Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1941
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tudom ez itt egy kicsit OFF, de ha már szóba került. CC-re, ha tök kezdõ vagyok, akkor mi a jobb, (szeges) platform, vagy spd?

#1942
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Keszthely marcit nem próbálod be...? szeptember közepe..én asszem menek..

Nézegettem azt is, arra talán még lenne egy kis idõ felkészülni.. Bár nem vagyok olyan könnyû helyzetben, mint te. :) Nekem min 10 km kell tekernem, hogy emelkedõt lássak..
Egy pálya bejárás nem ártana, hogy lássam egyáltalán milyen egy ilyen (soha nem voltam még versenyen, sajnos hegyen sem sokat)..

#1943
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Szerintem nekem az is sok lenne, most.. :) Ki is akartam próbálni a Mátra marcit, de elég felelõtlenség lenne, másfél hónapja még csak a biciklimet sem láttam.. :(

Keszthely marcit nem próbálod be...? szeptember közepe..én asszem menek..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1944
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
A plakátok, matricák átvehetõk a MELEGEDÕBEN
(IX. mátyás utca, Pajti bringabolt mellett)
Van még ezenkívül egy pár darab CM-05-05-22 emlékpóló is (ezekbõl finanszíroztuk a mostani nyomdaköltségeket is).
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#1945
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Kezdd középtávval olyan 50 kilcsi körül. Ennél kevesebb nagyon rövidnek fog tûnni!

Szerintem nekem az is sok lenne, most.. :) Ki is akartam próbálni a Mátra marcit, de elég felelõtlenség lenne, másfél hónapja még csak a biciklimet sem láttam.. :(

#1946
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Jovore meg valami maraton rovidtav, aztan jovo nyar kozepetol nehany kozeptav.

Kezdd középtávval olyan 50 kilcsi körül. Ennél kevesebb nagyon rövidnek fog tûnni!

#1947
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

En meg attol voltam ki, hogy egy oszes haju, kb. 50 koruli emberke elottem indult el picivel a buszvegallomastol fol es o mar jott le, mikor en meg boven fel. Aztan fent fotoztam, kicsit elveztem a tajat (nem sokat mert kezdett sotetedni es lejtozni gyorsan akartam) aztan mikor indultam lefele, mar megint fent volt a mukso. Tehat ketszer maszta meg egymas utan. Es nem latszott rajta, hogy annyira kesz van, mint en. Szoval kivancsi vagyok mikor jutok el en oda, hogy egymas utan ketszer megmaszom :-)

lehet fönt felejtette a szemüvegét :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1948
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En meg attol voltam ki, hogy egy oszes haju, kb. 50 koruli emberke elottem indult el picivel a buszvegallomastol fol es o mar jott le, mikor en meg boven fel. Aztan fent fotoztam, kicsit elveztem a tajat (nem sokat mert kezdett sotetedni es lejtozni gyorsan akartam) aztan mikor indultam lefele, mar megint fent volt a mukso. Tehat ketszer maszta meg egymas utan. Es nem latszott rajta, hogy annyira kesz van, mint en. Szoval kivancsi vagyok mikor jutok el en oda, hogy egymas utan ketszer megmaszom :-)

Értettem mire vagy büszke.. :) Nekem is lenne "edzés" lehetoség, mert odajárok dolgozni. Pusztaszeri-Törökvész keresztezodés. Van egy-két olyan része (a Margit utca és az utána következo szakasz, ahol elsore muszáj voltam leszállni a biciklirol. Másodszor még nem próbáltam.. :D Múltkor elmentünk a cégtol néhányan abba az irányba is, amerre te jártál. Hááát, találtunk olyan helyet, ahol az emelkedot 10 méter után feladtam..
Nekem is ez lenne a cél, szóval hajrá! :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1949
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Marmint arra vagyok buszke, hogy meg tudom maszni. Amire korabban pelda nem volt, de meg meg se probaltam volna :-) Es ha eccer megmasztam, akkor maskor is meg tudom maszni. Oda fogok jarni edzeni. Eccer sziget sikon, eccer hegy. Jovore meg valami maraton rovidtav, aztan jovo nyar kozepetol nehany kozeptav. Es kozben bazi eros leszek. Ez igy el van dontve :-)

