Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1381
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Optimizmus rulez :) Amugy en meg edzeni szeretnek, meg ilyesmi amig az elso maratonra elmegyek. Hetkoznap csak fel a HHH-ra, hetvegen meg olyanok, mint ma. Nagyon elveztem :) Lassan sztem mar mindenki unja, de en annyi elmennyel lettem ma gazdagabb es annyira jol ereztem magam, hogy le sem tudom irni. Ma itthon mondtam azt, hogy minden egyes a bringara forditott forint megerte. Es lassan mar montisnak erzem magam.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1382
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Es sartenger lesz :-) Nezz ki az ablakon, napokig esni fog :-(

nem fog, jó idõ lesz....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1383
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Es sartenger lesz :-) Nezz ki az ablakon, napokig esni fog :-(

gyere hétvégén keszthelyre, rövidtáv 30 kilcsi 600 szint és tök jó buli....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1384
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Beg mondta, en meg nem voltam maratonon. Ja, itthoni maratonrol van szo termeszetesen :-) Sziklakert es janihegynel durvabb reszekre ertette, hogy nincs ilyen maratonon. Vagy a V fekre mondod? En most nagyon orultem, hogy van tarcsam :-)

gyere hétvégén keszthelyre, rövidtáv 30 kilcsi 600 szint és tök jó buli....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1385
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ilyenkor meg nincs itt semmi mi? Máskor mmegcsak poofáztokössze vissza.

Ride everywhere.

.


#1386
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ihalylahh!
Még mindig utálom az utcai gépeket!!!
No majd minnyá küldök neked egy számot, a1.
Nomost akkoor kihagytatok egy nyírásbóll vagy egy hhh-s buliból?!? Szemetek! ;)

Ride everywhere.

.


#1387
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Beg mondta, en meg nem voltam maratonon. Ja, itthoni maratonrol van szo termeszetesen :-) Sziklakert es janihegynel durvabb reszekre ertette, hogy nincs ilyen maratonon. Vagy a V fekre mondod? En most nagyon orultem, hogy van tarcsam :-)

"Edit: Ha V fekkel megyek, akkor eleg sokat toltam volna lefele :-) Maratonokon nincs ilyen kemeny palya ;-)"

azért erre ne köss fogadást :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1388
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
"Edit: Ha V fekkel megyek, akkor eleg sokat toltam volna lefele :-) Maratonokon nincs ilyen kemeny palya ;-)"

azért erre ne köss fogadást :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1389
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nekem nincs spd :-) A WTB-rol. A sziklas reszen (kis ko, nagy ko, gyoker, minden csak ut nem) merev segguvel nem birtam neha rajta maradni ;-) Amugy johetsz a Te bicoddal is. Csak lesz olyan resz, ahol lassan jossz es ahol lefele is tolod. En is toltam most lefele is neha, de a tobbi szakaszert megerte. Ilyen jol nem ereztem magam meg bringan. Neha teli szajjal vigyorogva es kurjongatva jottem le. es minden emelkedore felerni egy orom volt. A HHH tetejen atestem a holtponton es utana mar az elmenyek hatasara nem is ereztem, hogy faradt lennek. Most itthon viszont mindenem erzem. Lab, kar, kez, vall, minden :-)

Ja igen, se nyolcas, se semmi. Bazira meg vagyok elegedve a keroval, csak az elso telobol lesz majd jobb, mert egy REBA sokkal tobbet kimozog es levesz egy halom terhet a kezrol a pilot C-hez kepest.

Al, sajnos nem tudtam róla.. De ha tudom kikkel mész, akkor sem biztos, hogy elmentem volna "veletek".. :D Najó viccet félre téve, nekem ez lehet, hogy durva lett volna.. Érdekelne egyszer engem is egy ilyen, de le kellene addig cserélnem egy pár dolgot, sajnos ebbõl úgy néz ki tavasz lesz.. :( Milyen pedálról pattogott le a lábad??


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1390
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

jaja már próbáltam 2x is, de valami f*szság jött mailben...tavaly de volt igazán egyértelmû, mi a helyzet szervezõ téren, de sztem nagyon sokan kellünk idén...na mindegy, próbálkozom tovább:D

Lehet, hogy megpróbálom én is, de még nem döntöttem el, hogy mennyire akarok hülyegyerekeket rendszabályozni.. Bocs..

#1391
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Tin: Engem már párszom majdnem elütöttek, volt h a Kelly's-emet meg is tolták kicsit és a lábamaz meg súrolta a kereke oldala, aztán csak röhögtek. Vhogy én nem tudom sajnálni az autóst! ..... (a többit inkább nem írom úgysem olvassa az a gyilkos ..., aztán megússza felfüggesztettel meg jogsi bevonással egy család meg miatta gyászol)

Ne legyél igazságtalan. Találtam egy cikket errõl, és ott még nem tudták, hogy ki a hibás. Voti esetében egyértelmû és megérdemelne egy büntit, de addig amíg nem tudni mi történt ne ítélkezz!
Ha egy barom biciklis teljesen kivilágítatlanul kolbászol az útközepén pl az országúton és elütöd, akkor ki a felelõs??
Ha hibás bünti, ha nem, akkor viszont lehet sajnálni, mert úgy tovább élni egyáltalán nem könnyû..

#1392
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nyomtunk ma egy rendes turat :-) HHH-ra fel, tetoig (radio torony) onnan solymar fele le es neha fel. Neha bringat cipeltunk fel, en neha lefele toltam (oda mar hatul is kellett volna 10-12cm mozgas) de uber jo volt. 35km es kb. 600m emelkedo szintkulonbseget masztunk meg.

