Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#4741
Cyborg.

Cyborg.

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hali!

Vááá, már 23 óra sincs Nagy buli lesz ;) és sok helyen hallottam, hogy jó idõ lesz, és ez jó. Azaz meleg nem, de esõ se :)
Mi egy kis csapattal már melóhelyrõl megyünk (hozzánk lehet bringával jönni melózni. Ja, lehet mert egy bringabolt?), de csupa különleges bringával :D Személy szerint egy olyannal fogok menni, amikár lehetne környezetkárosító is, de nem lesz beindítva :) (motoros 3 kerekû bringa, és ha minden összejön mögöttem fog ûlni egy operatör is)

Hát mindenkinek kitartást erre a nem egész 23 órára!

Üdv:

Tamás

#4742
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.245 hozzászólás
  • LocationSvájc
Mint már Jorus is irta Fórumosoknak tali negyed 6 -fél hat Mûcsarnok elötti lépcsõ jobb oldala.
pont
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4743
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kerékpárosokat nem ütök el:-D
csak gyökér motorosokat, taxisokat, részeg csepeli munkásokat, kamionokat.
ezeket kimozgom:_D

ja, meg a kalát!:-D
na de na.


Jé, rendben!

#4744
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jaja, ezt mondtad:

A nyetes, egymás melegségébõl merítõ banda találkozzon negyed és fél 6 között a Mûcsarnok (ha szemben állsz a nagy szobrokkal, és mögötted van az Andrásy út, akkor a jobb oldali oszlopos ház) lépcsõjének jobb oldalán! Ellenvetés?


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#4745
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
OFF

Rengeteg rendes autóssal találkoztam már, nem is beszélve arról, hogy sok bringás vezet is, és olyankor õket is autósnak hisszük/nézzük.


én TUDOM,h engem a Thez fog Lütni 1szer,de jó elõre leverem rajta a dolgot:D
ON

#4746
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ezért mondtam volt, amit mondtam volt.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4747
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Figyu, milenne, ha ti is a jépálya bejáratánál taliznátok, csak mondjuk a másik - szembeni -oldalon. Az azért elég konkrét hely. És legalább a fórumosrendezõs emberkék is ott lesznek. Na? Most hazamegyek, mára eleget dolgoztam...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4748
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kéne vmi egyezség, hogy kb egy helyre gyüljenek a forumosok.... mennyivel egyszerübb lenne, ha 100m-es körben lenne pl mindenki közülünk....

#4749
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Ahogy nézem a hireket, el se hiszem, hogy ennyi újság, TV meg média foglalkozik ezzel. A kérdés már csak annyi, legalábbis nekem, hogy ebbõl ki mit fog leszûrni, milyen negativ kritikák lesznek majd..

Jah, ha valaki Fórumos meg akar minket ismerni, akkor a Pécsi Kommandó jármûpark a következõ lesz - valószinüleg egy kupacban

fekete Yeti AS-X/Z1
fehér Bullit/Boxxer
kék Specialized
GT-szinû Ruckus/Manitou


És egy üvöltözõ kopasz állat fogja õket terelgetni;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4750
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
A.W:
Illetve lesz még egy fehér A-Gang pm/Drop Off, meg egy kék Polar-X/Judy.
De mindjá felhívlak!
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#4751
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ahogy nézem a hireket, el se hiszem, hogy ennyi újság, TV meg média foglalkozik ezzel. A kérdés már csak annyi, legalábbis nekem, hogy ebbõl ki mit fog leszûrni, milyen negativ kritikák lesznek majd..

Jah, ha valaki Fórumos meg akar minket ismerni, akkor a Pécsi Kommandó jármûpark a következõ lesz - valószinüleg egy kupacban

fekete Yeti AS-X/Z1
fehér Bullit/Boxxer
kék Specialized
GT-szinû Ruckus/Manitou

#4752
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Jó idõ elintézve. Vannak kapcsolataim...:D

A váci út 35 felett szinte süt a nap, hazamegyek és leveszem a csúnya sárvédõket. Csakazértis.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4753
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akkor majd msot:-D
EZER EMBER!
csak tényleg az idõ... tölem legyen utána jövö héten egész végig szar, de msot péntek, szombat vasárnap legyen esõmentes... léccilécci.

#4754
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Azt kell, hogy mondjam, hogy be vagyok sóóózva :D még sose tekertem 10 embernél többel együtt... Nagyon várom!

#4755
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Azóta vallom, hogy nem az autósok az ellenségeim, hanem a bunkó emberek és beteg emberek, teljesen mindegy min vagy miben ülnek!
Rengeteg rendes autóssal találkoztam már, nem is beszélve arról, hogy sok bringás vezet is, és olyankor õket is autósnak hisszük/nézzük.

Holnap pedig igenis szép idõnk lesz!



itt a pont!

és bicós szemmel a taxisok.. hál istennek nincsenek annyira sokan.
na de holnap!
jóleszezkéremszépen:-)

#4756
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
ÁÁÁÁÁÁ! ALig várom a holnap estéééét!!!! Már szinte ezzel álmodok. Remélem, a jóistenke ilyem szép napsütést intéz honapra, mint amilyen most van :) Szerintetek a pólók egy méret vagy hogy van ez?
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4757
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Okés, csak hozzál zsét, meg dobj a Kükünek valami infót, hogy tudja, mekkora polo kell. Illetve, hogy kell neked polo.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4758
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nekem még hálistennek semmi komoly afférom nem volt autósokkal, csak kisebb összezördülések, de velem általában elõzékenyek szoktak lenni. Bár egyszer egy Bmw-s fickó igencsak leszorított, ráadásul nem is fõúton, hanem a Lupa tó melletti szakadozott betonúton, erre bemutattam neki, erre még jobban ráhúzta és majdnem megállt megverni.
A legrosszabb élményem mégis egy falusi bringás faszihoz tartozik, aki utolért egy elhagyatott autóúton és erõszakoskodni kezdett velem. Hátulról markolászott, majd miután én megtaszítottam a bringáját fejbevágott az öklével. Ezután összeakadtak a kormányaink és le kellett ugranunk a bringánkról, ha nem akartunk elesni. Ekkor már üvöltöttem rá és felkészültem, hogy foggal körömmel harcolok utolsó lehelletemig, és akkor....
a baziüres úton feltûnt egy rendõrautó, akik aztán egybõl a segítségemre is siettek.

Azóta vallom, hogy nem az autósok az ellenségeim, hanem a bunkó emberek és beteg emberek, teljesen mindegy min vagy miben ülnek!
Rengeteg rendes autóssal találkoztam már, nem is beszélve arról, hogy sok bringás vezet is, és olyankor õket is autósnak hisszük/nézzük.

Holnap pedig igenis szép idõnk lesz!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#4759
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
ha odaallitok a jegpalya bejaratahoz 5-kor, hogy na akkor en most rendeznek, akkor az okes? amiatt kerdezem, mert igerni nem igerem, tekintve attol fuggoen tudok majd eljonni, hogy mennyi melom van :|
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4760
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Hol lehetek hozzátok jelentkezni? :D

hehe..gyere...majd jól kiválogatom az önéletrajzodat..:)
Van állásom...:bananadan