Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#581
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Részemrõl felejtõs az új, ez már nem DM. Egyébként visszafelé a jó részét végigpörgethetjük, ha érdelki ez a T. Társaságot. Amúgy meg aki indulni akar majd júliusban még van ideje bejárni az új pályát is. Menjünk minél többen!

#582
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
En siman benne vagyok,de amondo vagyok hogy az ujat kene bejarni.Nem?

#583
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Sziasztok!

Tisztelettel érdeklõdöm, hogy kinek van kedve szombaton (jó idõt jósolnak a levelibékák) végigtekerni a DM régi útvonalát. Találkozhatnánk 9-10 óra körül a Rekettésnél, vagy a Virágos-nyeregi büfénél. Ja és a hobbi 65 km távját hajtanánk végig nosztalgiaügyileg.

#584
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A pályarajz ugyan olyan rossz, mint tavaly, csak akkor megvolt az az elõny, hogy már ismert volt a korábbi évek alapján.


#585
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Mondjuk most nezem ezt a palyarajzot,eleg hasznalhatatlan...
Nem tom miert nem lehet ugy csinalni mint pl Szilvas maratonnal font van rendesen turistaterkepen bejelolve az ut..

#586
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Pártolom az ötletet, nem lenne hülyeség összehozni egy ilyen kis túrát a jövõben.
Sajnos nem tudom, hogy mikor leszek bevethetõ állapotban, mert még mindig egy két héttel ezelõtti esés következményeivel küszködöm, bár ezt csak magamnak köszönhetem, ugyanis nem pihentettem rendesen a sérült kezemet.


#587
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Akkor lesz amikor elmegyunk es bejarjuk :D Tekintva hogy a terkep es a leiras alapjan azert mar nagy biztonsaggal meg lehet talalni az utvonalat.

#588
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Végre részletesebb információkat is kiraktak a sportaktiv honlapjára. Van valakinek infója arról, hogy lesz e, és ha igen, mikor pályabejárás?


#589
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
csatlakozom az elõttem szólokhoz lehetséges ,hogy a nevezés meg egyéb anyagi feltéztelek miatt az idei DM -tõl tartózkodom!!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#590
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
3500 és 5000

#591
Baluu

Baluu

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Ha jól emlékszem 3000 vagy 3500.

#592
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Tavaly mennyi volt a nevezes?

#593
Baluu

Baluu

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Hát sajna most olvastam a DM feltételeket és asszem idén kihagyom, mert nekem az egész varázsa abban volt hogy a várból indult.

Meg kicsit húzós az 5000 Ft is.

Talán jövõre visszakerül a arajt a várba és akkor én is visszakerülök.

#594
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
az anyagiak miatt nekem valszinûleg kimarad a DM.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#595
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
De arrra azért kíváncsi lennék, hogy mi jár ezért a pénzért... Tavaly volt kaja is, idén ezek alapján 2 fogás + desszert lesz? :D
When the day is through, all I want to do is slow down...

#596
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Én neveztem a BM-en, szerintem is kicsit húzós volt a 4eFt, de majd azt a 1-2 eFt-ot majd csak megspórolom valahogyan... ;)

#597
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Jövõre 10 rugó lesz a helyszíni nevezés :D
One planet, one tribe...

#598
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Drága, nagyon drága - de ha megint egy olyan trágya pólót kapunk amit a BM-en, irgum lesz...

Meg különben is még gyõzködöm magam rajta, nem vagyok ezzel a Visegráddal kibékülve. Nagyon nem.

#599
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
azért ez a négy rugó már elég sok vagy én szponzorálom a triálbemutatót vagy mi lesz ott??? Remélem ezért fullos szolgáltatás lesz és nem a Harangnak építünk palotát!! :):)
join your life, join your bike

#600
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
úgy tudom ott is 4000Ft. talán júni 2-ig annyi. utána 5000Ft a helyszínen 7000Ft:clap: