hangosbácsi sleppjére :S
a jászberényi sokkal jobb volt ,a kõszegi jobb volt,de a mostani nekem nem igazán tetszett.
a kaja tényleg jó volt,nem érheti szó a ház elejét,az árak is a földön jártak a helyi viszonylathoz képest :) a tisztálkodási lehetõségaz biztos h ezen a rendezvényen vol a legjobban megoldva,csillagos ötös :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#50
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
na akkor én is írok egy piszit részletesebben , már ha ezt annak lehet nevezni.

► helyszín megközelítési lehetõség 10/10
► érkezés>bejutás 10/10 (értették a dolgukat és haladt a sor)
► staff csajok 10/10 (bájosak , kedvesek ;o))
► strand 9/10 (néha túlzsúfolt volt de ez érthetõ)
► hollywoodo 7/10 (jók voltak csak gyorsan lezavarták a bulit)
► pál utcai fiúk 6/10 (szintén jók voltak de a túl korai kezdés nem tett jót a bulinak)
► anima sound system 10(11)/10 (nos igen ... no komment)
► pizza 9/10 (gyorsak voltak és finomak)
► boroskóla 9/10 (borból jó a kannás - vbk rulez)
► étel/italárak 10/10 (a balaton egyik méregdrága kempingjében ezekért az árakért köszönet a szervezõknek!)
► kiszolgálás 8/10 (nem mindíg vágták a pult mögött, hogy mit kér az ember de gyorsak voltak és foglakoztak a vendéggel)
► speaker 1/10 (engem személy szerint kifejezetten idegesített amit és ahogyan csinálta - igaz ezt ott megerõsítette még az ismerettségi köröm 95%-a is. amúgy többfelõl hallottam -nemcsak most- , hogy "nincs más" aki szpíkerkedne. ez érdekes mert én nem vagyok benne igazából ebben a bizniszben de több olyan embert is ismerek akik otthonosan mozognak a szpíkerkedésben és a témában is jártasak)
► waterjump "pálya" 10/10 (maga a pálya kivitelezése és az elhelyezése is a kivitelezõ fáradtságos munkáját dícséri! grat érte!)
► dirt/street "pálya" 9/10 (maga a pálya jónak tûnt csak mint fotós , abszolút nem volt jó rálátás sehonnan sem sajnos)
► sátorhely 8/10 (erdõsebb területet és kissé puhább talajt jobban szereti a sátrazós nép de amúgy erõsen elfogadható volt)
► tisztálkodási lehetõség 10/10 (meglepõen tiszta, igényes volt minden!)
► ülõhelyek a buliközpontban 8/10 (a célnak tökéletesen megfelelõ de néha igen kevés hely volt)

maraton pályáról nem tudok mit mondani mert nem versenyeztem de már itt többen leírták ,hogy mi volt vele a helyzet.
a bringák éjszakai õrzésérõl fél füllel annyit hallottam ,hogy nem igazán kell beadni a bringát mert vagy figyelnek rá éjjel vagy nem. szerintem ez egy nagyon fontos dolog ezt egyértelmûen úgy kell megoldani ,hogy éjjel nappal legyen egy õrzött bringatárolóhely. (megjegyzem: lehet ,hogy így is volt csak én mint mondtam mást hallottam)
tudom: szerezzek rá embert aki ott lesz éjjel ;o)
szerintem összeségében elérték a szervezõk azt amit szerettek volna
► találkozó helyszín - bulifeeling erõs 10/10
ami azt jelenti jövõre ha van rá lehetõség akkor ugyanitt lehetne szervezni.
pozitív volt még a színpad elhelyezése (ami gondolom elsõsorban a nagykemping vendégei miatt is) ,hogy a nagy hangerõ egyáltalán nem zavarta a pihenni vágyó (volt ilyen??? ;o) ) népet.
egy ruházati eladó lehet ,hogy fejbevert volna már azért amit a pólóvásárlásnál mûveltem de itt mégis megõrizte a nyugalmát a "személyzet" és korrekt volt a kiszolgálás nagyon is.
úgy átlagot számolva igen jó eredmény jön ki - fõleg ha nem számoljuk bele azt a nagyon zavaró tényezõt. egy darab rossz jelzõt nem mondtam rá még mielõtt baj lenne télleg belõle de szerintem egy jó szpíker rendesen karban tudja tartani a népet. ráadásul nem george michaelt rak be hanem ismert tekerõs zenéket hiszen pont azok a bringások voltak ott többségében akik nem az ilyen puha zenéket szeretik.
látszott ,hogy sok idõt és energiát fektettek bele a szervezõk az egész buliba és profin csinálták.
külön most nem nyalizok senkinek... akinek inge az nyugodtan magára veheti, hogy köszi ezt a fasza 7végét.
byebye.

