Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teleszkópok - általános eszmecsere

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
16970 hozzászólás a témában

#16881
vendég__*

vendég__*
  • vendég
groover
;D Kérd meg a BikeMagosokat hogy moderálják ki!!!  ;D

#16882
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
hihetetlen milyen trágya oldalakat (homepage) képesek elõállítani!! gondolok itt rst és társaira... szerintük még mindig a '95-ös dizájn a nyerõ... ehh
ui: lehet, hogy a linkelõbe kellet volna tennem ezt a beszólást? megláttam azt a gyaci-s gyík linket, és hirtelen felindulásomban ide írtam...

#16883
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Oksi, megnézem majd!

#16884
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
DC 7600 (Suntour)

#16885
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ meg vagyok kavarodva!!!
Most akkor ponotsan milyen jelû telód van!!! DE PONTOSAN ÍRD LE!! Ugyanis meg van otthon a régebbi Suntour teló választék kinyomtatva, ha közte van akkor el tudom majd kûdeni.
Na szóval mi a pontos megnevezése??

#16886
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Egy duplavállassal rendelkezem, logikusnak tûnik Rob okfejtése(DC) ;D ;D

Gyaci:Jövõ héten szabin vagyok, ne siess a képpel :)

kislust


#16887
vendég__*

vendég__*
  • vendég
rob
Nemtom.

Kislust
Duplavállasod vala?
A hálózati scannerünk kicsit trágya most, tegnap hiába próbáltam kicsikarni tõle a képet, nem kûtte el nekem. Majd ma vagy jövõ héten hétfõn megint megpróbálom.

#16888
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyaci

Azért együtt jók vagyunk!

Az M7700 nem szimplavállasvéletlenül? Mert ha jól emléxem, akkor a kislust villája meg duplavállas... vagy ez már nem lényeg?


#16889
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Gyaci: légyszí!!! ;D

kislust

#16890
vendég__*

vendég__*
  • vendég
rob
Tökre igazad van, thx! ;D Kivéve abban hogy az M jel nem magnéziumot jelöl, ugyanis azt az MG teszi. Az M szerintem annyi lehet hogy Monocoque aluminium, egybeöntött alulábas. Vagy a fene se tudja ha nem... :-/

kislust
Na szóval mint ahogy látod elcsesztem az egészet, de mostan itt van a katalógus a kezemben!!
M7700 (mégiscsak M jelû), 63 mm út, elaszto+rugó, alu láb+váll, nyak+becsúszószár Hi-ten acél, 28.6-os szárak, V-fék felfogatás, tárcsafék lehetõség nincs, tömeg 2000g.
Elkûggyem a képit?

#16891
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én tudom, milyen telót vegyek, ha lenne rá keret, meg itthon kapható lenne:

BombShell Wicked Wendy, vagy a korábbi verziója, a Bad Betty
(az még nem USD volt)

Feltöltött kép


#16892
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyaci kolléga!

Engedd meg, hogy felhomályosíccsalak: Az eM betû a Magnézium alsószárra utal a Suntouroknál, a DC meg a DualCrown=dupla váll kifejezést takarja...

#16893
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Gyaci: Köszi, de azért ne fektess túl sok energiát a dologba, mert nem ér annyit. :)

kislust

#16894
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislust
Nem tudok mail címet csak 1 személyeset, majd megnézem holnapra van-e írva valami általános mail cím a katalógusban.
Hmm... DC? Akkor eszt jobban meg kell majd vizsgálnom. Lehet hogy DC M7600. Igyexem nem elfeledni.

#16895
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Gyaci: Kár a palacsintáért! ;D ;D

Nem baj, majd írok nekik egy mailt. Nincs véletlenül egy mailcím a katalógusban?

kislust
UI: nem tudom, hogy számít-e, de  DC 7600(ettõl még nem lesz benne a katalógusban, csak hátha más :-/)

#16896
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislust
Trágya van a palacsintában! A 2001-es Suntour-ban már nincs benne, mert 2000-es modell. 2001-ben nem gyártották, hanem M7700 néven kiadtak egy új fajtát. Annyit tudtam meg az M7600-ról, hogy 63mm-t mozog, ohne csillapítás, alul kialakítás. Ha érdekel a 7700-es, azt elküldhetem. Sorry.. :-[

#16897
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Begbie

Kár, hogy nem adod L, mert már pont kezdtem volna rá alkudni :) KOMOLY!

#16898
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
German
köszi a hozzászólást, én is erre az álláspontra jutottam végül.
Nem duskálok a milliókban (de még a tízezrekben sem :(), és kezdem egyre jobban megszeretni a Judy-t, átraktam 100 milisre és így még szimpatikusabb lett ;D!
Csak bírni fogja János-hegyi adok-kapokat egy ideig,fõleg a hatvanöt kilóm alatt, lehet hogy a bomber túlságosan kemény is lenne (mármint a rúgója). Nem nagyon törnek alattam az alkatrészek. Bár most elöször sikerül elhajlítanom, pontosabban megcsavarnom, a sugino hajtókaromat!
A pénzemet meg elvitte egy új Deore hajtómû, remélem ez sokáig bírja majd! De a teló szuper, és amíg szét nem esik (aminek semmi jele) MARAD!!!

Begbie


#16899
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Gyaci: Ha van rá idõd, el tudnád küldeni valamelyik nap a Suntour katalógus rám esõ részét?

kislust

#16900
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
begbie,
szerintem nem kell aggódnod a judy miatt. cro-mo szárai vannak, amik tuti nem fognak eltörni, bár nem tudom milyen a "stílusod"  :) az "xxx" olajszimeringjei nagyon jók, nem valószínû, hogy egyhamar tönkremennek.
egyébként hány kiló vagy ? ha nehéz vagy, akkor a bomber annyiból jobb, hogy nem hajlik annyira, merevebb.
a rockshoxokról még azt hallani, az a gyengéjük, hogy elég kicsi csúszóperselyekben mozog a szár és ez kikophat egy idõ után, elkezd kotyogni a teló. de csak emiatt lecserélni a villát anyagilag elég nagy szívás lenne, nem ?