Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#121
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ja-ja, szavazzon mindenki! Tartsuk azt a nagy elõnyt.. :D


Én szavaztam.:)

#122
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ja-ja, szavazzon mindenki! Tartsuk azt a nagy elõnyt.. :D

#123
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http://index.hu/kara...y/2005/szavazas

Az oldal alján lévõ szavazést ajánlom a figyelmetekbe!! Szavazzatok!!!! Nem politikai felhívás, ha megnézitek értitek majd mire gondolok!

#124
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

persze + kerékrögzítõs mozgójárda nem kéne ?....:)

Áá, csak akkor, ha a nagy sebességre való kapcsolással együtt egy szélvédõ fal is rendelkezésre áll.. :D

#125
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

De akkor már legyen oldalfala is, hogy ne fújjon be a szél! :D És akkor a gyalogosok sem kavarnak rajta, vagy ha mégis bekerülnek valahogy, akkor szép puhan fog siklani néhol a bicikli.. :)

persze + kerékrögzítõs mozgójárda nem kéne ?....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#126
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

TETÕT FÖLÉ!!! :)

Bocs ezt nem bírtam kihagyni.

De akkor már legyen oldalfala is, hogy ne fújjon be a szél! :D És akkor a gyalogosok sem kavarnak rajta, vagy ha mégis bekerülnek valahogy, akkor szép puhan fog siklani néhol a bicikli.. :)

#127
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Erre most a kivitelezõ azt mondta, hogy sokkal jobban csúszik vizesen, mint bármi más!! :scared: Akkor mi a francnak csinálták ilyenbõl??

TETÕT FÖLÉ!!! :)

Bocs ezt nem bírtam kihagyni.

#128
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Én csak keresztbe felállat autót láttam, volt ott valami kapu bejáró vagy mi.. A kukaparkoló dolgon viszonylag könnyen lehet változtatni. Fel kell rúgni az út irányába..


Igen, ott régebben is úgy parkoltak. Szerintem akkor sem volt szabad.

#129
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Én csak keresztbe felállat autót láttam, volt ott valami kapu bejáró vagy mi.. A kukaparkoló dolgon viszonylag könnyen lehet változtatni. Fel kell rúgni az út irányába..

#130
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Már napok óta írni akartam, hogy autóból láttam, hogy süllyesztett és nem zakatolós..
Erre most a kivitelezõ azt mondta, hogy sokkal jobban csúszik vizesen, mint bármi más!! :scared: Akkor mi a francnak csinálták ilyenbõl?? Külföldön is láttam ilyen útat, de az attól még nem csúszott! Szép is lenne Angliában!!


Ja, ott kicsivel nedvesebb az idõ, mint itt.
Kolamaci írását beidézték a CM fórumán, szerintük is szégyen, hogy kukaparkolónak h asználják a friss bringautat.
A férjem meg tegnap mesélte, hogy bejött a kollégája, és közölte, hogy személyesen a Demszky hívta a rendõröket, hogy bírságolják meg (mármint a férjem kollégáját), amiért a bringaúton parkolt. :) Mondtam, hogy legalább megtanulja, az nem parkoló, bármilyen széles is a járda. (vagyis járda volt régen)

#131
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Átadták a Bajcsy-n a bicikliutat:
http://hvg.hu/itthon...kliut.aspx?s=hk

Már napok óta írni akartam, hogy autóból láttam, hogy süllyesztett és nem zakatolós..
Erre most a kivitelezõ azt mondta, hogy sokkal jobban csúszik vizesen, mint bármi más!! :scared: Akkor mi a francnak csinálták ilyenbõl?? Külföldön is láttam ilyen útat, de az attól még nem csúszott! Szép is lenne Angliában!!

#132
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Átadták a Bajcsy-n a bicikliutat:
http://hvg.hu/itthon...kliut.aspx?s=hk

Minden reggel itt megyek el, nagyon nagyon szép lett. (csak természetes, hogy a kukákat ide pakolták a bringaútra és attól függetlenül, hogy korlát van a szélén, egy két embernek nem elég feltûnõ, hogy nem gyalog!)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#133
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Átadták a Bajcsy-n a bicikliutat:
http://hvg.hu/itthon...kliut.aspx?s=hk

#134
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Cm forumon olvastam, hogy szervezõdik -ha minden igaz- egy Mikulásnapi mikulásruhába öltözött bringás vonulás. Ha valakit érdekel annak nyomás a CM forumra.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#135
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Na ez az! Hányan siklórepcsiznek és hányan bringáznak?? Azért az sem mindegy hány emberrel csinálunk bármilyen statisztikát! És szegény " Pista bá' " ha sárkányrepülõvel jött vna haza a kocsmából???
Amúgy milyen igazságtalanság! Nekik nem kell harcolniuk (repülõk) hogy építsenek utakat a biztosnágukért, az utasszállítók nem köztük cikáznak (és nem is dudálják le õket) meg semmi... Azért a repülés egy elég szigorúan szabályozott és kevesek által mûvelt sport, közlekedési mód stb...

na látod ezért sokkal kevésbé vesélyes pillanatnyilag mint a kerékpározás....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#136
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na ez az! Hányan siklórepcsiznek és hányan bringáznak?? Azért az sem mindegy hány emberrel csinálunk bármilyen statisztikát! És szegény " Pista bá' " ha sárkányrepülõvel jött vna haza a kocsmából???
Amúgy milyen igazságtalanság! Nekik nem kell harcolniuk (repülõk) hogy építsenek utakat a biztosnágukért, az utasszállítók nem köztük cikáznak (és nem is dudálják le õket) meg semmi... Azért a repülés egy elég szigorúan szabályozott és kevesek által mûvelt sport, közlekedési mód stb...

#137
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ha kitalálok egy "sportot", ami baromi veszélyes, de csak én ûzöm, akkor ha meg is halok, akkor éves szintre levetítve mégis csak nagyon biztonságos lesz, mert sokkal kevesebben halnak meg benne, mint... Szeretem a számokat.. :D Jó-jó, százalékosan már nem lenne ilyen szép a helyzet.. :)

Ha sok figyelmetlen barom kezdené el csinálni a "repülést", akkor romlana a statisztika.. Mint ahogy a biciklis baleseti statisztika egy jó részét nem az állandó kerékpárosok és nem a sportolók teszik ki.. Ami persze nem jelenti azt, hogy "közülünk" nem lehetnek áldozatok, sajnos..

#138
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
mint ahogy repülõvel utazni biztonságosabb, mint földi közlekedéssel.

#139
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ma este volt egy tv-s vetélkedõben h egy okos játékos azt mondta, h a vitorlázórepcsizés egyáltalán nem olyan veszélyes mint pl. az outi-zás. Ennyi ésszel szabadlábon!! Végülis igaza van, fent még nem maradt senki!

ha a statisztikai adatokat nézed, (abszolút számokat, nem viszonyitva) meg a közlekedõtársak hozzáállását akkor sajnos teljesen igaza van..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#140
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ma este volt egy tv-s vetélkedõben h egy okos játékos azt mondta, h a vitorlázórepcsizés egyáltalán nem olyan veszélyes mint pl. az outi-zás. Ennyi ésszel szabadlábon!! Végülis igaza van, fent még nem maradt senki!