Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#1881
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Akkor jól látom (nem cáfolt meg senki), a jobb oldal nyíltfürdõs. Van egy elméletem, általában a jobb oldalon hal meg a szimmering, ennek az egyik oka az, hogy nagy mennyiségû olajat és nyomást kell tartania, a másik meg az, hogy a fox szimmeringet eleve úgy tervezik, hogy több olajat engedjen át, mint más gyártóké, ezzel biztosítva a folyamatos jó kenést.
Ezen a héten megjön az EFS szimmeringem (csak VV-n és a postán múlik :) ), azon még gondolkozom, hogy a porlehúzókat is kicseréljem-e.


A sebesség mindent megold.

 


#1882
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Jól látom, hogy a fox-okban a jobb oldalon ugyanaz az olaj végzi a csillapítást és a kenést?


A sebesség mindent megold.

 


#1883
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hja, probájk ugyi?

Most eléggé 0-án vagyok, majd egyszer...
De azért az áraikat elküldöd privben? :D:D:D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1884
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

. Ami most van telóm dobnám ki ha találnék terrás foxot, sajnos csak kölcsönben volt nálam...

:)


nekem a fejem fölött -mikor dolgozom ugye - még van vagy 3 darab :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1885
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
2006ot rövidebb, 2007et hosszabb ideig. Elõbbi kicsit lágyabban teszi a dolgát, tehát nem annyira durván zár. Utóbbi jobban bejött :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1886
kistakacs

kistakacs

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Melyik évjáratot próbáltad?

#1887
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Á, tévúton jártok :)
Be lehet állítani hogy úgy viselkedjen mint egy normális teló, dehát úgy kéne a francnak.

Csak az alulról jövõ ütéseket veszei fel, amúgy merev. De mozog olyan finoman bármilyen kis bukkanón mint egy reba/simafox/új R7, pedig maxra állítottam a Theresoldot hogy ne pogózzon ugye :) Viszont istenkirály benne hogy nem kell figyelni a lockra. Megy felfelé az ember és nem pogózik. Amikor jön 1 akadály, egybõl bemozdul, nem olyan hogy az elsõnél még nem, csak a másodiknál, mint a kezdeti széria! Az viszont igaz, ilyenkor még egy lenyomásnyi ideig mozog, utána megint merev. Ami most van telóm dobnám ki ha találnék terrás foxot, sajnos csak kölcsönben volt nálam...

msnen majd a részletek :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1888
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de lehet allitani benne a treshold-ot nem?

amugy igen, alapbol blokkolva van, es csak bizonyos ereju utesre indul meg. tehat ha ranehezkedsz nem fog osszenyomodni. meg kell emelni a bringa elejet, hozzavagni a foldhoz, es akkor mozog ugy 2 masodpercig :) aztan ujra zar. fura dolog, nekem nem kellene :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1889
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Rémhöri használta egy rövid ideig.
amúgy jó kis villa, akinek van, dícséri


Azért nem mindenki (pl Bálintnak fájt tõle a keze és nagyon gyorsan (kb. 1 hónap után) meghalt az egyik oldalon a szimmeringje, aztán becserélte egy reba wc-ra). Annak jó villa, aki tud merevvillával is lejtõzni és nem vágyik mindent kisimító telóra.


A sebesség mindent megold.

 


#1890
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Sziasztok!

Villa csere elõtt állok és volna egy 0 kilóméteres FOX F80X olcsón, de sajnos semmi konkrétumot nem találok róla. Az X a TerraLogic-ot hivatott jelezni? Ha nem: van ezen lockout? A lényeg számomra, hogy V-fékes legyen és az sem nagy baj ha rendelkezik lockout-tal.

Esetleg valakinek tapasztalata vele?
Feltöltött kép

MOd: közben megtaláltam. 2007-es. Akkor már csak a tapasztalat érdekelne....

egfyébként igen az x a terralogic tehát a lock "automata"

nagyon jó teló fõleg ha teljesítménycentrikus vagy...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1891
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Sziasztok!

Villa csere elõtt állok és volna egy 0 kilóméteres FOX F80X olcsón, de sajnos semmi konkrétumot nem találok róla. Az X a TerraLogic-ot hivatott jelezni? Ha nem: van ezen lockout? A lényeg számomra, hogy V-fékes legyen és az sem nagy baj ha rendelkezik lockout-tal.

Esetleg valakinek tapasztalata vele?


MOd: közben megtaláltam. 2007-es. Akkor már csak a tapasztalat érdekelne....


Rémhöri használta egy rövid ideig.
amúgy jó kis villa, akinek van, dícséri

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1892
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
esetleg ilyenbõl van még? hai gen mennyiért? privi is jöhet.

köszi.

#1893
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
Sziasztok!

Villa csere elõtt állok és volna egy 0 kilóméteres FOX F80X olcsón, de sajnos semmi konkrétumot nem találok róla. Az X a TerraLogic-ot hivatott jelezni? Ha nem: van ezen lockout? A lényeg számomra, hogy V-fékes legyen és az sem nagy baj ha rendelkezik lockout-tal.

Esetleg valakinek tapasztalata vele?
Feltöltött kép

MOd: közben megtaláltam. 2007-es. Akkor már csak a tapasztalat érdekelne....

#1894
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Jani
milyen fox-od van?


Egy 2004es F100 RL.


A sebesség mindent megold.

 


#1895
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Jani
milyen fox-od van?



az SRT-ben Salával ketten csináljátok a szimmering cserélõ, telótuningoló dolgot?

Ja. Én vagyok kereskedõ/logisztikus, Sala meg a tuning man.:D


#1896
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Jani
milyen fox-od van?


Az ára sajnos magasabb, mert komolyabban foglalkozunk vele az SRT égisze alatt, és így már nem kerülhetõ ki a vám/áfa/árrés része a történetnek.

az SRT-ben Salával ketten csináljátok a szimmering cserélõ, telótuningoló dolgot?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1897
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Sajnos sokaktól hallottam már, hogy nem bizonyul tartósnak a gyári szimmering. Enduro esetében, más teló márkák viszonylatában alapvetõen pozitívak a visszajelzések. Fox-ból aki vásárolt, csak most fog váltani, így nincsenek még tapasztalatok, de én személy szerint valószínûsítem, hogy legalább olyan jó lesz, mint az RS telóknál.
Az ára sajnos magasabb, mert komolyabban foglalkozunk vele az SRT égisze alatt, és így már nem kerülhetõ ki a vám/áfa/árrés része a történetnek.


#1898
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Köszi. Megkaptam a privátot.
Egyenlõre bírja még a gyári, csak egyre több az olaj a jobboldali becsúszón (azon az oldalon úgyis sok olaj van).
Erõsen gondolkozom egy enduro-n a gyári helyett, kb egy árban vannak és valószínû, hogy tartósabb a gyárinál (ami jóesetben 150-200 órát bír).


A sebesség mindent megold.

 


#1899
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

perpill nincs , VV megrendelte
7300 forint

mod
SRT-s társam beelõzött

Megint emelkedett a szállítási költség. Janinak küldtem privátot; az az ár a mérvadó. Neked meg küldöm az új árlistát.


#1900
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
perpill nincs , VV megrendelte
7300 forint

mod
SRT-s társam beelõzött
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->