Edit: Ha V fekkel megyek, akkor eleg sokat toltam volna lefele :-) Maratonokon nincs ilyen kemeny palya ;-)

Al, sajnos nem tudtam róla.. De ha tudom kikkel mész, akkor sem biztos, hogy elmentem volna "veletek".. :D Najó viccet félre téve, nekem ez lehet, hogy durva lett volna.. Érdekelne egyszer engem is egy ilyen, de le kellene addig cserélnem egy pár dolgot, sajnos ebbõl úgy néz ki tavasz lesz.. :( Milyen pedálról pattogott le a lábad??

#1393
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég

Szia!

Nem tudom, hogy lehet-e még jelentkezni, de ezt elvileg a CriticalMass.hu-n megteheted..
Egy munkatársam jelentkezett, de azóta nem írtak neki, hogy mi a helyzet.. Talán a tavaszi elõtt sem voltak túl gyorsak, már ami a választ illeti.
Próbáld meg!

Gratula a szervezéshez!


jaja már próbáltam 2x is, de valami f*szság jött mailben...tavaly de volt igazán egyértelmû, mi a helyzet szervezõ téren, de sztem nagyon sokan kellünk idén...na mindegy, próbálkozom tovább:D

#1394
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tin: Engem már párszom majdnem elütöttek, volt h a Kelly's-emet meg is tolták kicsit és a lábamaz meg súrolta a kereke oldala, aztán csak röhögtek. Vhogy én nem tudom sajnálni az autóst! ..... (a többit inkább nem írom úgysem olvassa az a gyilkos ..., aztán megússza felfüggesztettel meg jogsi bevonással egy család meg miatta gyászol)

#1395
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nyomtunk ma egy rendes turat :-) HHH-ra fel, tetoig (radio torony) onnan solymar fele le es neha fel. Neha bringat cipeltunk fel, en neha lefele toltam (oda mar hatul is kellett volna 10-12cm mozgas) de uber jo volt. 35km es kb. 600m emelkedo szintkulonbseget masztunk meg.

Edit: Ha V fekkel megyek, akkor eleg sokat toltam volna lefele :-) Maratonokon nincs ilyen kemeny palya ;-)

Gratula al01-nak, hogy sikeresen abszolválta az összes übersziklás dh pályát!
És gratula Jorusnak is, egyedül õ tud úgy beszállni 40-el a fák közé, hogy egy karcolás nem lesz rajta. :)
Nagyjából ennyi, nagyon jó kis túra. Esõt is megúsztuk, minden fitti volt.

Ja, persze a nagy bandából összesen mi mentünk hárman... :P


Na megjottem en is. Mar zabalok (igen, ezt nem evesnek hivjak). Harman voltunk vegul, de nagyon jol ereztem magam! Allat volt, koszi sracok! A pedal szepet kapott, de amugy egeszben van a bico, minden mux. Es csak ketszer mentem fejjel fanak, mind a ketto sziklas reszen volt ahol elpattogott a segge es leestem a pedalrol. Osszesen 35km volt ez igy es kb 10-12km maszas volt benne. Ilyet, meg, sokat. Aki nem jott banhatja es ezt komolyan mondom :-)
Jorus fejeleset nem lattam, akkor ertem oda mikor a bokorbol nyomult kifele ;-)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1396
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Szia!

Nem tudom, hogy lehet-e még jelentkezni, de ezt elvileg a CriticalMass.hu-n megteheted..
Egy munkatársam jelentkezett, de azóta nem írtak neki, hogy mi a helyzet.. Talán a tavaszi elõtt sem voltak túl gyorsak, már ami a választ illeti.
Próbáld meg!

Gratula a szervezéshez!

#1397
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég
hellóhelló

tavalyi cmen voltam szervezõként, idén is szeretnék meni, de nemtom lehet-e még jelentkezni...valaki illetékes lécci adjon róla felvilágosítást!köszi:D

egyébként holnap viszek be a pázmányra(ahova ugye 6-8000en járnak legjobb tudomásom szerint) szórólapokat meg plakátokat, pázmányos körlevet is elindítottam felvonulás témában, volt gimimbe is vuszek, nõvérem is visz majd be a kereskedelmi és vendéglátói fõiskolára, öcséim a veress pálné gimibe, anyum a hunyadi iskolába, ahol tanít, szal folyik a toborzás nagy erõkkel...idén úgy érzem, tényleg nagyon nagy dobásra készülünk...hajrá fiatalok!!

#1398
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Hát ti aztán jól elaludtatok. :)
Megint olvastam két biciklis-balesetes hírt, de már nem linkelem be. :(
Az egyikben az autós sokkot kapott, mikor elütötte a bringást, és bár a kerékpáros halt meg mégis jobban együtt érzek az autóvezetõvel.

Látod, azt írtad, hogy mész aludni és hirtelen észrevettük, hogy jé, milyen késõ van.. :)

Nyugodtan belinkelheted.. Legalább meg lesz a tanulság..
Ezek szerint a biciklis volt a hibás..

#1399
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Hát ti aztán jól elaludtatok. :)
Megint olvastam két biciklis-balesetes hírt, de már nem linkelem be. :(
Az egyikben az autós sokkot kapott, mikor elütötte a bringást, és bár a kerékpáros halt meg mégis jobban együtt érzek az autóvezetõvel.

#1400
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Viszont kívánom.. :)