Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1541
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ja igen, tegnap "jubilaltam" 10x volt meg eddig :-)

Gratula hozzá.. :)
Most néztem meg a HHH-t a GoogleEarth-ön.. Ha jók az adatok, akkor a Fenyõgyöngye és a fenti kis kurfli között kb 530 láb a különbség, ami kb 160 méter és ha jól rémlik ez a táv olyan 2.4 km..

#1542
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ilyen a HHH:

Ahová feltekertél az a Hármashatárhegy. (HHH)

A Tour deFrance-on ez kb. 2. (3.) kategóriás hegy.

370 métert emelkedik az út kb. 5.6 km. alatt.
A legmeredekebb a buszforduló után (Fenyõgyöngye) aholis van egy kb. 200-250 méteres 11.3 %-os része.

Hajrá, csak így tovább.
:)


Ja igen, tegnap "jubilaltam" 10x volt meg eddig :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1543
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Az olyan gellert hegy kb. 4-4,5% emelkedes lehet atlagban. Attol fugg, hogy 2 vagy 2,5 km :-)

Lehangolóan keveset.. :) 2-2.5 km alatt kb 100 méter.. Mondjuk vannak benne "szinte" sík részek is, szóval nem egyenletes az emelkedés..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1544
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Milyen emelkedot mert a kutyu? :-)

Lehangolóan keveset.. :) 2-2.5 km alatt kb 100 méter.. Mondjuk vannak benne "szinte" sík részek is, szóval nem egyenletes az emelkedés..

#1545
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Milyen emelkedot mert a kutyu? :-)

Nagyjából a Miskolci-Csömöri keresztezõdéstõl indulok (Zugló, Bosnyák-tértõl kifele) és a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdés (kb a Rózsakert) a cél.. Kb 43 perc volt a nettó út, plusz pár perc a várakozás, meg álltam egy kicsit, hogy belõjjem a gps-t, meg akartam mérni a magasságot.. Autóval jó esetben 30-35 perc, és általában jó eset van.. :)


Edit: 12.56 km-t mért a kütyü, ebbõl az utolsó 2.5 km (nekem :) ) meredek..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1546
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

A múltkor ment elõttem egy srác, ilyen "buzis" cuccban, és hidd el, nem az jutott eszembe, hogy a fiúkat szereti. Nagyon szép izmai voltak. :)


Phuu, az jó .:D

Amúgy, tényleg nagyon kényelmesek.

#1547
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor nekem buzis cuccom van...:D


A múltkor ment elõttem egy srác, ilyen "buzis" cuccban, és hidd el, nem az jutott eszembe, hogy a fiúkat szereti. Nagyon szép izmai voltak. :)

#1548
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

dekatlonba pl egész megfizethetõ áron van betétes normál rövidgatyó, azzal elég kényelmesen elvagy, és mégsem "buzinadrág" ... meg már bringás mezt is gyártanak elég konszolidált fazonokat...


Azokat fel sem próbálom. Általában kicsik. :( Ez egy ördögi kör. Le akarok fogyni, ezért bringázok, de nem kapok cuccokat, amiben bringázhatnék. (Szerencsére azért van egy-kettõ, de válogatni nem nagyon tudok) de pólót kaptam a decatholnban, ami fazonra olyan, mint egy sima póló, az anyaga viszont jól szellõzik.

#1549
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

az átlag bicós nadrág, betétes, testhez álló (feszülõ) mittomén milyen anyagból...


Akkor nekem buzis cuccom van...:D

#1550
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Mennyi ido alatt ertel el es honnan hova? En budaorson obudarol 1 ora alatt kint vagyok. Es ugyanez bkv-val masfel ora. De autoval se kevesebb, mint egy. Plane miota fel van turva a bevezeto utan, inkabb tobb.

Nagyjából a Miskolci-Csömöri keresztezõdéstõl indulok (Zugló, Bosnyák-tértõl kifele) és a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdés (kb a Rózsakert) a cél.. Kb 43 perc volt a nettó út, plusz pár perc a várakozás, meg álltam egy kicsit, hogy belõjjem a gps-t, meg akartam mérni a magasságot.. Autóval jó esetben 30-35 perc, és általában jó eset van.. :)

Edit: 12.56 km-t mért a kütyü, ebbõl az utolsó 2.5 km (nekem :) ) meredek..

