Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Please log in to reply
633 replies to this topic

#241
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 posts
remélem a pénteki és a szombati leendõ esõ (ha hinni lehet az idõjósoknak) nem nagyon fogja a pályát eláztatni, mer' ha nagy mennyiség fog esni akkor lesz szívás de nagyon nagy...
mi már szombat este lemegyünk a fesztiválra.
várom.

#242
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Ahogyan áll a dolog, lehet, hogy nem Visegrádról kezdem, csak kitépek ezt megnézni, meglátjuk még. Persze ha fel bírok kelni 1 hét alatti 20 óra alvás után.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#243
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
kék piros együtt, (ja az erdészház mellett trükkös kiszúrni az ösvényt, mert be van nõve de azért meg lehet találni) aztán szentlászlón már csak kék a kisrigó mellett- de azt már ismeritek...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#244
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Ja még az is eszembe jutott, hogy Paprétnél menjetek le jobbra, az aszfalt melletti piros jelzésre. Ez egy kis idõre majd visszajön az aszfalra, de késõbb megint jobbra le lehet menni.
Sokkal élvezetesebb mint az aszfalt.
(Köszi Bikertigger...)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#245
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
jobb kéz felé meg a tábla hogy villanyos kerités, kerítés mögött 2-mrel meg tájékoztató tábla térképpel (nagyítót vinni kell ) :)

s ha még holnapra kap egy kis esõt is (igérik) akkor még élvezetesebb lesz...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#246
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Dante!
A sárga+ a sárga útból nyílik. A Tölgyikrek után 2-2.5 km el, a vadkerítések után.
Elötte van egy pár leágazás balra, de ennek az a jellegzetessége,
hogy az elágazásnál kiszélesedik balra az út környéke.
Mintha egy kis tér lenne, és balra benézve látszik egy homályos négyszög a fán, ami közelrõl sárga+. Nem szûk leágazás tehát.

Nem lesz nagy élmény.
(Kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá...)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#247
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Jóvan, nem igérhetem, hogy DMet fogunk bejárni, mert sem én, sem Pite nem indulunk, de majd azt a sárga keresztes "halálutat" megnézzük. A csütörtöki Pite rajtunk múlik, szóval én reggel javításra megyek, onnan bezúzunk, s intenzív tempóban végignyomjuk az egészet. Ellenjavallat?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#248
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Szóval jön valaki csütörtökön? Kalaius? Bikertigger? Vagy húzzak inkább a Börzsönybe? :)

jó tekerést nektek, nekem basszus reggel 6-tól kb este 10ig becsúszott 1 kis meló....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#249
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
OFF Nekem meg Fila csúcsmodellem van, de eddig még semmi bajom nem volt vele.

A csütörtöki, milyen hosszú lesz?
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#250
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Szóval jön valaki csütörtökön? Kalaius? Bikertigger? Vagy húzzak inkább a Börzsönybe? :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#251
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Ja, elég keményen "bele-offoltam", bocsi. Jé, ez is OFF volt...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#252
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 posts
Dante! Szerintem én is egy ilyen Wellgo csodát koptatok.. amíg egyszer el nem önti az agyamat a vér, és hosszában ketté nem flexelem az egészet...
Ha lazára állítom a rugóerõt, akkor csörög a rugó, ha erõsebbre, akkor meg alig tudok beszállni... ki meg, ugye, még annyira se...
Na mindegy! Ez amúgy sem SPD topic.
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#253
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Ahaaaaa....csak mennyiért...

Nekem egyébként aramidszálas-talpas nagy-S cipõm van, de mivel soxor megyek kiállva és sokat, ezért az Eggbeater Candy-t venném.

Nekem sajna Wellgo "csúcsmodell" van, köszi a felajánlást azért Bikertigger!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#254
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
XC Rider:ezért is jók az eggbeatereink, az Adidas karbon cipõvel:D

#255
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,218 posts
Az igaz hogy a stopli tömõdik el a leghamarabb, de nem mindegy hogy át tudod e tuszakolni a pedálon a felgyülemlett trutyit, és simán beakadsz, vagy veregeted a talpad hogy kijöjjön a sár. És ebben a habverõ verhetetlen

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#256
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
A habverõhöz elég merev cipõtalp kell.
A "sártûrõképesség" szerintem meg duma, mert a cipõd fog elõször eltömõdni. Legalábbis nekem a pedálommal még soha nem volt bajom, mert a talpam ér be a sárba nem a pedál.
A kosaras dolgot én sem gondoltam komolyan.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#257
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
Dante ha nagy S pedál volt és van 2 darab imbuszod amivel a kioldó erõt állítod, akkor tudok neked adni egy pár 515-öst addig mig lesz habverõd...nem egy könnyû darab de a ragasztottnál jobb
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#258
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
OFF
Áááá, kosaras pedált SPD után soha többé, nem tudnám megszokni. Az a baj, hogy kinéztem egy jó kis habverõt már, csak hát nagyon sok pénz...

Hurka igazad van, elég sz@r volt hazáig nyomni neki (a tartalékbelsõt összefogó szigszallaggal ragasztottam össze, hogy legalább az alkatrészeket ne hagyjam el...) - de ha megcsinálom, legalább az egyik fele tutira jó lesz.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#259
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
OFF
Azt hiszem Hurkának igaza van.
Ha már olyan combos vagy, hogy nagytányéron mászol, kiszakítod az SPD csavarjait akkor mit akarsz a pillanatragasztóval?
Javaslom a Pite féle kosaras pedált, vagy egy Ritchie SPD-t.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#260
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
Dante!
Remélem a pillanat ragasztás alatt azt érted, hogy egy pillanat alatt kiba..od a kukába az egészet. Én beztos nem indulnék el egy ragasztott pedállal terepre, ha a menet megadta magát...
Fárasztó ám féllábbal tekerni ;-)