Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#4781
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát, sajnos szerintem igen kevés olyan iroda van, szerintem multiknál meg sehol, ahol lenne zuhanyzásra lehetõség... vagy egyáltalán kerékpártárolásra.. Meg nem is menõ bicajjal járni, mert akkor biztos nem engedheted meg magadnak, hogy egy autót fenntartsál..

#4782
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Mér, nem az?:lol1: :lol1:

Én azon lepõdtem meg, mikor Pilis közepémn találkoztam egy 4 fõs társasággal, együtt voltak 200 évesek kb, és nagy elánnal mentek fel Dobogókûre, és elég durva helyeken. Mondom, ez igen.
Volt már nekem is, hogy a faszi a dugóban rámnyitotta az ajtót, hogy miõrt megyek a villanmossínen, és a z anyámat, meg minden. Szegény. Mondjuk a Petõfi hídtól a Nyugatiig be volt állva a körút, úgyhogy hagytam, hagy ordítson. Flusztrált volt szegény....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4783
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Szerintem a pöts A8-ben dugóban ülö babok(is) irigylik a bicajosokat.
Irigykednek miközben te simán végigelözöd a sort,és sokkal hamarabb célba érsz mint ö....
Nem hiszem hogy nem jut valami ilyesmi abba a mogyorónyi agyába(agyukba): "Ecccsém gecce, bárcsak én is így tudnák nyomúni ebben a dugóban (de bicajozni derogál,meg különben is az "ÁNYÓC" raj)De nehogymá lenyomjon egy kötsög bicajos,maj jól megszivatom,ráhúzok vagy rányitom az ajtót.....!" stb.

A környezetvédelem viszont sajnos biztos hogy nem fordul meg a fejében....
"Boldogok a heringek...."

#4784
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
jah, de mikor másznak föl, én meg bevillanok felettük az minden pénzt megér.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#4785
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás

Igen, sokak fejében nem fér össze a felnõtt ember - kerékpár szentkettõsség.


sajnos ez így igaz... és nem csak ezzel van a baj, sokan még sportnak sem ismerik el (leszámítva az országútisokat, meg az olimpiai teremkerékpárosokat).

mikor megkérdezik: -"Mit sportolsz?"
erre én: -"Bringázom"
válasz: -Aha, az jó.....

arról nem is beszélve, hogy a dh, és freeride szerintük hülye tizenévesek baromkodása....
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#4786
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
ehhez sokmindennek kellene változni. pl munkahelyen le tudj zuhanyozni, biztonságos tároló, megfelelõ befogadóképsségel. és kevésbé paraj, elkényelmesedett, felvágós társadalom. szerintem aki pesten egyedül ül az autójában, fele biztos mehetne akár biciklivel is (nem visz semmit, egyedül ül egy kocsiban) csak derogál neki, hogy tekerjen, mert ugye legó/lapát.

talán az is benne van, hogy veszélyesnek tartják az kocsik között szalolomozni, hisz sok biciklistõ lsity-suty/bevágok stílust látnak, talán úgy gondolják, hogy ez a hatékony és hogy õk ehhez meg kevesek, inkább mennek autóval. talán.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#4787
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Vaz, Londonban az üzletemberek összecsukható binyigliken nyomulnak munkába, összecsuk, be a liftbe, az íróasztal mellett meg pont elfér. Itt mög.......Úgy néznek rám, mint egy Yetire az állatkertben, mikor reggel beballagok, sisakkal, meg kesztyûvel. " Te biciglivel jááááársz?????És az nem gáz. tudod, a szmog, meg minden?"

Mintha a buszon nem ugyanazt a levegõt színá az arc.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4788
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Jaja,akármilyen korú és nemü is a bringázó egyén,az "hülyegyerek"...

De majd holnap....ha esik,ha fúj....
Mondjuk inkább csak fújjon,vagy azt se...legyünk minél többen

Igen, sokak fejében nem fér össze a felnõtt ember - kerékpár szentkettõsség.


"Boldogok a heringek...."

#4789
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Igen, sokak fejében nem fér össze a felnõtt ember - kerékpár szentkettõsség.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4790
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Szerintem egész jól megfogta a lényeget.

#4791
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
http://index.hu/vele...t/criticalmass/

"A budapesti kerékpárosok pénteken viszont ismét felvonulnak, és ez így már nem csak a biciklizésrõl szól. "

"A kerékpár a magyar fejekben a legóval és a homokozólapáttal van egy halmazban" :(

#4792
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
REmélem jó idõ lesz. Én is menni akarok! (meg ha barátnõmnek tudunk valami kerót szerezni akkor õ is jön)

#4793
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.245 hozzászólás
  • LocationSvájc
CSEKK Met.hu!!! Jeszzzzzzzzz

Nálunk már hétágra süt a nap ;)
Rob: nem úszod meg :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4794
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Teljesen igazad van Kükü, mind az esõvel, mind az autósokkal kapcsolatban.
Holnap mi is ott leszünk!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#4795
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
most olvasom az EXIT-et, abban is van irva a CM-rol.. egesz jo.. :)
remelem holnap nem fog igy esni ez a bena eso. readasul nekem ma nincs is igazan melegem..

#4796
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Feltöltött kép alleycat.hu: Criticalmass-lego-team-Gabo-foto

csomóan nem hordanak bukót, ez nem szép dolog :)

#4797
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
Feltöltött kép alleycat.hu: Criticalmass-lego-team-Gabo-foto

Feltöltött kép* Feltöltött kép

#4798
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.245 hozzászólás
  • LocationSvájc

a boráros téren találkozós bandához lenne egy kérésem, mi szerint legyetek szivesek megvárni, mert egyedül megyek és a tömegben valszeg nem találnék meg senkit, titeket meg már ismerlek valamennyire.

azabaj, hogy fél négyre ér a vonatom a délibe, onnan kálvintér, lecuccol és utána tudok indúlni. sokat nem kell várni na.


Kikkel randizol a borároson?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4799
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
nagy király h esik az esõ, és egy napig lehet h fog még.. de kettõig tuti nem :)

gyerekek písz,lóvé,kétkerék van ám!!!!!!
fölösleges visszaszólni az autósoknak. ha türelmetlen, akkor elszámolsz 10ig, és elég annyit odaszólni h, elnézést, sietünk, legközelebb maga is jöjjön bringával!
ezzel õ most jól érzi magát, mert igazat adtál neki, de te is kioktattad, csak éppen tapintatosan. legközelebb talán tényleg bringával jön. mindenesetre abba nem tudnak belekötni ami nincs! igaza van Kükünek, legyünk feddhetetlenek! és max lehet meg lehet majd említeni utána, hogy bár MI rendesen viselkedtünk, MÉGIS csúnybácsik voltak egyesek, és ezzel sokkal többet érünk el minthogy "elvarázsolunk" 1-1 tükröt.

ha balesetveszély van, az más!!!! leszorítanak, elõnyt nem adnak meg, ilyesmi... akkor nincs kegyelem! de ez a veszély szerencsére pénteken nem áll fenn.

bocs a hosszú szövegért

ui: én nem kaptam rendezõs levelet :( pedig kb 2 hete jelentkeztem.

#4800
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
a boráros téren találkozós bandához lenne egy kérésem, mi szerint legyetek szivesek megvárni, mert egyedül megyek és a tömegben valszeg nem találnék meg senkit, titeket meg már ismerlek valamennyire.

azabaj, hogy fél négyre ér a vonatom a délibe, onnan kálvintér, lecuccol és utána tudok indúlni. sokat nem kell várni na.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...