igaz már volt, de http://kergeeger.uw.hu/

#51
GerMo

GerMo

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Háály!! Ûberkirályvolt a tali!! Nekem ez volt a második - Kõszeg nem volt ilyen jó. Valahogy sose ugrottam még éjjel 3kor dörtöt :)
Idõ jóvót, víz jóvót, sört lehetett szervírozni óccsón a kisbótbó, csak 10 perc alatt húgymeleg lett...
Waterjumpon mellik marha ugrott meztelenül?
__...:::///Campona Bike Park\\\:::...___

#52
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hali!

Délelõtt csak belinkeltem a galériát, véleményt meg nem is írtam...
Szóval mi Orosházáról mentünk 4-en (Pigi, Binyó, Kerge, Csubee - aka Vihasarki Riderek ;o) ), péntek reggel 9-kor indultunk, kb. 13.00-ra meg is érkeztünk a Camp-be (persze amint beértünk Füredre a 71-esen, Trafi fogadott minket [remélem, sikerült lassítani még idõbe 50-re...]).
Szóval a reg. gyorsan lezajlott, aztán kocsival be az elzárt területre (bár hivogató volt egy árnyékos placc közvetlen mellette...). így is sikerült egy jó helyet találni, így a reggeli izadós ébredés ezúttal elmaradt... Szóval lecuccoltunk, sátrat gyors levertük az 5 centi vastag talajba (...hogy mi lehetett alatta?!...), a nagy ijedségre gyorsan megittünk 1-1 hidegnek ható söröcskét, majd "pályabejárás" :D
Kár hogy a 2006-os Konákból még nem volt demó, de meg kellett állapítanom, hogy a 2005-ös gépek is gyönyörûek voltak...
Na, aztán gyors pénzváltás, a tavalyi 30 KD elköltése, tanganyika/boxer beszerzése után irány a part, waterjump rampa megtekintése (részletek nincsenek, szerintem nagyon jól sikerült, és köszi a készítõjének a készítés sztoriért...).
Na, innentõl kezdve az este további részében a mulatságé volt a fõszerep, ezt sikerült is hajnalig tartó dinom-dánommal fokozni (közben voltak vicces pillanatok, mikor a speaker Ádám bemondta, hogy aki egy cseh gépjármûvel akar majd haza (is) menni, az jelentkezzen... na, ekkor vettem észre, hogy a kulcs kicsusszant a zsebembõl, ehh... volt nagy pánik és megkönnyebbülés... ;)
Nagyon jók voltak a koncertek is, jó volt régi arcokat látni (BikeZone fiúk -> http://pigone.uw.hu/Data/page.htm?99,0),
megismerkedtünk új emberekkel (pl. "ittas" Bence, aki "drunken trial-show"-t tartott -> http://pigone.uw.hu/Data/page.htm?97,0
http://pigone.uw.hu/Data/page.htm?77,0
A streetes srácok látványos ugrásaitól, eséseiktõl sok tátott szájat láttam ->
http://pigone.uw.hu/.../page.htm?238,0
http://pigone.uw.hu/.../page.htm?288,0
Voltak exhibicionista hajlamú egyének is... ;-) ->
http://pigone.uw.hu/.../page.htm?209,0
Voltak egészen fiatalok is... ->
http://pigone.uw.hu/.../page.htm?235,0
http://pigone.uw.hu/.../page.htm?258,0
No, meg a relatíve idõsebb generáció is... ;) ->
http://pigone.uw.hu/.../page.htm?218,0

