Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Please log in to reply
633 replies to this topic

#201
bigfoot

bigfoot

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
sszééépen esik,már ideje volt,hisz a talaj úgy várta ezt az áldást.....

#202
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
van még esélye hogy ne nyakig sár legyen?
vagy tegyek le róla?

#203
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Ehh.. srry nem ide akartam:D

#204
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Aki gyorsan megy, annak kell a kemény gumi :D ;)

#205
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Ez nem kívánságmûsor, igyekszem sokat fotózni, de nem tudom megigérni, hogy mindenkirõl lesz kép... elvégre nem vagyok én célfotó.hu: hiszen a képeim is jobbak, és még pénzt sem kérek értük.
WaNNaRiDE

#206
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Nem azért, de ha a 2021-est látod, feltétlenül fotózd le, (egész jó szám az a 2021, könnyû megjegyezni...) mert jó lenne, ha a 2021 -es versenyzõrõl, (vagyis rólam, aki a 2021-es rajtszámmal indulok éppen) lenne egy jó kép.

Szóval engem is légyszi légyszi... :)
(Mondtam, hogy én vagyok a 2021-es?)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#207
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Vasárnap szépen öltözzetek fel és mosolyogjatok, mert fotózni fogok! :)
WaNNaRiDE

#208
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 posts

Vonattal akkor kik jonnek?Azt neztem hogy 7-9h-ig van rajtszamatvetel,szoval csak a 7.45-os komp jatszik,azt meg a 06.55-os vonat eri el,ami a Nyugatibol indul.Elvileg az 07.39re van ott,de fene tudja az eleri-e,viszon ez elott csak 05.30kor indul vonat,az meg iszonyu korai...ti hogy mentek?

6.55ös vonat király és van hozzá komp csatlakozás
csak majd a kaller szállít le ha sokan leszünk/lesztek!! :)
join your life, join your bike

#209
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
A defektgátló versenyre (hacsak nem Cegléd Maraton és van benne 30 km az akácosban ;) )teljesen értelmetlen, mert megforgatott tömeg, amit hatványozottan érezni. A felütés meg más tészta, "az ellen nem véd", mert az a külsõ deformációjából adódik, nem pedig átszúródástól.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#210
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

2,5 bar az sztem necces... simán fel lehet ütni.
Mondjuk ha lefele parázol és nem mész gyorsan akkor elég a 2,5 bar, de akkor meg felfele is visszafog...:)
Szóval szvsz 3-4 között kell hagyni, nekem van amikor 5 baron van, azzal lehet hasssíítani :D


nekem van a belsõ és külsõ között direkte egy jó erõs defekt gátló:)
de majd jól felfújom én is :)

#211
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 posts
huhh, hát én menten azzal az esztergomi vonattal, nagyon szép, piros meg dizájnos, de naon lassú+minden fánál megáll... mennyi az út, 1,5-2 óra? én inkább a 7-es, 8-as nagymarosira pályázok.

B

#212
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 posts
Úgy senki nem jön, h Esztergomig vonattal, és onnan begurulás Visegrádra? Így egy komp árát megspóroljuk, plusz a várakozást, ráadásul be is melegítünk elõtte...


#213
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
most néztem meg a sportaktiv.hu-n az elõnevezettek listáját.
~1200 ember... jó sokan leszünk... ;)

#214
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Jesszusom ti tenyleg 4 barral kozlekedtek?Az ge*i sok szerintem...Nekem 2,5 van a conti exploreremben ezer eve,es meg sose utottem fol.Aki kemenyebben szereti 3-3,5 ,de a 4 szerintem nagyon sok.Bar izlesek es pofonok

az enyémben 2,2nél sosincs több, és még csak aszfalton ütöttem fel....igaz nem is ricsárd virsligumi....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#215
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Jesszusom ti tenyleg 4 barral kozlekedtek?Az ge*i sok szerintem...Nekem 2,5 van a conti exploreremben ezer eve,es meg sose utottem fol.Aki kemenyebben szereti 3-3,5 ,de a 4 szerintem nagyon sok.Bar izlesek es pofonok

#216
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
off: 73kacsa!
Nem szoktam "technikai" tanácsokat adni, mert nem vagyok egy nagy guru, de pl én ma a következõt fogom tenni:
bemegyek a binyigliboltba, veszek 2 új külsõt. (sajna kifutottam a havi keretembõl, így csak most tudom megvenni) délután feldobom, s kimegyek a hármasra (nem az M3) vele egy nagyon laza "terepi-barátkozásra". belövöm a nyomást, hogy a jeles napon mindketten jól érezzük magunkat. ennyi.

#217
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
2,5 bar az sztem necces... simán fel lehet ütni.
Mondjuk ha lefele parázol és nem mész gyorsan akkor elég a 2,5 bar, de akkor meg felfele is visszafog...:)
Szóval szvsz 3-4 között kell hagyni, nekem van amikor 5 baron van, azzal lehet hasssíítani :D

#218
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Nem hülye, csak értelmetlen. Ez szubjektív. Én 4 barra felfújnám, mert össztelóssal tekerek. Aki meg puhán szereti fújja 2.5-re. Ennyi. ;)


Nekem nincs össztelósom :) . Egy sima merev farú gép, ami 4 báron keményen ugrálna --> lásd Buda Maraton balesetem. [Benne volt a 4 bar is a repülésemben].

#219
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Allitolag eleri a vonat a kompot.Hat remeljuk :)

#220
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

2.5 bar elég lehet? vagy 3 inkább?Hülye kérdés tudom...


Nem hülye, csak értelmetlen. Ez szubjektív. Én 4 barra felfújnám, mert össztelóssal tekerek. Aki meg puhán szereti fújja 2.5-re. Ennyi. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)