Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1961
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azt sejted, hogy ez egy eleg veszelyes kijelentes itt a forumon. Sokan tuntek mar el betontombkent vegezve eletuket :-)

Ez jóó, nagyon jóóó.:D Lehet , hogy esõ hiányom van.:chin: ÁÁá,ilyen napsûtéses idõben nem tekerek, annak semmi értelme....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1962
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nagy segitseg lenne a felenk arado tolerancia kiteljesitesere, ha nem ovtaskat, hanem egy Magnum pisztolytaskat veszunk fel, s abba pakolnank az iratokat, fontos kiegeszitoket. :)


Ahhoz még fegyverviselési engedély sem kell. :) Nagyon jó ötlet. :)

#1963
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Végülis mindegy, ha az az egy ember teszi tönkre az ember lelkesedését.. Mi nagyon jól éreztük magunkat a nyaralás alatt, tök kedvesek voltak a helyiek. Nna, ezt az "álomképet" sikerült 15 foci drukkernek teljesen leamortizálnia a hazaúton, a repülõn mögöttünk ültek, nem részletezem...



miert, mit csinaltak? :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#1964
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Remélem, én kivétel voltam, az egyfelé menõk között.. :D


Mikor elküldtem nekem is eszembe jutott, hogy így is értelmezhetõ a mondat. :)
Természetesen a jelenlévõk mindig kivételek. :)

#1965
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Tegnap én meg egészen meglepõdtem, hogy mennyi elõzékeny autós van. Persze volt, aki bevágott elém, de valahogy több volt, aki jó alaposan kikerült, és olyan is, aki nem kanyarodott be elém, hanem bár nagyot fékezve, de megállt. Ugylátszik a hülyék egyfelé mentek.


Nagy segitseg lenne a felenk arado tolerancia kiteljesitesere, ha nem ovtaskat, hanem egy Magnum pisztolytaskat veszunk fel, s abba pakolnank az iratokat, fontos kiegeszitoket. :)
P E R I L L U S T R I S

#1966
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ez jóó, nagyon jóóó.:D Lehet , hogy esõ hiányom van.:chin: ÁÁá,ilyen napsûtéses idõben nem tekerek, annak semmi értelme....


Na jó. Egyébb bajaim vannak, remélem holnapra elmulik...remélem

Akármi is az, "jobbulást"!

#1967
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Üdv Magyarországon :D

Áá, nagy a félreértés.. :) Angolok voltak!!! A RealMadrid-os meccsre jöttek..

#1968
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Tegnap én meg egészen meglepõdtem, hogy mennyi elõzékeny autós van. Persze volt, aki bevágott elém, de valahogy több volt, aki jó alaposan kikerült, és olyan is, aki nem kanyarodott be elém, hanem bár nagyot fékezve, de megállt. Ugylátszik a hülyék egyfelé mentek.

Remélem, én kivétel voltam, az egyfelé menõk között.. :D

#1969
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Áá, ez a normál napokhoz képest is durva volt.. :) Szinte minden sarkon össze akartak törni, volt egy csomó olyan, aki a villamos síneken elõzött meg, majd beugrott egy "éppen-odaférek" helyre és levette a tempót 30-ra és ott csordogált miközben senki nem volt elõtte. Vagy beugrott elém (kanyarodó sáv), úgy, hogy majdnem összetört, majd kitette az indexét, hogy inkább mégsem erre jönne, persze vissza már nem volt olyan "ügyes".. Hú, és ezekbõl mennyi volt még.....


Tegnap én meg egészen meglepõdtem, hogy mennyi elõzékeny autós van. Persze volt, aki bevágott elém, de valahogy több volt, aki jó alaposan kikerült, és olyan is, aki nem kanyarodott be elém, hanem bár nagyot fékezve, de megállt. Ugylátszik a hülyék egyfelé mentek.

#1970
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Végülis mindegy, ha az az egy ember teszi tönkre az ember lelkesedését.. Mi nagyon jól éreztük magunkat a nyaralás alatt, tök kedvesek voltak a helyiek. Nna, ezt az "álomképet" sikerült 15 foci drukkernek teljesen leamortizálnia a hazaúton, a repülõn mögöttünk ültek, nem részletezem...


Nem szeretem a focit...

Ja, és én kérek elnézést....:D :D

#1971
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Mikor nem azok ?...vagy csak én autózok mindig rossz útvonalakon?


Ezzel nem vagy egyedül.

#1972
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Nna, mi a baj? Annyira hozzá szoktál az esõhöz, hogy zavar a napsütés? :)


Ez jóó, nagyon jóóó.:D Lehet , hogy esõ hiányom van.:chin: ÁÁá,ilyen napsûtéses idõben nem tekerek, annak semmi értelme....


Na jó. Egyébb bajaim vannak, remélem holnapra elmulik...remélem

#1973
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

....Nna, ezt az "álomképet" sikerült 15 foci drukkernek teljesen leamortizálnia a hazaúton, a repülõn mögöttünk ültek, nem részletezem...


Üdv Magyarországon :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1974
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Most megkerestem, de félreértettem valamit, a CM-re nem vonatkozott a dolog, csak az alleycat-ra, de a kettõ bennem valahogy összekapcsolódott.
Végülis csak egy ember véleménye volt.

Végülis mindegy, ha az az egy ember teszi tönkre az ember lelkesedését.. Mi nagyon jól éreztük magunkat a nyaralás alatt, tök kedvesek voltak a helyiek. Nna, ezt az "álomképet" sikerült 15 foci drukkernek teljesen leamortizálnia a hazaúton, a repülõn mögöttünk ültek, nem részletezem...

#1975
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Mondjuk tegnap valami front lehetett, mert az autósok is állatok voltak..

Mikor nem azok ?...vagy csak én autózok mindig rossz útvonalakon?

Áá, ez a normál napokhoz képest is durva volt.. :) Szinte minden sarkon össze akartak törni, volt egy csomó olyan, aki a villamos síneken elõzött meg, majd beugrott egy "éppen-odaférek" helyre és levette a tempót 30-ra és ott csordogált miközben senki nem volt elõtte. Vagy beugrott elém (kanyarodó sáv), úgy, hogy majdnem összetört, majd kitette az indexét, hogy inkább mégsem erre jönne, persze vissza már nem volt olyan "ügyes".. Hú, és ezekbõl mennyi volt még.....

#1976
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Te jó ég, mit írtak? Valami idézet, vagy link?


Most megkerestem, de félreértettem valamit, a CM-re nem vonatkozott a dolog, csak az alleycat-ra, de a kettõ bennem valahogy összekapcsolódott.
Végülis csak egy ember véleménye volt.

#1977
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Azt hittem téged felsem lehet idegesíteni:D
Én kedvem az pocsék, sz*r, kuka, lehangolt, és pfujj...és...és...:zawstydzo

De-de, engem nagyon könnyen fel lehet, csak virtuálisan vagyok tök nyugodt.. :D
Nna, mi a baj? Annyira hozzá szoktál az esõhöz, hogy zavar a napsütés? :)

#1978
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
Mondjuk tegnap valami front lehetett, mert az autósok is állatok voltak..

Mikor nem azok ?...vagy csak én autózok mindig rossz útvonalakon?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1979
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Egyébként hasonló dolgok miatt vacilálok én is, hogy mi legyen a "rendezõsségel".. Végre örülhetnénk, hogy van egy jó kezdeményezés, aminek a viszhangja sem rossz, erre egyesek beleköcsögölnek.. :( Tegnap amúgyis felhúzta az agyam két f*sza biciklis, legszívesebben kiszálltam volna és ütlegeltem volna õket. Nem mint autós, hanem mint biciklis, akinek az ilyenek miatt (is) még mindig rossz a megítélése.. Mondjuk tegnap valami front lehetett, mert az autósok is állatok voltak..

Ja, póló jöhet nekem is! :)



Azt hittem téged felsem lehet idegesíteni:D
Én kedvem az pocsék, sz*r, kuka, lehangolt, és pfujj...és...és...:zawstydzo

#1980
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Egyébként hasonló dolgok miatt vacilálok én is, hogy mi legyen a "rendezõsségel".. Végre örülhetnénk, hogy van egy jó kezdeményezés, aminek a viszhangja sem rossz, erre egyesek beleköcsögölnek.. :( Tegnap amúgyis felhúzta az agyam két f*sza biciklis, legszívesebben kiszálltam volna és ütlegeltem volna õket. Nem mint autós, hanem mint biciklis, akinek az ilyenek miatt (is) még mindig rossz a megítélése.. Mondjuk tegnap valami front lehetett, mert az autósok is állatok voltak..

Ja, póló jöhet nekem is! :)