Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1921
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

én is xpedot vennék mer 200 grammal könnyebb...de gyorsan kellett és ez volt, meg a 2 - 3 ezres Bikepíozitivok amik nem forognak, olyan szar a csapágyazásuk

Nna, ezt jó tudni, majdnem megvettem múltkor.. A Wellgo-nak is van, az is szar?

#1922
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én is hasonlót néztem ki, de ezt a Lurdyban valami tizenezer forintért láttam, az meg most kicsit sok nekem egy pedálra. Én ráraknám CC-s bringára, ki nem tojja le, hogy mit gondolnak. Már megszoktam, hogy furán néznek. Meg azt is, hogy utaznak a szélárnyékomban. :)

2 féle van, ez 5 rugó körül volt.....az se olcsó tudom, de lásd feljebb
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1923
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Igazábol nagyon benéztem. Nagyon szeretem, de van egy olyan baja, amivel már egy hónapja küzdök, és már unnon. Megyek ide- oda vele, hogy történjen már valami, mégsem haladok elõre.
Meg aztán ott a másik bringám, amit lehet beszámolnak. Na , egyszóval variálok össze-vissza.
Ennyi dióhéjban. Részleteket majd késõbb.Ha már kifujtam magam.

Akkor gyorsan fújd ki magad, mert már nagyon érdekel, hogy mi a baj.. Gondolom, akkor ezért kerested a Kellys fórumon a nagykert..

#1924
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nna, valami ilyet néztem én is, de Kona-t csak nem vehetek.. :D
Egyébként nem csak a csúszás miatt volt érdekes, hanem a "pedálhúzás" miatt is.. De most marad valami ilyen.. Azt hiszem.. Talán bizonytalan vagyok? :)

én is xpedot vennék mer 200 grammal könnyebb...de gyorsan kellett és ez volt, meg a 2 - 3 ezres Bikepíozitivok amik nem forognak, olyan szar a csapágyazásuk
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1925
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

En meg nem teszek platform pedalt CC gepre, az olyan ize :-) Az baj, ha nekem meg sosem csuszott le a labam es meg egyszer sem verte be a sipcsontom a pedalba? :-)


Persze, hogy gáz, mindent ki kell próbálni egyszer. :)

#1926
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

En meg nem teszek platform pedalt CC gepre, az olyan ize :-) Az baj, ha nekem meg sosem csuszott le a labam es meg egyszer sem verte be a sipcsontom a pedalba? :-)

Már miért lenne izé? :) Egyébként nem baj. Nekem baj, hogy lecsúszik.. :) (Mondjuk le kellene cserélnem a teremcipõmet, valami binyiglisre..)

#1927
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

nekem meg ilyen van a coileren :
http://www.xfactorne.../jackshitpedal/

na errõl nem csúszik le a lábam....


Én is hasonlót néztem ki, de ezt a Lurdyban valami tizenezer forintért láttam, az meg most kicsit sok nekem egy pedálra. Én ráraknám CC-s bringára, ki nem tojja le, hogy mit gondolnak. Már megszoktam, hogy furán néznek. Meg azt is, hogy utaznak a szélárnyékomban. :)

#1928
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Ennyi bajod van vele?
Nekem semmi panaszom nincs rá, sõt úgy érzem, egyre inkább egyben van. egyetlen defektem volt eddig, meg a baleset után kellett a kereket újra centizni (centrirozni, vagy centirozni, teljesen elbizonytalanodtam már benne), de az nema bringa hibája volt.


Igazábol nagyon benéztem. Nagyon szeretem, de van egy olyan baja, amivel már egy hónapja küzdök, és már unnon. Megyek ide- oda vele, hogy történjen már valami, mégsem haladok elõre.
Meg aztán ott a másik bringám, amit lehet beszámolnak. Na , egyszóval variálok össze-vissza.
Ennyi dióhéjban. Részleteket majd késõbb.Ha már kifujtam magam.

#1929
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

nekem meg ilyen van a coileren :
http://www.xfactorne.../jackshitpedal/

na errõl nem csúszik le a lábam....

Nna, valami ilyet néztem én is, de Kona-t csak nem vehetek.. :D
Egyébként nem csak a csúszás miatt volt érdekes, hanem a "pedálhúzás" miatt is.. De most marad valami ilyen.. Azt hiszem.. Talán bizonytalan vagyok? :)

#1930
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En meg nem teszek platform pedalt CC gepre, az olyan ize :-) Az baj, ha nekem meg sosem csuszott le a labam es meg egyszer sem verte be a sipcsontom a pedalba? :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1931
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

nekem meg ilyen van a coileren :
http://www.xfactorne.../jackshitpedal/

na errõl nem csúszik le a lábam....


ezt már én is néztem. De ha már van cipõm hozzá, akkor, csak ki próbálom az spd-t.

