Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#4761
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég
gyertek rendezni, mert 53an vagyunk csak eddig a százból!!

#4762
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Volt olyan sztori, hogy lerugdostyák az erdészt a hegyrõl, mert szólt nekik. Ezek után, szerinted. fognak szólni? A bringást könnyebb elkapni...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4763
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Szia Luki!

Én is Luki vagyok.... :)

Most már mindenhol csapadék mentes idõt de viszonylag hideget mondanak, tök jó!

Kürtöt nem hozok, leszünk elegen hangosak.

Luki

REmélem jó idõ lesz. Én is menni akarok! (meg ha barátnõmnek tudunk valami kerót szerezni akkor õ is jön)


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#4764
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Az a baj hogy a szerencsétlen bringást ba***gatja.

A motoroshoz sztem hozzá sem mer szólni mert az biztos kemény csákó.

meg majd jön az erdészsrác és elveszi a pumpádat, meg leereszti a kerekedet.


"Boldogok a heringek...."

#4765
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Azt nemn tom, arra nem járok sûrûn. Kezd fasza idõ lenni, holnap akkorát ordítunk, hogy eéhallatszik Sopronig, meg Záhonyig is.


ugy legyen :)
egyebkent nekem sem volt meg gondom taxisokkal, bar az en utvonalaim zomeben kertek alatt vezetnek, nem a nagykoruton.
ugyanakkor evente valahogy sikerul mindig nehany szaz km-t ejszaka is tekernem orszaguton es kifejezetten jo tapasztalataim vannak - foleg a rettegett kamionokkal.

az a helyzet, hogy mikor kamionosokrol, taxisokrol, autosokrol es gyalogosokrol van szo, mi is altalanositunk. pont ugy, ahogy Ok is altalanositanak minket es amit mi sokszor hoborogve elvarunk, hogy de ne tegyek.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4766
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Azt nemn tom, arra nem járok sûrûn. Kezd fasza idõ lenni, holnap akkorát ordítunk, hogy eéhallatszik Sopronig, meg Záhonyig is.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4767
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
meg majd jön az erdészsrác és elveszi a pumpádat, meg leereszti a kerekedet.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#4768
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Ez elég gáz....
A jelen állapotokat figyelembe véve sajna annyira el van szállva az emberek agya és olyan impotens a kedves kormány és a "szerv" hogy normális törvényeket képtelen hozni,és azokat meg betartani!!!és betertatni meg pláne nem tudja(tudná)...Elég szomrú.
Egy ilyen akcióért(a Luki által leírt baleset)EURÓPÁBAN!!!! börtön jár a törvény szerint.De ott be is tartják,és le is sitelik a "kedves" motorost.
Az erdei motorozásért meg isszonyat pénzbünti,és azt ki is szabják....


Szerintem meg nem kicsit gáz. Utóbbi idõben akárhányszor járok a bükkben mindig motorosokkal és quadosokkal talizom. Szidjuk egymást aztán továbbállnak. Ja és a kiépített kerõkpárúton is kis hijján elgázoltak most hétvégén. Amikor beszoltam a gyereknek, hogy "nem látod, hogy kint van a tábla, hogy segédmotorkerékpárral behajtani tilos" a válasz annyi volt, hogy "na és" Ugyanezen a kerékpárúton két csapattársamat ütötte el egy motoros (nagy motorral) tavaly. Egyiküknek a térdét mûtötték, másikuknak összecsavarozták a karját.


"Boldogok a heringek...."

#4769
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Szerintem meg nem kicsit gáz. Utóbbi idõben akárhányszor járok a bükkben mindig motorosokkal és quadosokkal talizom. Szidjuk egymást aztán továbbállnak. Ja és a kiépített kerõkpárúton is kis hijján elgázoltak most hétvégén. Amikor beszoltam a gyereknek, hogy "nem látod, hogy kint van a tábla, hogy segédmotorkerékpárral behajtani tilos" a válasz annyi volt, hogy "na és" Ugyanezen a kerékpárúton két csapattársamat ütötte el egy motoros (nagy motorral) tavaly. Egyiküknek a térdét mûtötték, másikuknak összecsavarozták a karját.


es az eszaki vasuti? egy jo ideje mar nagymocikkal is ramasznak :|
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4770
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Meg a hétévgi sofõrök. Szidják a taxisokat, de nekem velük van a legkevesebb bajom, vagy mákos vagyok?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4771
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
A Suzukisok... :D akik a rendszert szidják, hogy nem vitték többre..

#4772
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
egyebkent szerintem, visszakanyarodva az A8 temahoz, zomeben pont Ok azok, akik mar keresztbeszarjak, ha elmegy mellettuk egy bringas. ott ul az huvos, jo illatu Audijaban es elegedett. nem erdekli senki es semmi mas.

sztem inkabb a kozepkategoria az, ami igazan "veszelyes" :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4773
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Én is szerencsés helyzetben vagyok munkahelyi közlekedés szempontjából...

Ennél viszont ne legyen rosszabb idö holnap.
Mert akkor tényleg nagyon sokan leszünk.Jeeeeeeeeeeeee
"Boldogok a heringek...."

#4774
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás

Hát, mondjuk az erdõben motorozás az gáz egy kicsit, szerintem, nem?


Szerintem meg nem kicsit gáz. Utóbbi idõben akárhányszor járok a bükkben mindig motorosokkal és quadosokkal talizom. Szidjuk egymást aztán továbbállnak. Ja és a kiépített kerõkpárúton is kis hijján elgázoltak most hétvégén. Amikor beszoltam a gyereknek, hogy "nem látod, hogy kint van a tábla, hogy segédmotorkerékpárral behajtani tilos" a válasz annyi volt, hogy "na és" Ugyanezen a kerékpárúton két csapattársamat ütötte el egy motoros (nagy motorral) tavaly. Egyiküknek a térdét mûtötték, másikuknak összecsavarozták a karját.

#4775
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hol lehetek hozzátok jelentkezni? :D

#4776
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Hát, sajnos szerintem igen kevés olyan iroda van, szerintem multiknál meg sehol, ahol lenne zuhanyzásra lehetõség... vagy egyáltalán kerékpártárolásra.. Meg nem is menõ bicajjal járni, mert akkor biztos nem engedheted meg magadnak, hogy egy autót fenntartsál..


nálunk van zuhanyzó, a pénzüghy egyik szobájában tárolom a bicót, a bizt õr meg külön figyel..:)

sõt az egyik igazgató a nyomásomra ha nem megy aznap tárgyalni, bicóval jár..
Van állásom...:bananadan

#4777
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Hát, mondjuk az erdõben motorozás az gáz egy kicsit, szerintem, nem?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4778
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
énmeg a bükk-fennsíkon találkoztam egy csapat 50év körüli kroszmotorossal. megállapították, hogy nekik is kellene bicikizni, de inkább motort vettek, bár szerintem a biciklihez is kevesek lettek volna: az egyiket egy enyhe kanyar annyira megzavarta, hogy hanyattvágta magát. õk is inkább motort vettek mer az a kemény, kezelni nem tudják, rohadt hangosak (elõször azt hittem, egy csapat traktor)
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#4779
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
salának hála, ha jó idõ van, megyek, mert nála/náluk alhatok.
persze ha esik, továbbra se megyek.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4780
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nélunk egy csomóan járnak, és mégtöbben jértak, csak elkezdték lenyúlni a bringákat a -2 emeletrõl ,még jó, hogy van biztonsági õr, nem?

Emberek! Felszakadozott a felhõzet. HURRÁ.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum: