Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#601
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
akkor szilvás lesz belõle. :)
ugye ott is 4000?
(most néztem, lekéstem a szilvás elõnevezést, ez biza 5k lesz. afene... :( )

#602
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
elõnevezés: szerdán pénteken 14h-18h a komjádi mellett a síkölcsönzõben valamint a szilvásvárad maratonon.

edit:
vagy levélben :)

#603
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
hogyan, hol lehet elõnevezni?
honlapon nem találtam infot... :(

#604
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

Pláne, ha a 100 valójában 75, a 65 pedig 52 lesz. :D

én as nevezésre gondoltam nem a táávra ;)


naja
a távval kapcsolatban igaz az ellentetje is bizonyos helyeken (lásd flash 2004)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#605
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
´Vagy 31 és 16

#606
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Pláne, ha a 100 valójában 75, a 65 pedig 52 lesz. :D
WaNNaRiDE

#607
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
elég ütõs !!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#608
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
4000 az elõnevezés

#609
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
valaki benfentes megmondhatná mennyi lesz a nevezés...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#610
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
és milyenek az "extrém DH szakaszok"? tényleg azok?

#611
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
A papretig vezeto beton ut az az ami visegradtol atmegy szentendrere,az egy nagyon jo kis emelkedo,nem meredek,de hosszu ugyhogy pont szetszakad a mezony mire terepre beviszik.Papret utan ami jon,a kek jelzes az egy eleg kemeny maszas dobogoko fele,foleg az a resz ahol kier a betonra,ami dobogoko alatt megy el.Onnan a tobbi mar nem veszes,de osszessegeben ez egy eleg jokis maszas sztem visegradtol.

#612
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

egyetértek habár a hangulat nekem is hiányozni fog, de Vili majd be kéne járni a pályát érdekel az elején milyen brutál lesz az emelkedõ!!


A legelején szerintem biztosan nem lesz brutál emelkedõ - a leírás alapján az erdészeti betonúton megy az elsõ 7 km egészen Paprétig

#613
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
még egy kérdés.
mi fene köze ennek a dunamarcsihoz?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#614
Kovalóczy

Kovalóczy

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Az MKSZ Felügyelõ Bizottsága (Fb) Eisenkrammer Károly elnök úr március 4-ei írásos felkérésére ellenõrzésbe kezdett az átadás-átvétel elõkészítésére, amelyet a Fb tagjai legjobb tudásuk szerint el is végeztek.



A Fb elsõdleges feladatának azt tekinti, hogy az egyesületek, és azok tagjainak érdekeit képviselve ellenõrzést gyakoroljon az Elnökség, és a szövetségek valamennyi munkatársának tevékenysége felett.



Az ellenõrzés feltárt olyan szabálytalanságokat, és adósságállományt, amely az egész kerékpársport létét veszélyezteti.



Már az ellenõrzés napján, március 16-án tájékoztatta a Fb az Elnökséget, és kérte, hogy azonnal tegye meg a szükséges lépéseket (könyvelés zárolása) a felelõsség megállapításához annak érdekében, hogy az Ügyészséget és a Rendõrséget ne kelljen feltétlenül bevonni az ügybe, ettõl megóvva a kerékpársportot.



A Fb belsõ jelentést készített kizárólag ez Elnökség számára a feltárt hiányosságokról és szabálytalanságokról, és egyúttal írásban is kérte Eisenkrammer Károly elnök urat a szükséges lépések megtételére.



A vizsgálat folytatását megakadályozták az MKSZ és MKSZSZ munkatársai (Eisenkrammer Károly, MKSZ elnök, Verebélyi Lajos, MKSZSZ fõtitkár, aki még a zárat is lecseréltette az MKSZ irodájának ajtaján, Riebl Antal, MKSZSZ Felügyelõ Bizottság elnök). Mivel a Fb többszöri kérésére sem tette meg Eisenkrammer Károly elnök úr a szükséges lépéseket, a Fb kénytelen volt törvényben (1997. évi CLVI. törvény) elõírt kötelességének eleget téve az Ügyészséghez és a Rendõrséghez fordulni.

Az Elnökség ahelyett, hogy megtette volna a szükséges lépéseket az igazság kiderítéséhez, Eisenkrammer Károly elnök úr javaslatára úgy döntött, hogy a Fb visszahívását fogja javasolni május 21-én a Rendes Közgyûlésen.