Jó mi? Elõbb lett cipõm mint pedál.

#1932
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Azt már nem is mondom, hogy nekem is csúszik mint állat?

Én csere SPD-re. Legalábbis ez a terv. DE lehet addig a bringát is eladom.

nekem meg ilyen van a coileren :
http://www.xfactorne.../jackshitpedal/

na errõl nem csúszik le a lábam....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1933
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Azt már nem is mondom, hogy nekem is csúszik mint állat?

Én csere SPD-re. Legalábbis ez a terv. DE lehet addig a bringát is eladom.


Ennyi bajod van vele?
Nekem semmi panaszom nincs rá, sõt úgy érzem, egyre inkább egyben van. egyetlen defektem volt eddig, meg a baleset után kellett a kereket újra centizni (centrirozni, vagy centirozni, teljesen elbizonytalanodtam már benne), de az nema bringa hibája volt.

#1934
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Azt már nem is mondom, hogy nekem is csúszik mint állat?

Én csere SPD-re. Legalábbis ez a terv. DE lehet addig a bringát is eladom.

#1935
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nekem is hasonló van. Látszik a nyoma a lányom állán, mert elesett az elõszobában, ahol a bringa is lakik, és pont a pedálba verte be a száját. Megmarad a nyoma. Az én lábam is tele van foltokkal miatta, mert ha vizes a cipõm, akkor könnyen lecsúszik a lábam róla.

Húú, szegény...... :(

#1936
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nekem valami ilyen van most, de úgy csúszik róla a lábam, mintha jégen lennék.. Látszik is a sípcsontomon és a vádlimon, ahol feltépte.. Jó-jó, cipõt is kellene váltanom, de ahhoz sem értek..


Nekem is hasonló van. Látszik a nyoma a lányom állán, mert elesett az elõszobában, ahol a bringa is lakik, és pont a pedálba verte be a száját. Megmarad a nyoma. Az én lábam is tele van foltokkal miatta, mert ha vizes a cipõm, akkor könnyen lecsúszik a lábam róla.

#1937
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Szerintem egyikse :-) Bikertigger se spd-t visel terepen, legalabbis nekem eztet mondotta. Nekem meg sima pedalom van, ilyen:
WTB ipari csapis, zsirzo gomboc, ennyi.
http://ebike.hu/term...edal/normal/397

Nekem valami ilyen van most, de úgy csúszik róla a lábam, mintha jégen lennék.. Látszik is a sípcsontomon és a vádlimon, ahol feltépte.. Jó-jó, cipõt is kellene váltanom, de ahhoz sem értek..

#1938
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

nekem is....itt ahol lakom 9,4 km a papréti úy eleje, és 11,4 a dömörkapui...legjobb esetben 7-8 a kõhegy....de pont asnnyi kell a bemelegítéshez...
spd -d meg ha eddig nem volt akkor ne a maratonon kezd....amúgy szubjektív én aszfalton használom, terepen medvetalpat...
amúgy veszel egy balaton túrista térképet és +próbálod kikövetkeztetni, leírás meg a látható térképrészlet alapján..

Bocsi, a "Tartózkodási hely"üdbõl azt gondoltam nincs az messze.. De akkor még csak kifogásaim sem lehetnek.. :D (Nekem Szentendre eleje cca egy 20-as, a Buda egy 10-es.. ) Akkor be kellene szereznem egy "medvéset", meg egy jó külsõt, mert a mostani már elég gáz.

#1939
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerintem egyikse :-) Bikertigger se spd-t visel terepen, legalabbis nekem eztet mondotta. Nekem meg sima pedalom van, ilyen:
WTB ipari csapis, zsirzo gomboc, ennyi.
http://ebike.hu/term...edal/normal/397

Tudom ez itt egy kicsit OFF, de ha már szóba került. CC-re, ha tök kezdõ vagyok, akkor mi a jobb, (szeges) platform, vagy spd?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1940
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nézegettem azt is, arra talán még lenne egy kis idõ felkészülni.. Bár nem vagyok olyan könnyû helyzetben, mint te. :) Nekem min 10 km kell tekernem, hogy emelkedõt lássak..
Egy pálya bejárás nem ártana, hogy lássam egyáltalán milyen egy ilyen (soha nem voltam még versenyen, sajnos hegyen sem sokat)..

nekem is....itt ahol lakom 9,4 km a papréti úy eleje, és 11,4 a dömörkapui...legjobb esetben 7-8 a kõhegy....de pont asnnyi kell a bemelegítéshez...
spd -d meg ha eddig nem volt akkor ne a maratonon kezd....amúgy szubjektív én aszfalton használom, terepen medvetalpat...
amúgy veszel egy balaton túrista térképet és +próbálod kikövetkeztetni, leírás meg a látható térképrészlet alapján..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való