Összességébe nekünk nagyon jól bejött a tali, igaz volt pár negatívum, amiket muszáj a "stuff" szemére vetnem... ;)
1. A tusoló 5 mp-es újra-be-bekapcsolásával a 3. nap végére már egész jól megbarátkoztam (megvolt az ütem: gomb-mosakodás-gomb-mosakodás)
2. Szombat éjjel hamarabb terveztem az alvókúrámat (belátom utólag, balga lépés volt tõlem...), ezért kb. 00.30 körül elvonultam a sátramba, tentézni... asszem épp az utolsó bárányomat számlálhattam, mikor a szomszéd sátrak valamelyikéhez épp vissza érkezett az egyik csapat a Karaokee-partiról, és bõszen-hangosan ecsetelni kezdték, hogy mekkora királyság volt a Mennyország Touristot karaokeezni, majd bizonyítván a tehetségüket, nekiláttak egy Tankcsapda-albumot bõszen döngetni, tehát gyorsan elmúlt a bárányokról alkodott negédes képem...
Már-már azon voltam, kikiabálok, mikor aztán eszembe jutott, hogy én is voltam fiatal ;o), és anno Diákszigeten én még hangosabb, mint a sakál, üvöltöttem, hogy "Lehet hogy nem vagy gyenge, de ha a szívedbe szál a penge" kezdetû dalokat, így beláttam esélytelen vagyok, így a párnát a fülemre eröltetve elõvettem megmaradt báránykáimat... :-)

Szóval nagy grat a szervezõknek, a tavalyihoz képest sokkal jobban bejött az idei buli, külön kösz és üdv Parának, Gyöngyinek, Tominak, Bencének, na meg a dilis Viharsarki Ridereknek, akiknek ezúton üzenem: "Ezúttal megúsztátok a kerítést...!!" 8-)

Bõvebb képek itten e: www.pigone.uw.hu

Üdv, Pigi
"Olyan hülye vagyok, kiskoromban háromszor buktam gyurmából"

#53
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
A palyajelolesre en egyetlen jelzot tudok mondani,megpedig azt hogy kritikan aluli volt...Ennek ellenere nagyon jo volt a maraton,nekem nagyon bejott a palya,bar 51 kilcsinel veglegesen eltevedtem(-tunk),es osszesen 76km lett a vegere,de azert jo volt :)
Nekem is feltunt hogy alig voltak cc-sek a talalkozon,csak a dirt-os meg dualos arcok...
P*csaba en csak az egyik pumpat hallottam,de az nem az enyem volt,lehet a masik igen...AAA :D

#54
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ez mekkora már!!!! Sírvaröhögõs...
És a b*romarcúak nem olvasták,h "Balaton Maraton"?
Vagy puszta rosszindulat?
Én azon röhögtem,h a 2. Ltévedésemnél csapattam 1 kényelmes hosszú betonlejtõn,és L is kezdtem filózni,h tök kedves a szervezõktõl,h ilyen kényelmes véget adnak a maratonnak.Aztán a lejtõ aljában kicsit rossz érzésem kezdett lenni,h megint nem látok senkit,és kérdeztem 1 fickót a közelben,h ugyanmár voltak-e erre bringások...Hát,2-3 napja utoljára...:)Aztán vissza,és látom,h 1 yó hosszú lenkanyarodó földúton EZERmessze leng vmi fehér...Yeahhh...Megvan a trail...Mikor már kivehetõ közelségbe ért a dolog,rá kellett yönnöm h bezony,az 1 szatyor,ami fennakadt 1 fán:)
Akkor már nem érdekelt a dolog és beállítottam iránynak a Balaton partját.Aztán a parton 1 kis Solero,Redbull,Dunakavics,Sportszelet és eszem-iszom.

#55
Liquid

Liquid

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Absz nem védés, inkább csak amolyan elkapott beszélgetés tolmácsolása...

Ha jól hallottam két Stuff beszélgetését, (de lehet, hogy Ádám is bemondta) nem a szervezõk szúrták el a pályát. Volt egy be nem jelentett futóverseny is, amelynek a szervezõi kisétáltak a pályára, és amikor meglátták a szalagot, akkor felkiáltottak: 'jajj nam arra kell azoknak futni!'
És áttekerték egy másik fára. És bizony az ilyen helyekre nem sikerült stuffokat állítani. Jó lett volna, ha nem így történik. De, hogy kinek a hibája? Hmm...passz!

"...a világ tetején csücsülök térdigérõ fûben egyszál virággal hadonászva verõfényes napsütésben varázsolok. Én vagyok a karmester, aki hamis kibaszom. A felhõk lassan kusznak..."

Boni - nem tudom kicsoda. De nekem tetszik amit írt. Ahogyan írt...

#56
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
A helszín sztem a lehetõ legjobbra sikeredett.A tálkozó nagyon sokat fejlõdött a tavalyihoz képest...a koncertek tetszettek,az Anima nagyon állat volt,jövõre lehetne Asian dub fundation is,hamár a nagy hajú most is itt volt.:D;)

A hollywoodoo nem jött be,bár amikor nem saját számokat nyomtak az nem volt rossz.
A maratonon elindultunk(40km) de mi is eltévedtünk,sõt mindenki akivel beszéltem a verseny közben,ill. a végén.Az itt elért eredményekre,sztem senki nem húzhatja ki magát,mert aki elõbb visszatalált a célba az nyert.Miután beértünk egybõl mentünk fürdeni,és a parton a Sinka Ákos ott bringázott fel s alá,aztán eltûnt.Mi a pancsizás után sétáltunk vissza a sátrunkhoz,és akkor halljuk h az Ádám bemondja "És megjött Sinka Ákos,a hosszú táv gyõztese!"...de a hosszú nõi eredményekkel is ugyanúgy volt kavarás,elõx kihirdettek egy sorrendet,ami nem nagyon tükrözte a valóságot,végül hirdettek egy másikat......az egészben csak az a gáz h pénz díjjas verseny volt.
Kár érte,mert amíg jól ki volt jelölve,nekem nagyon tetszett a pálya.
Talán jövõre majd nem lesz ilyen jellegû probléma.

Jah,a pumpáról annyit,h az Ádám két pumpának is kereste a tulajdonosát,amiket a célban leadtak,talán a szervezõknél még meg lesz mikor hazaérnek.

#57
oZ

oZ

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
A versenyszervezés hiányosságaira nincs mentség még a 40km-esen is eltévedtek jónéhányan, a 70 km-esek "Zánkai túrájáról" nem is beszélve. Napi adag: 70 helyett 78 km.
Javaslom a pályajelölés tapasztalatok átvételét a Szivásvárad v. Dunamaraton szervezõitõl.

+Egy javaslat: letölthetõ GPS pálya útvonal + kiosztott készülék és akkor szalagozni sem kell... ;-)
OK, /oZ :)

#58
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
király volt!Kár hogy csak 2 napra tudtam menni!Tuti volt a waterjump,kár hogy nem maradhattam a döntõre,pedig elõdöntõn 16-ik lettem!:P

#59
Liquid

Liquid

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
ON

HájGúnár!

A tali nekem az elsõ volt, de az tutter, hogy nem az utolsó. Mint stuff voltam ott, bár nem vagyok x-factor rulez. Le a kalappal az igazi STUFF-ok elõtt. Nagy meló, nagy buli! Grat!

Nekem személy szerint az elsõ sorban végigélvezett (akármilyen értelemben veszed is) Anima koncert volt a csúcs!
Mivel ott lógott a nyakamban a fényképezõ, így nem spóroltam a memóriával, sikerült két nap alatt 1800 képet csinálni! Ehhez jön majd Para barátom ugyancsak tetemes mennyisége.
Így sajnos ezeknek csak töredéke kerül majd fel a netre (nem tudom még hová), két ok miatt.
1.) 1800 kép = 2Gb.
2.) Cenzúra... :) Volt mit fotózni. (Pfúúúj! Liquid te disznó!)

Szóval feldobtam Parának az ötletet, hogy az X-Factor támogatásával elkészülhet egy CD - DVD amina képek, esetleg videók vannak. Ennek természetesen lesz egy kis elõjátéka, anyagi vonzata, idõigénye, sallalla...
De - türelem!

Képek tutter gyönnek! Én vagy ma, vagy holnap kapom meg a saját fotóimat. Kizúzom egy részét.

Addig tessenek szépen nézegetni
Kergeegér : http://kergeeger.uw.hu/
PiGone: www.pigone.uw.hu
nagyszerû fotóit!

Nagy volt! Lesz még...

OFF
Liquid


"...a világ tetején csücsülök térdigérõ fûben egyszál virággal hadonászva verõfényes napsütésben varázsolok. Én vagyok a karmester, aki hamis kibaszom. A felhõk lassan kusznak..."

Boni - nem tudom kicsoda. De nekem tetszik amit írt. Ahogyan írt...

#60
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Szerintem kiray volt ez a haromnapos bul. Bar annyit nem bicikliztem mint azt terveztem.

Ha valakinek megvan annak a piercinges-tetkos lanynak a szama aki egy egyedi festesu bicajjal rohangalt (Rock and Roll felirat) az irjon privit. O videozott, mikor megerkeztem, Salaval osszetalalkoztam majd o sorlocsolas kozepette erotikus rud-tancot lejtett az egyik villanyoszlopon :> Sajnos mar vasarnap nem talalkoztunk veluk - sokan hazamentek :-(