Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#501
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Szívesebben vinném át egyenként nektek, mint most itt bent dekkolni és ügyfeleket fogadni. Este meg gyereknek lesz koncertje ezredmagával az Arénában. Jó apa meg végignézi/szenvedi. Tehát ma sem lesz bringázás. Mamaaaaaaaa

#502
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
akkor biciklizz át velük

#503
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mellesleg nekem is vannak képeim, majd leszedem a géprõl, ha lesz lelkierõm. :)

#504
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Pithecus!

Murphy törvénye - én nem igazán vagyok számítógépzseni (Valerie kolléga az) továbbá a képek sajna nálam vannak itt a gépemen, s valamiért a nyomorultak nem hajlandók átvándorolni a Valerie által megadott emilcímre. Egyébként 15 db készült. Illetékes elvtársat idézném: már dolgozunk a problémán. :-))))))

Dante szombaton tekerni akar - én részemrõl benne lennék, vasárnap nekem a PM Zalaszentgrót marad ki. Ötletek?

#505
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Én szeretném látni a képeket, ha lehet!
Bár nagyon nem emlékeszem, hogy olyan sok kép készült volna.

#506
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha Mihi-tõl is megjönnek a képek, ideiglenesen felrakom a saját honlapunkra (amíg nem mûködik a Bikemag Pix). Amint fent vannak, jelzem itt a fórumon, és privát levélben (annak aki kéri) megadom a szükséges kódot az elérhetõséghez.


#507
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Viki És Balázs!

Képek útban, remélem megérkeznek! Ha nem, Valerie-t hívom, szerintem ki fog találni valamit a siker érdekében.

#508
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Szia Balage!

Örülök hogy jól érezted magad. Mobilszámod megvan, tartjuk a kapcsolatot. Ha érdekel Pithecus és Hozé szervez egy Gödöllõ környéki "fekete" tekerést a dombok között, a Gödöllõ..... topicban találsz róla infót, gyere el oda is! Nincsenek igazán nagy hegyek, viszont gyönyörû a táj, érdemes felderíteni.

Hali

#509
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Hajjaj, én is benne vagyok!

#510
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
üdv

Mihi, köszi a szervezést, jó volt a szombat! Fotók majd érdekelnének, vagy a honlapról v. emailen. címet majd átküldöm.
ha van még hely :-) mennék a szilvásvárad utáni hétvégén pályabejárni veletek!

Balázs

#511
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Ja és most lesz gulyás is (a komp büféjénél)! A Harangnak meg mi viszünk pólót (a tavalyi Budamarcist)!

#512
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Ok!

Lehet vonat is, illetve megbeszélhetjük a találkozást a csapat azon részével, aki betonon akar jönni a Visegrádi kompnál is. A Szilvásmarci utáni hétvége nekem is jó lenne.

#513
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Én is emiatt gondoltam a vonatozást, de akár oda/vissza is mehetünk vasúton.


#514
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Az a "beton Videgrádig" nekem sem túl szimpatikus - nincs értelme szétcsapni magunkat (+gumikat) szvsz a pálya elõtt. Vonattal ki inkább! Nyugatitól Nagymaros, majd komp. Haza már lehet beton természetesen. Csak reálisan gondolkozom, az átlag teker 60-70 km-et, csak hogy odaérjen - utána elég fasírt tempóban menne a terepezés szerintem.

#515
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Szerintem szilvásmarci utáni hétvége jó lenne - többiek?

Csatlakozom Dante-hez az idõpont tekintetében. Esetleg mehetünk vonattal, és utána tekerünk vissza betonon?


#516
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Szia Viki!

Elküldöm, de írj egy privit az emiledrõl, mert a forumon keresztül nem tudom átnyomni. Örülök hogy jobban vagy.

#517
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem szilvásmarci utáni hétvége jó lenne - többiek?

#518
Vikvuk

Vikvuk

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Hú, köszönök mindenkinek mindent! Nagyon jól éreztem magam - a majdnem meghalást leszámítva... A térdem úgy néz ki másnapra helyrejött. Nincs komoly baj. Legközelebb is nagyon szívesen megyek, és megpróbálok majd kicsit gyorsabban.
Dante, köszi, hogy nem hagytatok fölszállni a hévre...hihi.
MIHI, azt a képet el tudod küldeni nekem mailben?
Ha a pokolra jutsz, legmélyére térj - az már menny, hisz minden körbeér.

#519
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
T. DM-csapat!

Tisztelettel érdeklõdöm, hogy milyen idõpontot tudtok javasolni az új pálya bejárására? Találkozhatnánk az Északi összekötõnél - beton Visegrádig, majd pályakeresés, utánna komp/vonat, vagy tekerés hazáig tetszés szerint. Vagy "alternatív" ismétlése a szombati futamnak ezúttal tényleg Visegrádig. Szóval?

Képeket átlõttem Valeri-nek, valamikor fel fognak kerülni a gallériába (ha valaki priviben kéri küldjön emilt).

Sziasztok

#520
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szia Mihi!

Vasárnapra már regenerálódtam és nyomtunk is egy laza eresztést, melynek során bepótoltam a Pap réttõl Visegrádig tartó szakaszt.
A képeket felraknám a Bikemag galériájába, de a szerver csere miatt egyenlõre még nem lehet regisztrálni, így egy kicsit várni kell ezzel.