Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teleszkópok - általános eszmecsere

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
16970 hozzászólás a témában

#16921
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én úgy t'om, hogy nálunk a Z3-at 100 millivel árulják. Az idei modellt. Major kolléga nyitott is errõl 1 topikot, hogy milyen jó az õ új Z3-asa  :)

#16922
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát ha hosszabb utast akarsz akkor inkább vegyél olyant, ilyen spéci kütyüket mint a Marzocchi nem illik piszkálni szerintem. Bár bisztos meg lehet tuningolni, de nekem dunsztom sincs hogyan. :(

#16923
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
akkor az jó alám?
:-/

esetleg rugóút hossz tunning?
cs&h!
Paraferee voltam még mindig kételyek közt...  :-/

#16924
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A Z3 Coil 100? Azt CC-re ajánlják föleg, mert csak 80mm-es a rugóútja. 1ébként elég frankó a belsösége: nyílt oljafürdös, sebességérzékeny szelep, rugóelöfeszítés, külsö csillapítás-állítás. Alsó szár BAM CNC, és csak 1814g. De jó vagyok!!!!!!!!!  ;D ;D

#16925
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali,
mi a véleményetek a MARZOCCHI BOMBER Z3-as telójáról?
Érdemes kifizetni egy 90-95kilós atom kúl (pfúúúúúj de rühellem ezt a szót... ;D ) embernek a 80mohát rá, ha CC, városi_ereszd_el_a_hajam, kicsi DH "stílusban akar majd vele nyomulni?

Segítségetek elõre is köszöni egy teló témában "zöldfülü"... ;D
Csõváz és hátszél!
Joghhurt sem tudja... Paraferee voltam...

#16926
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ja igaz, télleg sr-el írják, bocsesz.  :P

#16927
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Sajna a honlapjuk nem mûkszik(egyébként www. srsuntour.com ;D ;D)
kislust

#16928
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Emaileket váltottunk. Itthon a Biker és még valakik mások forgalmazzák, de most fejbõl nem tudom. Katalógust ne remélj a Bikertõl, rendesek, de elég lassú a folyamat náluk. Próbáld meg a www.suntour.com -on, hátha van katalógus rendelõ opciójuk.

#16929
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Telefonon vagy interneten keresztül dumáltál vele?
esetleg nem tudod, hogy itthon ki forgalmazza a suntourt? Hátha õket is meg lehetne környékezni!  ;D
kislust

#16930
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én Belgiumból kaptam az ottani Suntour központból. Az ügyfélszolgálatoshoz volt pár kérdésem a hajtómûvek és a kazetták ügyében, majd mikor láttam hogy segítõkész, kértem hogy kûggyön má egyet. Pár nap alatt itt volt, ráadásul még berakott pár darab Suntour Magnesium gyári teleszkóp levonót is. Kár hogy nem tom hova rakni, mer elég szépek.  :(

#16931
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Gyaci: ez tényleg nem probléma, mert ugyan zavar, hogy nem értrek a dologhoz, de a katalógus után sem leszek profi!
Honnan szerezted be a katalógust? Egyáltalán honnan lehet katalógusokat beszerezni?
kislust

#16932
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tényleg ne haragudj, de tegnap összesen 5 percet tartózkottam otthon és abban az 5 percben mindenre gondoltam csak erre nem. Az másik baj, hogy jövõ héten, plussz a köv.héten hétfõ+kedd szabin leszek, ami nem azt jelenti hogy net küzelben nem leszek, hanem azt hogy scan közelben nem leszek (má hogy így szóismétejjek). Szóval bocs :-[ !

#16933
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hogy lásd kivel van dolgod,...megbocsájtok! ;D ;D

Komolyra fordítva a szót, ... így is! ;D ;D

kislust

#16934
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislust:
Kiment a fejembõ. :-X :-X :-X BOCSÁSS MEG!!!!

#16935
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én most cserélem a gépem és ezáltal telót is veszek bele én az RST Aerosa aet melett döntöttem új levegõ patronos (tornado air system)  ;D nyílt olajfürdõs kirájul néz ki merev

#16936
vendég__*

vendég__*
  • vendég
szivesen, szivesen, szivesen! ;D  csak el ne feldjem, mer mostanában minden kimegy a fejembõ!  :-X

#16937
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
köszi, köszi, köszi! ;D

#16938
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hááát lehet, de a 2001-es Suntour modellek már tavaly összel kaphatóak voltak. Vagy ha korábban vetted, akkor is lehetséges az hogy semmit nem változtattak rajta az elözö modellhez képest. Max. a színválasztékot. Majd akkor elküldöm holnap.

#16939
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hát... örülnék neki ;D, de ez nem egy régebbi darab?

#16940
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem van egy Suntour 2001-es katalógusom, elküggyem scan-ben by mail erröl a telóról szóló oldalt?