Értettem mire vagy büszke.. :) Nekem is lenne "edzés" lehetoség, mert odajárok dolgozni. Pusztaszeri-Törökvész keresztezodés. Van egy-két olyan része (a Margit utca és az utána következo szakasz, ahol elsore muszáj voltam leszállni a biciklirol. Másodszor még nem próbáltam.. :D Múltkor elmentünk a cégtol néhányan abba az irányba is, amerre te jártál. Hááát, találtunk olyan helyet, ahol az emelkedot 10 méter után feladtam..
Nekem is ez lenne a cél, szóval hajrá! :)

#1950
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Marmint arra vagyok buszke, hogy meg tudom maszni. Amire korabban pelda nem volt, de meg meg se probaltam volna :-) Es ha eccer megmasztam, akkor maskor is meg tudom maszni. Oda fogok jarni edzeni. Eccer sziget sikon, eccer hegy. Jovore meg valami maraton rovidtav, aztan jovo nyar kozepetol nehany kozeptav. Es kozben bazi eros leszek. Ez igy el van dontve :-)

Amilyen állapotban vagyok, erre én is büszke lennék.. :) Én közel 20 éves kihagyás után kezdtem el, de nincs idom edzeni.. :( Így nem fogok sehova haladni, pedig ki akartam próbálni legalább egy rövid távú cc maratont..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1951
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

No mmegint egy kicsit!
Utálom az utcai gépeket mert mindenki lesi mit csinálok meg szar a billentyûzet de ez van.
Holnap ha minden igaz leugrom a bibicbe, vagy valahova ahova gondoljátok, de már rohadtul kéne valakikkel tekergettnem is mert méért ne. Néha (minndig ;) ) unalmas egyedül. NO?

Utcai gép??
Egyedül annyira nincs kedvem, hogy el sem indulok.. :( De nem is találtam senkit, aki pont akkor ér rá, amikor én, és nem haladja túl évekkel a szintemet..

#1952
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

/me buszke :-)

http://forum.bikemag...0912#post310912

Amilyen állapotban vagyok, erre én is büszke lennék.. :) Én közel 20 éves kihagyás után kezdtem el, de nincs idom edzeni.. :( Így nem fogok sehova haladni, pedig ki akartam próbálni legalább egy rövid távú cc maratont..

#1953
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
No mmegint egy kicsit!
Utálom az utcai gépeket mert mindenki lesi mit csinálok meg szar a billentyûzet de ez van.
Holnap ha minden igaz leugrom a bibicbe, vagy valahova ahova gondoljátok, de már rohadtul kéne valakikkel tekergettnem is mert méért ne. Néha (minndig ;) ) unalmas egyedül. NO?

Ride everywhere.

.


#1954
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
/me buszke :-)

http://forum.bikemag...0912#post310912

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1955
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ugynéz ki , talán már kezd jobbra fordulni a dolog, majd este kiderül.
Négy napja fõ a levem. Reggel úgy keltem, elmegyek a szervizbe,elõadom ismét a panaszomat. Ha nem válik be, rá b*szok az asztalra, jól szájba rugok valakit és oda többet soha. De aztán ezek szerint ez elmarad, máshova megyek. Ott majd ismét elõadom. Ha nem , tudod, szájba rugás. Egy hónapos szívózástól kivan már a t*köm is.
Áá, nagy a szám, de nemrég még nagyon kétségbe voltam esve.
"nem gondol, nem gondo"
Bocs, nem akartam közönséges lenni. Most nagyon reménykedek, jó hireket is kaptam.
Ma mondta a párom, tulságosan lelkemre veszem a dolgokat. Lehet, hogy igaza van?

Phu, ez kicsit off.? Bocs..

