Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1581
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Csak viccnek szántam, bocsánat.:)


Én nem bántódtam meg, csak azért mondtam, mert még nem láttuk egymást.
Dóri már látott.

#1582
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Igen, de a kecske sokkal esztétikusabb :) Meg van neki lába is, ami sokat javít a helyzeten, lásd be. Öcsém szokta mondani, hogy nem eszik meg semmit, aminek kettõnél kevesebb, vagy négynél több lába van. :)


Szokott Fable-t olvasni? :) Egyébként van valami igazság abban amit mond. :)
De néha lehet kivételt tenni. Mondjuk egy amputált lábú csirkét még biztos megenne.

#1583
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Még nem láttuk egymást,de én kerek vagyok, mint egy narancs, nem tudom neked mennyit árt egy zsírosdeszka. :)


Csak viccnek szántam, bocsánat.:)

#1584
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

hát, a kólától, amit én ittam, elég nehéz dülöngélni... :)


Nem olyan nehéz, ha elég sokat iszol, és nem mész pisilni, akkor a benned lötyögõ kólától úgy fogsz dülöngélni, mint egy nemtommi. Mi dülöngél? :D

#1585
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Én is bringázom , és közben tolom a deszkákat befele:)


Még nem láttuk egymást,de én kerek vagyok, mint egy narancs, nem tudom neked mennyit árt egy zsírosdeszka. :)

#1586
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Igen, de a kecske sokkal esztétikusabb :) Meg van neki lába is, ami sokat javít a helyzeten, lásd be. Öcsém szokta mondani, hogy nem eszik meg semmit, aminek kettõnél kevesebb, vagy négynél több lába van. :)

Hmm, mondjuk gyíkot?? ;)

#1587
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

A kecske nem büdös, csak a hal? :D
Amúgy én sem szeretem a halat. A kardhal még elmegy, mert annak nincs hal íze.


Igen, de a kecske sokkal esztétikusabb :) Meg van neki lába is, ami sokat javít a helyzeten, lásd be. Öcsém szokta mondani, hogy nem eszik meg semmit, aminek kettõnél kevesebb, vagy négynél több lába van. :)

#1588
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Tin: és ha titokban nyomom be és bekapok egy rágót utána? :)

Cuki: én annyit eszek amennyit akarok, nem hízok, még talán mozgás nélkül sem.. Valószínû te is ilyen alkat vagy.. De valaki már az illatától is hízik két kilót..

Nna, a végén kiderül, hogy ha kértem volna Bíbicben egy hekket, akkor a Dunában kötöttem volna ki.. :D


A múltkor én is ettem hekket és nagyon jó volt. Valahogy nem mindig tudom elviselni a hal szagát, ez minden. Van úgy, hogy tolom ezerrel a sprotnit az arcomba, meg a halas szendvicskrémet, máskor meg a látványtól is ráz a hideg. Teljesen rapszodikus. :)

#1589
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Iddogálás-iddogálás.. Nem is dülöngélt senki sem a bicikliken.. :)


hát, a kólától, amit én ittam, elég nehéz dülöngélni... :)

#1590
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: és ha titokban nyomom be és bekapok egy rágót utána? :)

Cuki: én annyit eszek amennyit akarok, nem hízok, még talán mozgás nélkül sem.. Valószínû te is ilyen alkat vagy.. De valaki már az illatától is hízik két kilót..

Nna, a végén kiderül, hogy ha kértem volna Bíbicben egy hekket, akkor a Dunában kötöttem volna ki.. :D

#1591
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Mert a hal egészséges, és nem hízlal. :) Hiába bringázom, ha közben zsírosdeszkát nyomok a búrámba. :)


Én is bringázom , és közben tolom a deszkákat befele:)

#1592
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

De akkor meg minek enni halat, ha nem hal ize van. Amugy en sem eszek halat. Kiskoromban anyumek belem toltak a hekket, de miota onnaloan cselekszem ez mar nem megy.


Mert a hal egészséges, és nem hízlal. :) Hiába bringázom, ha közben zsírosdeszkát nyomok a búrámba. :)

#1593
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
De akkor meg minek enni halat, ha nem hal ize van. Amugy en sem eszek halat. Kiskoromban anyumek belem toltak a hekket, de miota onnaloan cselekszem ez mar nem megy.

A kardhal még elmegy, mert annak nincs hal íze.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1594
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Hú, pedig én mennyire szeretem a halakat. Eddig nem ettem rossz halat, max rosszul elkészítettet.. Nna, majd viszek egy tonhalas szendvicset a CM-re.. (Csak, hogy témánál maradjunk.. :D)


Akkor nem megyek a Kelly's-es csoporttal. :)

#1595
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ami igaz, most extra sok zsírosdeszka fogyott. Egyébként inkább iddogálás van... :)

Iddogálás-iddogálás.. Nem is dülöngélt senki sem a bicikliken.. :)

#1596
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

A kecske nem büdös, csak a hal? :D
Amúgy én sem szeretem a halat. A kardhal még elmegy, mert annak nincs hal íze.

Hú, pedig én mennyire szeretem a halakat. Eddig nem ettem rossz halat, max rosszul elkészítettet.. Nna, majd viszek egy tonhalas szendvicset a CM-re.. (Csak, hogy témánál maradjunk.. :D)

#1597
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor tényleg jó lesz. Pláne, ha csinálnak tonhalas pizzát Stiggs-nek (nem otthon kell büdösködni a hallal ;) ), akkor nagyon a szívembe zárom a helyet!!


A kecske nem büdös, csak a hal? :D
Amúgy én sem szeretem a halat. A kardhal még elmegy, mert annak nincs hal íze.

#1598
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nem tudom, még nem voltam ott. Csak a plakátkiállításon mesélt róla, és nagyon lelkes volt.
A bíbicben is nyomjátok a hekket, meg a zsíroskenyeret, ahogy hallom. :)


Ami igaz, most extra sok zsírosdeszka fogyott. Egyébként inkább iddogálás van... :)

#1599
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

MEg nincs, de majd elvileg lesz. Es ha lesz, akkor bringatarolo. De nem kikotni, hanem bent, zart helyisegben. Szal jo lesz az.


Akkor tényleg jó lesz. Pláne, ha csinálnak tonhalas pizzát Stiggs-nek (nem otthon kell büdösködni a hallal ;) ), akkor nagyon a szívembe zárom a helyet!!

#1600
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nem tudom, még nem voltam ott. Csak a plakátkiállításon mesélt róla, és nagyon lelkes volt.
A bíbicben is nyomjátok a hekket, meg a zsíroskenyeret, ahogy hallom. :)

Ugyan-ugyan, mos nem is volt hekk, csak egy kis sörszivacs zsíroskenyér formájában.. :)