#1551
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Te, az a buzinadrág , az mi...:chin:

az átlag bicós nadrág, betétes, testhez álló (feszülõ) mittomén milyen anyagból...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1552
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

En meg hoztam be melohelyre polokat, nadragot, cipot, stb. Beerve furdes es atoltozes. Aztan ha elfogy bent a ruha, akkor egyszer hazaviszem es hozok be helyette masikat :-)



Szintén..:)

#1553
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En meg hoztam be melohelyre polokat, nadragot, cipot, stb. Beerve furdes es atoltozes. Aztan ha elfogy bent a ruha, akkor egyszer hazaviszem es hozok be helyette masikat :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1554
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mennyi ido alatt ertel el es honnan hova? En budaorson obudarol 1 ora alatt kint vagyok. Es ugyanez bkv-val masfel ora. De autoval se kevesebb, mint egy. Plane miota fel van turva a bevezeto utan, inkabb tobb.

Nna, ma tettem egy kicsit a jobb levegõért.. :) Végülis az állásokat (keresztezõdések, plusz keskeny utca felfele) is beleszámolva, kb 15-20 perccel tartott tovább, mint autóval.. Jó a vége kegyetlen volt még, de ha egy kicsit hajtom a hegyet, meg úgy általában az egész tekerést, akkor le lehetne nyomni, kb egy 10 perccel az egészet..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1555
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Buzinadrág=cicanadrág.. szvsz..

Egyébként nekem még nincs biciklis nadrágom, de amiben jöttem sem annyira kényelmetlen, ekkora távon.. Most spec magammal hoztam a váltót egy zsákban, de anélkül biztos jobb lenne..

#1556
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

dekatlonba pl egész megfizethetõ áron van betétes normál rövidgatyó, azzal elég kényelmesen elvagy, és mégsem "buzinadrág" ... meg már bringás mezt is gyártanak elég konszolidált fazonokat...


Te, az a buzinadrág , az mi...:chin:

#1557
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én próbáltam farmer bermudában bringázni, amikor a szervízbe vittem, hát elég kényelmetlen volt. A bringára tényleg valami kerékpáros cucc való.

dekatlonba pl egész megfizethetõ áron van betétes normál rövidgatyó, azzal elég kényelmesen elvagy, és mégsem "buzinadrág" ... meg már bringás mezt is gyártanak elég konszolidált fazonokat...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1558
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tudom nem tõlem kérdezted, de én pl. úgy csinálom, hogy full bringáscucc. Beérek a meloba átöltözöm. Du-án hazafele, ismét bringáscucc.
Régebben abba mentem, amibe egésznap voltam.
Ráadásúl a nyereg tönkretette két nadrágomat is.


Én próbáltam farmer bermudában bringázni, amikor a szervízbe vittem, hát elég kényelmetlen volt. A bringára tényleg valami kerékpáros cucc való.

#1559
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Várj, mindjárt vetkõzök.. ;) De komolyra fordítva a szót. Amikor a cég megvette ezt a családi házat, akkor úgy alakította át az egészet, hogy legyen egy-egy zuhanyzó is.. Volt olyan munkatársam, aki itt a hegyen terepfut.. Szóval a támogatás megvan a cég részérõl..


Ez egy nagyon rendes cég! Sok ilyen kellene. Nem is tudom mi lesz velem, ha dolgozni fogok. Valószínû, hogy nem ez lesz az egyik fõ szempont, hogy bringával járhassak be, de ha mégis ilyet találok majd, az külön pozitívum. :)

#1560
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Ilyenkor van lehetõséged átöltözni? Vagy ilyet illetlenség kérdezni? :D Mindegy, akkor illetlenül kérdezem.


Tudom nem tõlem kérdezted, de én pl. úgy csinálom, hogy full bringáscucc. Beérek a meloba átöltözöm. Du-án hazafele, ismét bringáscucc.
Régebben abban mentem, amibe egésznap voltam.
Ráadásúl a nyereg tönkretette két nadrágomat is.