Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#521
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Viki!

Meggyógyultál? Számítunk Rád legközelebb is!! Ja és van Rólad egy tuti jó kép a Pszentlászlói pihenõrõl.

#522
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Valerie!

Privi ment, a DM képek ügyében.

Hali

#523
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
szerintem én is annyit mentem de nem volt olyan rossz az a levezetés sem még mindenkit elõzgettem a bringaúton! Meg mindenki várt a piros lámpánál mikor autó sem járt!!! :) Jót mentünk!!
join your life, join your bike

#524
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Nekem 90 folott jott ki.Duna Maraton palyabejarasbol nem sok lett,viszont kiralyat mentunk :)

#525
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Attival, Vilivel voltunk egy hosszút. Elmentünk Visegrádig, Hot-Dog-oztunk 1et, aztán hazajöttünk. Circa 80 km-t mentünk. Ma ráértek délután? HA igen hívjatok, de csak telefonon leszek elérhetõ!

#526
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
Litespeed

irtam privit a kerekerõl.
holnap amugy 2-3 ora idõm van tekerni bármikor. több sayna nincs mert tanulok güzü módra.
remélem a többiek is felbukkannak...
elmentetek Visegrádra szombaton??
menyi idõ??
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#527
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hol van a Terminátor? Megyek és terminálom magam rajta :D
One planet, one tribe...

#528
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Igazolás
Pitechus és Dante a jövõben jövõben jogosult a "TERMINÁTOR"
titulus használatára, melyet azon a bizonyos emelkedõn nyertek el.
Aláírás.
Pecsét.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#529
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
ja

#530
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Én teljesen KO lettem. Látszik, hogy az alapozás elején vagyok, és egyáltalán nem szoktam még hozzá a hosszabb túrákhoz. A Pap réti érkezésre teljesen eléheztem, mert elrontottam a táplálkozást. Plussz még mindig fájt a korábban meghúzódott bal oldalam. A fájos csuklóm, amitõl tartottam, tökéletesen mûködött, csak a fájós hüvelykujjam nem volt az igazi. Az még nem jött rendbe.

De mindezek ellenére is jó túra volt. Bízom benne, hogy lesz folytatása.

Jó éjszakát mindenkinek.


#531
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem volt rossz, kellemesen el is fáradtam mire hazaestem, 127 km lett a vége.

#532
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Igen kellemes tekergés lett valóban :) ..köszönet érte!

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nekünk mennünk kell ha nem akarjuk a lendületünket elveszíteni ;) ....és azért kifáradtunk ahogy kell....

#533
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Jó pihenést szeretnék kívánni a mai nosztalgiafutam résztevõinek! Jó nap volt, tökéletes idõben. Legközelebb a DM végét is meg fogjuk találni.

Valerie kolléga! Hétfõn átnyomom priviben az általam készített képeket, ahogy megbeszéltük, amikor van idõd légy szíves rakd fel.

Mégegyszer mindeninek köszi, különösen a három ss-s srácnak, akik végig húztak minket. Valahogy nem bírtak elfáradni. Gratula!!!

Gyuri

#534
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na igen, lesz rendõri felvezetés? És kapunk pólót? :beer:

#535
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Sztem már versenyt is szervezhetnétek, annyian lesznek.

#536
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Én Fót felõl csatlakoznék a menethez. (Térképet én is hozok.)
Kb. mikor értek a vasúti hídhoz Újpesten?

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#537
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Mindenkinek jó délutánt, holnap találkozunk!

Hali

#538
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Az Origó idõjósától:

Véget ért a hûvös idõszak, az ünnepek alatt megjön a jó idõ. A szép napokat csak a vasárnap rontja el némiképp, amikor a kissé visszaesõ hõmérséklet mellett sokfelé kell záporra, zivatarra számítanunk.

A kontinens középsõ tájain melegszik az idõ. A Földközi-tenger keleti felében pedig már egyenesen nyár van, 30 fok feletti hõmérsékletekkel.

Pénteken lezárul a heti hûvös idõszak, és a sok napsütést már csak északkeleten zavarhatja kisebb felhõsödés. A reggel még hideg lesz, Szervác - a középsõ fagyosszent napján - egy-két helyen talaj menti fagy is várható, de napközben már sokfelé eléri a hõmérséklet a 20 fokot. A frontmentes és csendes idõben ennek megfelelõ lesz hõérzetünk, így örülhetnek azok, akik már pénteken ki tudnak menni a szabadba.

Szombatra végleg elmúlik a hajnali fagyveszély, és a napos, csendes idõben 20 fok feletti hõmérsékleteknek örülhetünk. Kedvezõtlen viszont, hogy erõsödõ melegfronti hatás és gyorsan növekvõ pollenkoncentráció terheli az arra érzékenyek szervezetét.

Vasárnap némi visszaesés következik be a melegedésben, sok felhõ, esõ, zápor, zivatar akadályozza hétvégi programjainkat. A hõmérséklet 20 fok körül alakul, és kettõs fronthatásra számíthatunk. Erre a napra tervezzünk inkább beltéri programokat, vagy vigyünk magunkkal esõkabátot.

A hétfõ ismét a természeté lehet: sok napsütés, 25 fok körüli felmelegedés teheti kellemessé szabadtéri programjainkat. Front nem lesz, szervezetünk feltöltõdhet.

Az autósokra nem elsõsorban az idõjárás jelenti a fõ veszélyforrást, hanem a sok felszabadult kerékpáros és az ünneptõl (?) megittasodott emberek. Vigyázzunk egymásra az ünnepeken is!

ICI Interaktív Meteorológia

[origo]

#539
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Térképeket viszek, fényképezõgépet szintúgy, a képfeltöltést pedig meg tudom oldani, annak aki szeretné.


#540
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Aha igen,igazad lehet,mert akkor stimmel a sarga szintut,utana meg s+ le szentkeresztig,az tenyleg jokis ereszkedes.Na ok,akkor csak elirtak :) Akkor onnan dobogoko az egyertelmu,zsir akkor mar egesz sokaig meg van a palya :)