Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1521
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mocskosan szebb. Legalabb latszik, hogy hasznalva van. Vitrin bringa nem jooo :no:

De most olyan szééép. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1522
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

En meg lemosom es nem izgat ha mocskos lesz. Azer van. Azert adtam erte egy halom penzet, hogy tele legyen mocsokkal es birja a kikepzest, az erdot, a port, a dzsuvat. Kell az neki, szereti :-)

De most olyan szééép. :)

#1523
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En meg lemosom es nem izgat ha mocskos lesz. Azer van. Azert adtam erte egy halom penzet, hogy tele legyen mocsokkal es birja a kikepzest, az erdot, a port, a dzsuvat. Kell az neki, szereti :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1524
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

na ezér nem szoktam én lemosni....


Már muszáj volt. Még volt rajta szeder. A földrõl csapódott fel, és az esõ nem tudta lemosni. :) (a szeder meg már több, mint egy hónapja nem érik)

#1525
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Majd csattogtatjuk a metszõollókat. :)

Tök jó idõ van, egész nyáron nem volt ilyen klassz bringás idõ. Lemostam a vasat, szinte sajnáltam után menni vele a koszos-poros utakon. :)

na ezér nem szoktam én lemosni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1526
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Mi hárman voltunk, Stiggs-szel meg tesójával, nem volt 1xû együtt maradni. A "kommandónak" amúgy sincs se meze, se egyenpólója, se indulója, csatakiáltása, szóval nem is tudnánk "megkülönböztetni" magunkat. A nyírásról nem tudok referálni, majd Stiggs... :) Úgy tudom, most eléggé el van látva munkával minden vonalon, de este rákérdezek!


Majd csattogtatjuk a metszõollókat. :)

Tök jó idõ van, egész nyáron nem volt ilyen klassz bringás idõ. Lemostam a vasat, szinte sajnáltam után menni vele a koszos-poros utakon. :)

#1527
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Mi mezben akarjuk nyomni, de szerintem mindenfele apro bolyok helyett majd ki lesz jelolve egy forumos tallaka hely es akkor ott mindenki. Van aki kells-el, van aki mezben, van aki cascoban. Mit szamit :-) Viszont mivel a BMFT mezes csapatban sok harcirombolo meretu egyen lesz, igy siman tudjuk majd tartani az alakzatot ha akarjuk :-)

Aha, körbe fesznek és amikor elunják, akkor elkezdik szûkíteni a kört.. :D

#1528
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Majd ma meglatod, hogy hogy megy. Csak akarat kerdese az egesz :-) En sem nagyon megyek 10km/h atlag felett a HHH-ra...

Hmm, gyenge vagyok én még ehhez.. A reggeli emelkedõ is rendesen megizzasztott, és alig bírtam tartani itt-ott a 10-es átlagot..
Egyébként az emelkedési fokot sima háromszög elv alapján kell számolni?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1529
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mi mezben akarjuk nyomni, de szerintem mindenfele apro bolyok helyett majd ki lesz jelolve egy forumos tallaka hely es akkor ott mindenki. Van aki kells-el, van aki mezben, van aki cascoban. Mit szamit :-) Viszont mivel a BMFT mezes csapatban sok harcirombolo meretu egyen lesz, igy siman tudjuk majd tartani az alakzatot ha akarjuk :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1530
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Még.. :) Vagy Stiggs letett róla?


Nem tudok róla, hogy letett errõl a dologról, de most sok minden mással van elfoglalva.

#1531
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

A "kommandónak" amúgy sincs se meze...

Még.. :) Vagy Stiggs letett róla?

#1532
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Akkor én még nem.. :) De lassan.. Mi is van most a szervezéssel? (Mármint a nyírással..)
Egyébként csak az együtt felvonulás miatt kérdés, de arr megadtad a választ.. Tudom, nem könnyû, mi tavaly 4-en voltunk és sikerült nagyjából együtt maradni.. Max távolság 3-4 méter volt..


Mi hárman voltunk, Stiggs-szel meg tesójával, nem volt 1xû együtt maradni. A "kommandónak" amúgy sincs se meze, se egyenpólója, se indulója, csatakiáltása, szóval nem is tudnánk "megkülönböztetni" magunkat. A nyírásról nem tudok referálni, majd Stiggs... :) Úgy tudom, most eléggé el van látva munkával minden vonalon, de este rákérdezek!

#1533
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nem, asszem, nekem valami más kaszkóállatom van. :) Máskülönben, abban a tömegben örülök, ha ketten nem sodródunk el egymástól, szerintem elég nehéz lehet ott csoportban nyomulni.
Raycoon, a bringaút-kommandóban mindenki benne van, aki legalább egyszer volt velünk megmozduláson. A lényeg, hogy mind ott legyünk, minél többen!! :)

Akkor én még nem.. :) De lassan.. Mi is van most a szervezéssel? (Mármint a nyírással..)
Egyébként csak az együtt felvonulás miatt kérdés, de arr megadtad a választ.. Tudom, nem könnyû, mi tavaly 4-en voltunk és sikerült nagyjából együtt maradni.. Max távolság 3-4 méter volt..

