Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1561
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ilyenkor van lehetõséged átöltözni? Vagy ilyet illetlenség kérdezni? :D Mindegy, akkor illetlenül kérdezem.

Várj, mindjárt vetkõzök.. ;) De komolyra fordítva a szót. Amikor a cég megvette ezt a családi házat, akkor úgy alakította át az egészet, hogy legyen egy-egy zuhanyzó is.. Volt olyan munkatársam, aki itt a hegyen terepfut.. Szóval a támogatás megvan a cég részérõl..

#1562
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nna, ma tettem egy kicsit a jobb levegõért.. :) Végülis az állásokat (keresztezõdések, plusz keskeny utca felfele) is beleszámolva, kb 15-20 perccel tartott tovább, mint autóval.. Jó a vége kegyetlen volt még, de ha egy kicsit hajtom a hegyet, meg úgy általában az egész tekerést, akkor le lehetne nyomni, kb egy 10 perccel az egészet..


Ilyenkor van lehetõséged átöltözni? Vagy ilyet illetlenség kérdezni? :D Mindegy, akkor illetlenül kérdezem.

#1563
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
:clap: Gratula.

#1564
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, ma tettem egy kicsit a jobb levegõért.. :) Végülis az állásokat (keresztezõdések, plusz keskeny utca felfele) is beleszámolva, kb 15-20 perccel tartott tovább, mint autóval.. Jó a vége kegyetlen volt még, de ha egy kicsit hajtom a hegyet, meg úgy általában az egész tekerést, akkor le lehetne nyomni, kb egy 10 perccel az egészet..

#1565
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Azert annyira nem tuntel vekonynak, hogy ne kuzdj meg egy ilyen emelkedovel :-) Csak egyetlen jotanacs. 6km a vegeig, ha az elejen izombol mesz, meghalsz a felere.

75 kiló, de komolyan nem edzettem 6-7 éve, max squash, lovaglás, de az nem ezeket az izmokat dolgoztatja.. De azért köszi, meglátjuk milyen lesz.. :)

#1566
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Azert annyira nem tuntel vekonynak, hogy ne kuzdj meg egy ilyen emelkedovel :-) Csak egyetlen jotanacs. 6km a vegeig, ha az elejen izombol mesz, meghalsz a felere.

Amennyire nekem az ilyenek mentek, a végén még beérsz.. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1567
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Akkor Ti egyutt mentek, en meg majd utanatok :-) 18:00 elott nem erek haza sose. Ma is fel hetkor voltam csak a kolosy labanal es indultam fel.

Amennyire nekem az ilyenek mentek, a végén még beérsz.. :)

#1568
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ha van kedved, én megyek rá, 5ig dolgozom, f6ra tudok lenni kábé akárhol belvárosban.

Érdekelne, de annyit azért tudj, hogy én abszolut kezdõ vagyok mindenben, ami felfele tekerésrõl szól.. Csak lágy terepen voltam...
Én ott dolgozok nem messze.. Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdés.. Kb 5-10 perc a Kolosytól..

#1569
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Akkor Ti egyutt mentek, en meg majd utanatok :-) 18:00 elott nem erek haza sose. Ma is fel hetkor voltam csak a kolosy labanal es indultam fel.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1570
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Ha van kedved, én megyek rá, 5ig dolgozom, f6ra tudok lenni kábé akárhol belvárosban.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1571
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Kolosy terrol indul. Ott egyenesen vegig a fouton. Ha felertel, akkor a busz vegallomasnal talalod magad, amit ugy hivnak fenyogyongye. Na onnan mar csak 3km maszas van hatra, azaz a fele tav :-) Az pedig kulon orom, hogy a fenyogyongye utani 250-300 meter a legmeredekebb resz (11%). Brutalnak nem brutal de jo kis edzohely :-)

Azon gondolkodok, hogy holnap kivételesen bicóval megyek dolgozni és hazafele megnézem a HHH-t.. Még életemben nem voltam arra, de érdekel, hogy milyen halálos.. Majd a szaktopikban megnézem merre is van pontosan.. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1572
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

lesz, de csak konzerv tonhalból, mert halelõkészítõt nem terveztünk....

Jöhet úgy is.. :lick: Remélem dolphin friend.. :)

#1573
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hohh. Nagyon joool erzem magam. Minden nap ra birom magam venni, hogy felmasszak a HHH-ra. Sot, az elmult napokban mar tiszta ideg voltam hazafele, hogy idoben hazaerjek es mehessek. Eros leszek eccer...
:bananadan

Azon gondolkodok, hogy holnap kivételesen bicóval megyek dolgozni és hazafele megnézem a HHH-t.. Még életemben nem voltam arra, de érdekel, hogy milyen halálos.. Majd a szaktopikban megnézem merre is van pontosan.. :)

#1574
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Akkor tényleg jó lesz. Pláne, ha csinálnak tonhalas pizzát Stiggs-nek (nem otthon kell büdösködni a hallal ;) ), akkor nagyon a szívembe zárom a helyet!!

lesz, de csak konzerv tonhalból, mert halelõkészítõt nem terveztünk....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1575
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Hohh. Nagyon joool erzem magam. Minden nap ra birom magam venni, hogy felmasszak a HHH-ra. Sot, az elmult napokban mar tiszta ideg voltam hazafele, hogy idoben hazaerjek es mehessek. Eros leszek eccer...
:bananadan


Ki kell használni a jó idõt. :)

#1576
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Hohh. Nagyon joool erzem magam. Minden nap ra birom magam venni, hogy felmasszak a HHH-ra. Sot, az elmult napokban mar tiszta ideg voltam hazafele, hogy idoben hazaerjek es mehessek. Eros leszek eccer...
:bananadan

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1577
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Vivien Fable???..a kedvencem....de félek a meló miatt(miattatok) nem tudok részt venni a megmozdulásokon....épp a hangosítást fogom szállítani innen-oda.....értetek...avagy nektek....pedig...hát.....rohadt benzingõz.....de ha már Critical...ez a sok röpcsileesés....nem furi??...hmm van egy úriember...s több is de beszéljünk csak egyrõl: Eric Von Daniken....aki azt vallja (a sok tudós és miegymás után), hogy lassan a két pólus a földön helyet cserél....s ezt bizonyítja tényleg minden....nem critical mass-ra de inkább critical year-re kellene felkészülni.....sõt kritikus évekre.....


Vavyan Fable, a fiúk nem szokták szeretni. Te fiú vagy, ha jól tudom. Persze lehet, hogy nem. De ha igen, akkor kivételes. :)
Szerintem azzal nincs is semmi gond, hogy nagy, nehéz dolgokat autóval szállítson az ember. Lehet használni az autót értelmes célokra. Sok bringásnak van jogosítványa, meg autója is. Meg is bolondulnék, ha kocsi nélkül kellene a nagybevásárlást intézni. Volt benne részem, inkább nem csinálnám, ha nem muszáj. :)

#1578
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 posts
Vivien Fable???..a kedvencem....de félek a meló miatt(miattatok) nem tudok részt venni a megmozdulásokon....épp a hangosítást fogom szállítani innen-oda.....értetek...avagy nektek....pedig...hát.....rohadt benzingõz.....de ha már Critical...ez a sok röpcsileesés....nem furi??...hmm van egy úriember...s több is de beszéljünk csak egyrõl: Eric Von Daniken....aki azt vallja (a sok tudós és miegymás után), hogy lassan a két pólus a földön helyet cserél....s ezt bizonyítja tényleg minden....nem critical mass-ra de inkább critical year-re kellene felkészülni.....sõt kritikus évekre.....
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#1579
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Phuu, az jó. Mármint, hogy nem bántódtál meg.:)


Vigyázni is kell, nehogy megbántódjak, mert a haragom az rettenetes.:thunder: :D

#1580
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Én nem bántódtam meg, csak azért mondtam, mert még nem láttuk egymást.
Dóri már látott.


Phuu, az jó. Mármint, hogy nem bántódtál meg.:)