Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#4801
Cyborg.

Cyborg.

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hát azt hiszem igazatok van.. Nem viszek légkürtöt. Azért se, mert sokan aztmondták, hogy ne, és idõm sincs elmenni érte :) Viszont a bringán rajtahagyom a dudát :P

Ja.. Másik. Hát az idõ eléggé pocsék MOST, de senki nem mondta tutira, hogy pénteken is azlesz. Namost ha esik, ha fúj, ha havazik, én ottleszek! Sõt, mi már egy nagyobb csapattal megyünk oda. Legyen bármi is....

#4802
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Jól szóltál... Így lesz... :D:D:D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#4803
KüküCM2005

KüküCM2005

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Egyébként kérek mindenkit, hogy ne kötözködjön autósokkal.
Az bunkóság. Gondolj arra, hogy egy nap 5 autóssal sincs konfliktusod, miközben 1000 mellet eltekersz, vagy õ megy el melletted.
Az autósok egymással sokkal durvábbak mint a bringásokkal.
Lesz aki azt akarja, hogy ne legyen ilyen többet, és csak ilyen sztorikba tudnak belekötni.
Tavaly is a legtöbb autós mosolyogva leesett állal nézett ki a letekert ablakon, és csak pár ideges volt. Sokan meg is tapsoltak minket.
De gondold el, hogy mondjuk te sietsz valahová, és fél órára megállítanak. Lekopik a csajod, kirúgnak a munkahelyedrõl, lekésed a mozit, bezár a bolt. Ezek közül te is bármelyikért ideges lennél.
Szóval inkább állítsátok le a vicsorgókat, és érezzük jól magunkat.

#4804
KüküCM2005

KüküCM2005

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Helló itt a szervezés!

Ma interjút adtunk a Dnubiusnak, az Info rádiónak, a Tilos rádiónak, a Civil rádiónak, a Színes Mai Bulvárnak, a Metro újságnak. A neten egy csomó helyen nem is kérnek interjút, csak benyomják az MTI közleményt. A fele megjelenést csak a google-bõl tudom meg én is.
Lehozta a Népszabadság, a Magyar Nemzet, a Népszava, a Reggel, az origo, az index.
Pénteken TV2, RTL reggeli. Holnap még flyerz, de már elõre igérték, hogy még egy kört adnak ki csütörtökön, ki pénteken. A fõvinform, a csúcsforgalom, a rádió café, a rádió cé, az info rádió és a danubius egész péntekig ismételgeti.
A honlapot vasárnap 900, hétfõn 2000, kedden 4100 látogató kereste fel.
Amíg ti attól paráztok, hogy nem leszünk többen mint tavaly, én felhívtam a rendõrparancsnokot, hogy nem tehetünk róla, hogy ennyire felkapta a média, és számítsanak arra, hogy bármi lehet.

Szerintem az esõ sem fog esni, csak északkeleten, de ott se sok.
Minden elõrejelzés (Aigner, Pártai, teletext176, met ezt jósolja)

Nyuggi.
Nagyon nagyot szól majd.

Kükü

#4805
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Szerintem mindenkinek joga van dudálni, ha ez okozza neki az organizmust.
Sok tekintetben keleti színvonalú a magyar közlekedés, így legalább egy napra a hangulata is az lesz.

#4806
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.245 hozzászólás
  • LocationSvájc
Össznépi fórumtali.
De nagyon várom máááár :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4807
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

mert vidékiek vagyunk... :D

tudjuk:-D
sztem fórumtím ugyis megtalálja egymást, bár tavaly is 10 percig álltam az út szélén, mire megjelent a keresett egyén (Jé + Zé)
az nemkevés ember.