Látod, a nap is kisütött.. :)
Amennyit mi itt mindannyian offolunk, már szerintem mindegy.. Írj, be valahova egy bicikli szót, vagy egy CM-et, oszt jó'van.. :)

#1956
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Igen, gondoltam, hogy nem fizikia, mert akkor azt írtad volna.. Azért is tettem idézõjelbe, szóval áll, amit írtam.. Keveredj ki belõle! Az agy az egyetlen szerv, ami saját magának árt. Ilyenkor leülök és mondogatom, hogy "nem gondol, nem gondol, ...". Tudod, Micimackó után szabadon, persze, ellentétesen.. :)

Nagyjából annyit hallottam, hogy vegye el a kezét, angolul, inkább a hangsúly miatt figyeltem fel rá. De kedélyesen mosolygott közben. A végén még a biztosnág kedvéért megkérdezték, hogy nem akarja-e az estét velük tölteni, esetleg sokasban.. Nem akarta.


Ugynéz ki , talán már kezd jobbra fordulni a dolog, majd este kiderül.
Négy napja fõ a levem. Reggel úgy keltem, elmegyek a szervizbe,elõadom ismét a panaszomat. Ha nem válik be, rá b*szok az asztalra, jól szájba rugok valakit és oda többet soha. De aztán ezek szerint ez elmarad, máshova megyek. Ott majd ismét elõadom. Ha nem , tudod, szájba rugás. Egy hónapos szívózástól kivan már a t*köm is.
Áá, nagy a szám, de nemrég még nagyon kétségbe voltam esve.
"nem gondol, nem gondo"
Bocs, nem akartam közönséges lenni. Most nagyon reménykedek, jó hireket is kaptam.
Ma mondta a párom, tulságosan lelkemre veszem a dolgokat. Lehet, hogy igaza van?

Phu, ez kicsit off.? Bocs..

#1957
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

KÖszönöm, ez inkább mentális..


Mit szólt az útaskisérõ?

Igen, gondoltam, hogy nem fizikia, mert akkor azt írtad volna.. Azért is tettem idézõjelbe, szóval áll, amit írtam.. Keveredj ki belõle! Az agy az egyetlen szerv, ami saját magának árt. Ilyenkor leülök és mondogatom, hogy "nem gondol, nem gondol, ...". Tudod, Micimackó után szabadon, persze, ellentétesen.. :)

Nagyjából annyit hallottam, hogy vegye el a kezét, angolul, inkább a hangsúly miatt figyeltem fel rá. De kedélyesen mosolygott közben. A végén még a biztosnág kedvéért megkérdezték, hogy nem akarja-e az estét velük tölteni, esetleg sokasban.. Nem akarta.

#1958
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Akármi is az, "jobbulást"!


KÖszönöm, ez inkább mentális..


Mit szólt az útaskisérõ?

#1959
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

miert, mit csinaltak? :)

Ott kezdték, hogy amikor check-oltunk befele, akkor hárman áltak elõttünk.. Majd jött egy ismerõs és oda állt õ is, majd jött mégegy, meg mégegy, ..... a végén voltak vagy 10-en.. A többi angol is csak nézett, hogy ezt hogy képzelik, de nem szóltak..
Majd a gépen a felszállástól kezdve folyamatosan ittak (gondolom már lent elkezdték) és olyan hangosak voltak, ami leírhatatlan.. Elég annyi, hogy a szárny mögött ültünk, ami amúgy is zajosabb, nna, a motorhangból semmit nem lehetett hallani tõlük. Az út közepe fele még az utaskísérõvel is kikezdtek (fenék markolgatás).
Jó, én sem voltam épp nyugodt, mert fél órát csúszott a repülõ és miközben váróban ültünk folyamatosan azt írták ki, hogy "waiting", majd 9 perccel az indulás elõtt, hogy "*** last call ***". Newcastle-ben a várótól gyalog kell kimenni a kapukhoz, ami akár 8 perc is lehet.. No comment..

#1960
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Azt sejted, hogy ez egy eleg veszelyes kijelentes itt a forumon. Sokan tuntek mar el betontombkent vegezve eletuket :-)


Hmm, a betontömb az nem is rossz:chin: .
Egyébként méér.? Amilyen szar idõ van mostanság, lehet nem sokára ez lesz a természetes.

kéééérem, ne tessék megkövezni.......:icon_roll