#1534
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Elég nagy az átfedés. CSinálunk vegyes csoportokat. Nekem pl. tök úgy néz ki a bukóm, mint a Casco Viper (ha Dórinak az van, mert azzal hasonlítgattuk össze), csak nagyobbak a lukak rajta, és más a márkája. :) Szóval akár még oda is beférek.
Mezt meg végül nem rendeltem. Ki kell fizetni a bírságot. :cry:
Meg nem is volt jó rám, aztán láttam, hogy Jorus tudott hobbista mezt rendelni, az lehet, hogy jó lett volna nekem, de pénz akkor sem lett volna rá.


Nem, asszem, nekem valami más kaszkóállatom van. :) Máskülönben, abban a tömegben örülök, ha ketten nem sodródunk el egymástól, szerintem elég nehéz lehet ott csoportban nyomulni.
Raycoon, a bringaút-kommandóban mindenki benne van, aki legalább egyszer volt velünk megmozduláson. A lényeg, hogy mind ott legyünk, minél többen!! :)

#1535
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

De hogy ne csak offoljak..
A CM-re gyûlnek itt-ott a csapatok, pl Kelly's.. Vannak akik BMFT-s mezben akarnak menni (:( ). Õk együtt is szeretnének menni, vagy csak a mez a fontos? Mi van a bringaút kommandósokkal? Csak az átfedések miatt érdekel..
A pénteki Bíbic után már akár beszélhetünk Casco Viper Team-rõl is.. :D
Persze, ha a látogatók száma nem nõ, akkor nagyjából tudom a választ..


Elég nagy az átfedés. CSinálunk vegyes csoportokat. Nekem pl. tök úgy néz ki a bukóm, mint a Casco Viper (ha Dórinak az van, mert azzal hasonlítgattuk össze), csak nagyobbak a lukak rajta, és más a márkája. :) Szóval akár még oda is beférek.
Mezt meg végül nem rendeltem. Ki kell fizetni a bírságot. :cry:
Meg nem is volt jó rám, aztán láttam, hogy Jorus tudott hobbista mezt rendelni, az lehet, hogy jó lett volna nekem, de pénz akkor sem lett volna rá.

#1536
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

épp a hangosítást fogom szállítani

Szervusz kolléga! :)
Lehet, hogy ismerjük egymást?

#1537
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
De hogy ne csak offoljak..
A CM-re gyûlnek itt-ott a csapatok, pl Kelly's.. Vannak akik BMFT-s mezben akarnak menni (:( ). Õk együtt is szeretnének menni, vagy csak a mez a fontos? Mi van a bringaút kommandósokkal? Csak az átfedések miatt érdekel.. :)
A pénteki Bíbic után már akár beszélhetünk Casco Viper Team-rõl is.. :D
Persze, ha a látogatók száma nem nõ, akkor nagyjából tudom a választ.. :)

#1538
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

2,4km es 170 meter az emelkedes. Egesz jo a google earth :-)
Az a jo ebben, hogy elotte meg a kolosytol a fenyogyongyeig van 200m emelkedes 3.2km-re :-)

Tehat aki erdoben szeretne edzeni a HHH-n, annak elotte bemelegiteskent kell masznia egy jot :-) Az egesz pedig ~5.6km es 370m emelkedo. Es sokan ezt megallas nelkul 15-20km/h tempoval zuzzak folfele. Naponta koszon ram valaki, mielott tova "szaguld" :-)

Hmm, gyenge vagyok én még ehhez.. A reggeli emelkedõ is rendesen megizzasztott, és alig bírtam tartani itt-ott a 10-es átlagot..
Egyébként az emelkedési fokot sima háromszög elv alapján kell számolni?

#1539
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
2,4km es 170 meter az emelkedes. Egesz jo a google earth :-)
Az a jo ebben, hogy elotte meg a kolosytol a fenyogyongyeig van 200m emelkedes 3.2km-re :-)

Tehat aki erdoben szeretne edzeni a HHH-n, annak elotte bemelegiteskent kell masznia egy jot :-) Az egesz pedig ~5.6km es 370m emelkedo. Es sokan ezt megallas nelkul 15-20km/h tempoval zuzzak folfele. Naponta koszon ram valaki, mielott tova "szaguld" :-)

Gratula hozzá.. :)
Most néztem meg a HHH-t a GoogleEarth-ön.. Ha jók az adatok, akkor a Fenyõgyöngye és a fenti kis kurfli között kb 530 láb a különbség, ami kb 160 méter és ha jól rémlik ez a táv olyan 2.4 km..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1540
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
hu rossz helyre irtam be