#4808
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Akár össze is verõdhetnénk... Hamár úgyis ott leszünk... Elvileg Dig vesz a pártfogása alá, de még semmit nem tudok... ;) Majd kísérgetni kell minket, mert vidékiek vagyunk... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#4809
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
az zsír, sztem mi is ottleszünk affelé.
ukt...
áron abba akarja hagyni, ö tudja. vajda nem hagyja abba, csak talált jobb dolgot(ugye nõ...) és. zolle megvan, bicozik:-D
kala is, csak lorkával való viharos viszonya/nemviszonya miatt ki tudja h lorka jön e.
tamtaram messze lakik, rózsiról azóta sem tudunk sokat, de a sátram nála van tavaly sauh óta.(legalább nem nekem kell hoznom:-D) persze csak ha jön....
na szal.....
evvan
na de péntek:-D délelött gyere ám be ahogy mondtad....:-D

#4810
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.245 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én valszeg Édesemmel megyek ki, kb negyed 6 körül a mûcsarnokhoz.
Ha ott talizunk az jó?
UKT meg feloszlik vagy mifene?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4811
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
elöbb nézz utána, és csak késöbb írd. értelmesebb sorrend lenne.
sala: csekébõl indulunk fél 4 körül, kb 4re érünk a borárosra, majd utána érdeklõdés zollénak, meg ööö... más nem is jön UKT-bõl talán. vagyis biztosan, csak ötletem sincs ki még. kalát kell még elrángatni jól, vajda talán tavaly óta nem is látta a bicóját, nemjhiszem addigra le tudja maratni róla az összes rozsdát, áron nemjön, lorka sem hiszem... modi uraságról sem tudok semmit:-)
na szal ha ráérsz akkor gyere addigra dolog, majd ökörködünk, de késöbb is hozzánkverõdhetsz, ha jól meggondoltad:_D

#4812
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
ez jó, mert a "hivatalos" oldalon olvastam a dolgot (ha jól emléxem), mert a rendezvény utáni pólóvásárlás, vagy mi volt a téma, hogy azért ennyi mert a következõre gyûjtik a pénzt. na és ott volt vmi hasonló, hogy arra az esetre ha valami idióta újjabb autóüveget törne. ( nem 100, hogy ez volt a szöveg, de utánanézek)
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#4813
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.245 hozzászólás
  • LocationSvájc
Rob: miért nem alszol fenn este pesten?
Thez: UKT hol talizik?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4814
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

aki benyomott egy autóüveget? arról én is hallottam



1 srác véletlenül eltalálta hátulról, mert elbambult, meg nem számított arra hogy ott lesz egy autó. a többi már megtörtént magától, birka nép vagyunk:-D

#4815
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
ha jó idõ lett volna, szivesen elmentünk volna. De igy 210*2 km, az ázás(esély) miatt sajnos nem jön össze. Sajnálom.

#4816
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás

ne várd, hogy 120 km-t vonatozzak azért, hogy sz*rrá ázzak egy olyan felvonuláson, aminek a célja, hogy a pesti bringásokra jobban figyeljenek. :P
edit: csak oda 120, vissza megint 120, és majdnem 3 óra....


Mi megyünk. Már holnap. Mégha szar is az idõ... És nekünk egy út 250km. És 4 és fél óra. Szal semmi nyafi... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#4817
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás

Ha baromi sokan vagyunk, akkor elkerülhetetlen, hogy legyen egy*-két idióta. Azokat meg le kell áll1tani, és nem lesz gond. Tavaly is aszem 1 sráccal volt gond, de lehet, hogy nem jól emléxek...



aki benyomott egy autóüveget? arról én is hallottam
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#4818
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tavaly utána végig csesztettek mindenkit h minek jaszkarizni... vagy az a halálesetes dolog volt? egykereket nem tiltják a rendõrök, csak a záróvonal átlépését. és ezen rágódni sem kéne majd ám (kacsint) :-)

#4819
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
Akinek van RÁDIÓja az hozza el. legalább is ezt mondták a boss-ok.
A rédió-cíí fogja közvetíteni az eseményeket.
sztem jó gondolat
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#4820
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ha baromi sokan vagyunk, akkor elkerülhetetlen, hogy legyen egy*-két idióta. Azokat meg le kell áll1tani, és nem lesz gond. Tavaly is aszem 1 sráccal volt gond, de lehet, hogy nem jól emléxek...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum: