Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1901
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Hmm, lehet, hogy nem bírom annyira a terhelést (tekerés közben), hogy az izomlázig eljussak? :) Biztos indulni akarok én bármilyen megmérettetésen? :)


Nekem sincs izomlázam soha.Tavaly a fertõ-tókör után éreztem a lábam, de másnap már semmi.

#1902
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ugy ertem, hogy sima puha talput amiben lehet tekerni stopli nelkul is, sima pedallal. Aztan kiprobalom a stopluikat berakva SPD-vel es ha jo akkor veszek spd pedalt, ha nem tec, akkor meg marad stopli nelkul sima pedallal.

persze...de ez most hogy van
utcára, taposó, és spd egybe....nem mûxik..mindig kiszeded a stoplit vagy hogy ?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1903
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

jó Nektek...én a combomat mindig érzem spdvel tipróval is , bár nem zavar...már ha nem lenne hiányozna.....

Hmm, lehet, hogy nem bírom annyira a terhelést (tekerés közben), hogy az izomlázig eljussak? :) Biztos indulni akarok én bármilyen megmérettetésen? :)

#1904
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
De hogy legyen egy nem offolos hozzászólás is.. :D

Stiggs megszámoltad, hogy mennyi póló regisztráció érkezett? Érdmes belevágni, vagy mindenképpen lesznek pólók?

#1905
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én is így vagyok vele. EGyszer lett izomlázam, amikor viharos szél fújt (szembe), és 16-tal tudtam menni ott, ahol máskor 28-30 is erõlködés nélkül megy. A 16 is úgy jött ki belõlem, hogy tekertem, mint egy hülye. :-)

jó Nektek...én a combomat mindig érzem spdvel tipróval is , bár nem zavar...már ha nem lenne hiányozna.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1906
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Én is így vagyok vele. EGyszer lett izomlázam, amikor viharos szél fújt (szembe), és 16-tal tudtam menni ott, ahol máskor 28-30 is erõlködés nélkül megy. A 16 is úgy jött ki belõlem, hogy tekertem, mint egy hülye. :-)

#1907
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Kivaloan be fog durranni egy csomo olyan izom amirol addig nem is tudtad, hogy letezik. Mivel elotte sosem huztal :-)

Erre gondoltam én is, de az az érdekes, hogy akármennyire is szét tekertem magam (egy éve kezdtem, tehát azokat az izmaimat sem nagyon használtam), még soha nem volt izomlázom tõle, max baromira fáradt volt a lábam néhány napig.. Csodálkoztam is rendesen.. Viszont, ha egy hónapig nem squasholok rendes ellenfél ellen, akkor utána két napig alig bírok lábra állni.. :)

#1908
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ne hari de most hangosan felnevettem. Vizualis tipus vagyok :-) Amugy bringas cipot en is akarok majd, olyat amit sima pedalhoz es utcara is lehet hasznalni. Ha azt megveszem majd esetleg egy probara en is kaphatok kolcson spd-t? :-)

persze...de ez most hogy van
utcára, taposó, és spd egybe....nem mûxik..mindig kiszeded a stoplit vagy hogy ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1909
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ne hari de most hangosan felnevettem. Vizualis tipus vagyok :-) Amugy bringas cipot en is akarok majd, olyat amit sima pedalhoz es utcara is lehet hasznalni. Ha azt megveszem majd esetleg egy probara en is kaphatok kolcson spd-t? :-)

párszor felborultam álló helyben ennyi...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1910
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Phuu, ez nagyon klassz. JÖvöhéten visszatérhetünk rá?

Ja, köszönöm a lehetõséget.

ok
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1911
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

vegyél alap shimanot...515 asszem, de ha van cipõd adok kölcsön vmi spd pedált próbáért ne vegyél....amúgy nekem nem durrant be semmi izmom, mikor kezdtem, párszor felborultam álló helyben ennyi...gyakorold kicsit a kilépést mielõtt utzára mész...


Phuu, ez nagyon klassz. JÖvöhéten visszatérhetünk rá?

Ja, köszönöm a lehetõséget.

#1912
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nekem azt javalták, B+ spd-t pl. ne vegyek, neki elsõ nap széteset.
No comment..

vegyél alap shimanot...515 asszem, de ha van cipõd adok kölcsön vmi spd pedált próbáért ne vegyél....amúgy nekem nem durrant be semmi izmom, mikor kezdtem, párszor felborultam álló helyben ennyi...gyakorold kicsit a kilépést mielõtt utzára mész...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1913
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kivaloan be fog durranni egy csomo olyan izom amirol addig nem is tudtad, hogy letezik. Mivel elotte sosem huztal :-)

Egyébként nem csak a csúszás miatt volt érdekes, hanem a "pedálhúzás" miatt is..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1914
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

nem tom azt nem próbáltam, amúgy b+ is van jó, csak ezek a legocsóbbak voltak szarok...1szerû megfogod megforgatod...akadozik nem veszed meg...jó legfinmabban a drágák futnak....ja és cserélhetõk legyenek a tüskék arra figyelj,,,ja egyébkénr a b+ több tipusa is wellgo csak b+ matrica...


Nekem azt javalták, B+ spd-t pl. ne vegyek, neki elsõ nap széteset.
No comment..

#1915
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Már csak kicsit kell várnotok. Nem vagyok babonás, de már semmit nem merek elõre mondani.
De ha tényleg ennyire kiváncsiak vagytok, igérem mindenrõl beszámolok.

Ok?


Kíváncsi vagyok, és OK. :)

#1916
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Igen, én is így vagyok vele, fúrdal a kíváncsiság. Menjünk át a Kelly's topikba?


Már csak kicsit kell várnotok. Nem vagyok babonás, de már semmit nem merek elõre mondani.
De ha tényleg ennyire kiváncsiak vagytok, igérem mindenrõl beszámolok.

Ok?

#1917
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nna, ezt jó tudni, majdnem megvettem múltkor.. A Wellgo-nak is van, az is szar?

nem tom azt nem próbáltam, amúgy b+ is van jó, csak ezek a legocsóbbak voltak szarok...1szerû megfogod megforgatod...akadozik nem veszed meg...jó legfinmabban a drágák futnak....ja és cserélhetõk legyenek a tüskék arra figyelj,,,ja egyébkénr a b+ több tipusa is wellgo csak b+ matrica...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1918
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Akkor gyorsan fújd ki magad, mert már nagyon érdekel, hogy mi a baj.. Gondolom, akkor ezért kerested a Kellys fórumon a nagykert..


Nálad a pont..

#1919
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nna, ezt jó tudni, majdnem megvettem múltkor.. A Wellgo-nak is van, az is szar?

Már nem is mondom, hogy én is majdnem... :-)
De aztán láttam máshol a tizenezres darabokat, és elgondolkodtam vajon miért kerülnek ennyibe, és miért olyan olcsó a másik.

#1920
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor gyorsan fújd ki magad, mert már nagyon érdekel, hogy mi a baj.. Gondolom, akkor ezért kerested a Kellys fórumon a nagykert..


Igen, én is így vagyok vele, fúrdal a kíváncsiság. Menjünk át a Kelly's topikba?