A belsõ információk sajnálatos kiszivárgása után Eisenkrammer Károly elnök úr március 19-én, és március 24-én is a sajtóhoz fordult. A március 24-én, az MKSZ irodájában tartott sajtótájékoztató után a sajtótájékoztatót tartó alelnök kizavarta a Fb-ot az irodából, így a Millenáris folyosóján tudott csak a Fb válaszolni a sajtó képviselõinek kérdéseire.



Mivel a Fb úgy tapasztalta, hogy Eisenkrammer Károly elnök úr és az Elnökség nem akarja kideríteni az igazságot (nem akadályozza meg a könyvelés zárolásával a bizonyítékok eltüntetését), a Fb úgy döntött, hogy minden eszközzel törekedni fog az igazság kiderítésére, és arra, hogy ezt a nyilvánosság is megismerhesse, mert a közös cél a kerékpársport megmentése.



Az Ügyészség a rendelkezésre álló bizonyítékok alapján (amelyet a Fb csatolt a bejelentéshez) a gyanút alaposnak találta, a Rendõrség elindította a nyomozást, és felszólította Eisenkrammer Károly elnök urat a teljes MKSZ és MKSZSZ könyvelés átadására a nyomozás lefolytatása érdekében, ám Eisenkrammer Károly elnök úr továbbra sem adta át a könyvelést, lehetõvé téve ezzel a bizonyítékok eltûntetését, akadályozva ezzel az igazság kiderülését, az Elnökség asszisztálásával.



Az április 23-ai Rendkívüli Közgyûlésen egyebek mellett a Fb be kívánt számolni az egyesületek képviselõinek a feltárt hiányosságokról és szabálytalanságokról Eisenkrammer Károly elnök úr akarata ellenére is, mivel a Fb dolga az, hogy a tagegyesületek érdekeit szem elõtt tartva ellenõrzést gyakoroljon a Szövetség és alszövetségei mûködése felett.



Eisenkrammer Károly elnök úr, és az Elnökség bizonyos tagjai bojkottálták a Rendkívüli Közgyûlést, és erre kérte a tagegyesületeket is.



A Rendkívüli Közgyûlés Eisenkrammer Károly elnök úr a Fb által feltett kérdésekre adott válaszai közül egyet sem fogadott el, és egyhangúlag bizalmat szavazott a Fb-nak, bíztatva az ellenõrzés folytatására.



Miért nem akadályozta meg a könyvelés zárolásával a bizonyítékok eltüntetését Eisenkrammer Károly elnök úr?



Miért nem adta át a könyvelést a Rendõrségnek?



Miért nem történt meg még mindig (február 6-a óta) az átadás-átvétel?



Miért nem hagyja az Elnökség, hogy kiderüljön az igazság?



Miért tett meg mindent Eisenkrammer Károly elnök úr annak érdekében, hogy a Fb április 23-án ne tudjon beszámolni a tagegyesületeknek?



A Fb kérése ellenére miért nem mutatott be Erkölcsi Bizonyítványt egyetlen elnökségi tag sem, beleértve az elnököt is?



Kinek van oka félni az igazság kiderülésétõl?



Debreczeni Tibor, MKSZ Felügyelõ Bizottságának elnöke

Kovalóczy Áron, MKSZ Felügyelõ Bizottságának tagja



Kérünk mindenkit, hogy segítsen annak érdekében, hogy minél többen olvashassák ezt a levelet, és kiderülhessen az igazság.

#615
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
egyetértek habár a hangulat nekem is hiányozni fog, de Vili majd be kéne járni a pályát érdekel az elején milyen brutál lesz az emelkedõ!!
join your life, join your bike

#616
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Hangulatos volt a var,de nezzetek meg az utvonalat!Ennyi embernek valoban sokkal jobb sztem,es ha ez jot tesz a versenynek akkor en lemondok a varrol

#617
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ja, csatlakozom, Budai várat a népnek!!!

#618
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
A Duna Maraton attól volt számomra mindig is szép, hogy Budapestrõl indult és Visegrádon ért véget.

Idén nem megyek, ez így már csak egy a sok közül hegyi maraton, elvesztette számomra a varázsát. ;(

Reménykedem, hogy jövõre ismét a Budai-vár lesz a rajt.
Luki
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#619
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Biztos izgis lesz, de mondjuk engem, a "hihetetlenül kemény DH szakasz" amit a kiírásban olvasni inkább riaszt. Nem XC maraton ez, hmmm? :\

#620
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Elõnevezésrõl még korai beszélni ?
"A dzsungelben minden ehetõ. Te is." (graffiti)