Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teleszkópok - általános eszmecsere

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
16970 hozzászólás a témában

#16901
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
OFF
Bocs de valami gáz volt!

#16902
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hali!
Nagyon filozom hogy lecseréljem-e a májusban vásárolt 2001 Judy XC-met egy Z3-ra! Nem mintha ilyen sok pézem lenne, vagy nem lennék megelégedve vele, de félek hogy nem bírja  majd úgy a zúzást mint a Bomber! Teljesen korrekt villa, de nem inkább Xc-re van (talán a neve miatt is :)) a Bomber talán jobban illene a "stílusomhoz"!
Ha lenne komoly érdeklõdõ a villára, egyeztethetnénk!
A nyaka jó hosszú (kb 25cm) ezzel nem lesz gond. Az elsõ olajcserén túl van, de alig mentem vele!
Várom észrevételeiteket, véleményeteket, ajánlataitokat

#16903
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hali!
Nagyon filozom hogy lecseréljem-e a májusban vásárolt 2001 Judy XC-met egy Z3-ra! Nem mintha ilyen sok pézem lenne, vagy nem lennék megelégedve vele, de félek hogy nem bírja  majd úgy a zúzást mint a Bomber! Teljesen korrekt villa, de nem inkább Xc-re van (talán a neve miatt is :)) a Bomber talán jobban illene a "stílusomhoz"!
Ha lenne komoly érdeklõdõ a villára, egyeztethetnénk!
A nyaka jó hosszú (kb 25cm) ezzel nem lesz gond. Az elsõ olajcserén túl van, de alig mentem vele!
Várom észrevételeiteket, véleményeteket, ajánlataitokat

#16904
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nagyon filozom hogy lecseréljem-e a májusban vásárolt 2001 Judy XC-met egy Z3-ra! Nem mintha ilyen sok pézem lenne, vagy nem lennék megelégedve vele, de félek hogy nem bírja  majd úgy a zúzást mint a Bomber! Teljesen korrekt villa, de nem inkább Xc-re van (talán a neve miatt is :)) a Bomber talán jobban illene a "stílusomhoz"!
Ha lenne komoly érdeklõdõ a villára, egyeztethetnénk!
A nyaka jó hosszú (kb 25cm) ezzel nem lesz gond. Az elsõ olajcserén túl van, de alig mentem vele!
Várom észrevételeiteket, véleményeteket, ajánlataitokat!

#16905
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nagyon filozom hogy lecseréljem-e a májusban vásárolt 2001 Judy XC-met egy Z3-ra! Nem mintha ilyen sok pézem lenne, vagy nem lennék megelégedve vele, de félek hogy nem bírja  majd úgy a zúzást mint a Bomber! Teljesen korrekt villa, de nem inkább Xc-re van (talán a neve miatt is :)) a Bomber talán jobban illene a "stílusomhoz"!
Ha lenne komoly érdeklõdõ a villára, egyeztethetnénk!
A nyaka jó hosszú (kb 25cm) ezzel nem lesz gond. Az elsõ olajcserén túl van, de alig mentem vele!
Várom észrevételeiteket, véleményeteket, ajánlataitokat!

#16906
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nagyon filozom hogy lecseréljem-e a májusban vásárolt 2001 Judy XC-met egy Z3-ra! Nem mintha ilyen sok pézem lenne, vagy nem lennék megelégedve vele, de félek hogy nem bírja  majd úgy a zúzást mint a Bomber! Teljesen korrekt villa, de nem inkább Xc-re van (talán a neve miatt is :)) a Bomber talán jobban illene a "stílusomhoz"!
Ha lenne komoly érdeklõdõ a villára, egyeztethetnénk!
A nyaka jó hosszú (kb 25cm) ezzel nem lesz gond. Az elsõ olajcserén túl van, de alig mentem vele!
Várom észrevételeiteket, ajánlataitokat!

#16907
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
belekotyogok!

Csatlakozom German emberkéhez. Meg kéne próbálni tavalyit szerezni, több okból is.
1.Személy szerint jobban szeretem a tutin lezárt, csak olajtuninggal állítható csillapítású telókat. Nem tudom neked jó e ez.
2.Az idei abnormálisan drága, kb 30K-val drágább szinte a semmiért cserébe pusztán a dollár/forint árfolyam miatt.
Különben egy percek alatt megszerethetõ, megbízható, szép, kurvajól tuningolható, könnyen szerelhetõ, jól mozgó, nem könnyû, de igazi örökdarab villa.
Csak dícsérni tudom, vegyél vegyél vegyél JUDY XC-t!!!!, de cserélj olajat!

üdv lcs

#16908
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
Nyúmen,
nekem van egy tavalyi XC. szerintem jó teló, nagyon finoman mozog! viszont elég nehéz, de ezt menet közben nem érzem, csak ha cipelni kell a bicajt...nekem csak úgy lett az igazi a "telóérzés", ha sûrûbb olajat tettem bele, de a 2001-esen már lehet állítani a csillapítást. szóval én is csak ajánlani tudom, de lehet, hogy kicsit drága.


#16909
vendég__*

vendég__*
  • vendég
okeszcsakesz
Na ezért mondom hogy Lacát kérdezd meg, õ biztos tud neked segíteni majd. Sajna a Mali honlapja pár napja gyengélkedik, és fejbõl nem tudom a email címet, de talán a Mali katalógus elején benne van. Ha jól emléxem a kisker címe lesz az, de talán ez tökmind1.

#16910
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nyúmen:
Bár én nem használtam ilyent, de a nagybátyját az XLC-t most használom, ezért csak ajánlani tudom neked. Az RS frankó, ha van léd ne töprengj rajta vedd meg!!!

#16911
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sziasztok!

Az RS Judy XC telóról mi a véleményetek?
Én ugyanis ezt szemeltem ki magamnak, ránézésre jónak tûnik, de nem tudom, hogy valóban az-e.
A katalógusban levõ adatokat én is tudom, úgyhogy elsõsorban azok írjanak, akik használtak is már ilyet.

Nyúmen

#16912
okeszcsakesz

okeszcsakesz

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Gyaci
köszi, de már jártam a Maliban (népfürdõ u. x) de ott az eladó csóka, nem tom Laca volt-e, de kezembe nyomott egy katalógust, hogy, õ nem tudja, a szerelõ meg nincs ott, úgyhogy nézzem meg a képen, hát attól sem lettem okosabb. ???

#16913
vendég__*

vendég__*
  • vendég
okeszcsakesz
Kérdezd meg Mail-éknál Lacát mailben errõl. A www.mail.hu -n megtalálod a mail címet!!

#16914
White_Rabbit

White_Rabbit

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
;D Paraferee!
Látom Paraferee te is telósodol. Liquid barátunk a fulltelós bringára nyomul most 1000-rel. Szerintem a Z3-as teló nagggggyon yo vásár, ha teheted vedd meg. Van ösmerõsöm, aki az elõzõ modelt használja igen nagy kedvel, és yo tapasztalatokkal.

Csákó-bákó! Hajrá(f) bájkerek!

#16915
White_Rabbit

White_Rabbit

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
;D Baliba!
Kérdés: A becsúszószárakon megjelenõ szimering által le nem húzott, vagy otthagyott olajcsíkok normálisnak tekinthetõk a telónál vagy csak egyszerûen szer van a palacsintában?????
Kicsit érdekes, mert szerintem ez nem annyira normális dolog.
Várom válaszodat.

Na csákó! Hajrá(f) bájkerek!

#16916
okeszcsakesz

okeszcsakesz

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!
Ki mit tud/milyen tapasztalata van az új Zokes telókról?
Engem fõleg a Chooha érdekelne. Katalógus szerint egyik szárba rugó-elasztomer másikba levegõ dolgozik. Na, ha az a levegõ csillapít is valamit, 25 pénzért nem lehet rossz vétel (sokkal több nincs). A boltosok nem sokat tudnak errõl a modellrõl, úgyhogy egy kis infonak nagyon örülnék!

#16917
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A Z3 Coil 100 eszméletlen álat darab! Bár még csak egy hónapja van meg, de azóta még nehezebb leszálnom a biciklirl, mert mindíg csak még egy kicsit akarok vele menni!  ;D Simán tuti még akár DS-re is! A 100mm-ert pedig pengén kimozogja! A nyít olaj fürdõ meg valami álom!!!!! Én csak jó tudok róla mondani, és ha kicsit szétnézel fõvárosunkban megkepod olcsóbban is, csak merj alkudni!  ;)

#16918
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én most már azért se olvasom el!!!  :P

#16919
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Mert ha elolvastátok volna a cikkemet errõl itten:
http://www.bikemagaz...treszek_07.html
akkor tudnátok, hogy hogy is van ez a 80/100 mm út téma. De most nem mondom el, olvassátok csak el szépen! :)

#16920
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lehet hogy igazad van. Én is csodálkoztam a Z3 Coil 100 megnevezésen, holott 80mm van írva a rugóútnak. Valszeg félre írták mali-ék a katalógusukban, mint más egyebeket is!  :)