Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1321
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szerintem ket kulon dolog. Az egyik az automentes nap, a masik a CM. Viszont egy napon van a ketto. Reszemrol aki 22.-en autozik az paraszt. Egy evben egyszer mindenki kibirja, kvieve a magyarok. Brusszelben be sem engednek a varosba autoval ilyenkor es aki bent autot hasznal engedely nelkul azt megbirsagoljak. Szoval maradjunk annyiban, hogy legalabb ne bringas autozzon 22.-en. Mellesleg azert sem ertek veled egyet, mert ha valakinek fontos a CM, akkor vonattal is fontos, ha meg nem akkor ne jojjon.

Mellesleg en meg nyar elejen beirtam a szabi kerelmet, szoval en szabit vettem ki jovo csutortokre. Reszemrol ennyire fontosnak tartom.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1322
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Nem. Kocsival ne jojjon senki. Inkabb egyel kevesebb kerekpar es egyel kevesebb auto, mint +1 mind a kettobol aznapra. Jon vonat, onnan lehet tekerni.

Háát, ebben lehet, hogy nem fogunk egyetérteni.. :)
Szerintem a CM-nek nem önmagában az autómentes nap a lényege, hanem, hogy olyan "jogokat", "lehetõségeket", illetve körülményeket vívjunk ki, melyek járnak, de nem kapjuk meg õket. És ehhez pont az kell, hogy sokan legyünk.. Az autót meg kint lehet hagyni egy p+r parkolóban, ahonnan be lehet tekerni és nem növeli a budapesti forgalmat..

Edit: egyébként ott volt a smiley.. :)

#1323
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nem baj, akit nem erdekel ne jojjon CM-re. Leszunk elegen :)

Kemenyen ja, mert igen nevetseges lenne automentes napon autoval jonni Critical Mass-ra. Ez mar igy leirva is necces :no:

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1324
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Ismered a Szacsit? :)

személyesen nem, csak a faterját...(Portnoy...csak nem az eredeti)
bocs hogy csak most válasz, de tennap du. elhalázott a vinyóm...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1325
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Nem. Kocsival ne jojjon senki. Inkabb egyel kevesebb kerekpar es egyel kevesebb auto, mint +1 mind a kettobol aznapra. Jon vonat, onnan lehet tekerni.


AL ::spoko: Csak keményen:D

Tegnap találkoztam két bringással a széna téren. Mondtam nekik CM-re jönnek?
Mondták nem. Kelly's-el voltak, de az a találkozó sem érdekelte õket....ez van..:)

#1326
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nem. Kocsival ne jojjon senki. Inkabb egyel kevesebb kerekpar es egyel kevesebb auto, mint +1 mind a kettobol aznapra. Jon vonat, onnan lehet tekerni.

He-he.. Mondjuk ez igaz.. :) De a cél szentesíti az eszközt, nem? :D
Ha a Délibe megy, akkor mehetsz szembe a felvonulással és akkor biztos könnyen csatlakozol, még ha késel is.. Mondjuk a Délibõl kb 25-30 perc lehet az út.. Még soha nem mentem onnan..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1327
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ha van vonat, akkor Déli Pu. A kocsin még gondolkodom. Egy fõnek nem éri meg csak sokkal kényelmesebb... De autómentes napon kocsival...?

He-he.. Mondjuk ez igaz.. :) De a cél szentesíti az eszközt, nem? :D
Ha a Délibe megy, akkor mehetsz szembe a felvonulással és akkor biztos könnyen csatlakozol, még ha késel is.. Mondjuk a Délibõl kb 25-30 perc lehet az út.. Még soha nem mentem onnan..

#1328
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts

Icipicit lejjebb írtam.. De.. :) Hõsök tere, 18 óra.. De gyere akkor is, ha késel egy félórát, mert tavaly is nagyon sokára fogyott el a tér.. Érdemes, számítunk rád is.. :) Merre jön be a vonat? Vagy autóval jönnél?


Ha van vonat, akkor Déli Pu. A kocsin még gondolkodom. Egy fõnek nem éri meg csak sokkal kényelmesebb... De autómentes napon kocsival...?

#1329
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hola!

A Konámnak is mehetnéke van, megpróbálom +szervezni. Bár innét Veszprémbõl kissé körülményes a közlöködés és a meló miatt is hótt leszek. De dzsásztinkéz honnét indul a buli és hánykor?
Elõre is köszi az infót!

Icipicit lejjebb írtam.. De.. :) Hõsök tere, 18 óra.. De gyere akkor is, ha késel egy félórát, mert tavaly is nagyon sokára fogyott el a tér.. Érdemes, számítunk rád is.. :) Merre jön be a vonat? Vagy autóval jönnél?

#1330
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Hola!

A Konámnak is mehetnéke van, megpróbálom +szervezni. Bár innét Veszprémbõl kissé körülményes a közlöködés és a meló miatt is hótt leszek. De dzsásztinkéz honnét indul a buli és hánykor?
Elõre is köszi az infót!

#1331
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Szinuhe az elütöttek topikban leírtam, bocs de egykézzel lassú a gépelés nem ismétlem.

Raycoon neked is kösz, remélem összejön.

Bikertigger, a kislányom azt üzeni, hogy aranyos a tigrised:)

#1332
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Sziasztok!
Lenne két CMes kérdésem hozzátok!
- Hány km a kör? (röstellem a kérdést)
- Ha csatlakoznék hozzátok, lenne-e köztetek aki vállalná, hogy balra mellettem tekerve vigyáz a törött kulcscsontomra?


hogy tort el? :o
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#1333
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Dream Theather nevû, amcsi prog metal zkr logója....
http://hungarianskies.net/


Ismered a Szacsit? :)

#1334
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Sziasztok!
Lenne két CMes kérdésem hozzátok!
- Hány km a kör? (röstellem a kérdést)
- Ha csatlakoznék hozzátok, lenne-e köztetek aki vállalná, hogy balra mellettem tekerve vigyáz a törött kulcscsontomra?

Amin keresztül mentél, szerintem nincs mit szégyelned..
Sõt, inkább becsülnivaló, hogy megpróbálsz eljönni!
Valahogy megoldjuk a védelmet is.. Tavaly is ki lehetett fogni normálisabb "körzetet".. Meg most nem is lesz túl sok a torlódó pont..

#1335
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hi All!

Azon a 7végén lehet h Pesten leszek én is, írjátok meg légyszi h honnan is fog indulni a CM!!
Thanks

Hétvégén?? Csütörtökön lesz.. Ha nekem ott kezdõdne a hétvége.. :)
Egyébként meg Hõsök tere 18 óra..

#1336
matyi_qmbu

matyi_qmbu

    vendég

  • fórumtag
  • 134 posts
Hi All!

Azon a 7végén lehet h Pesten leszek én is, írjátok meg légyszi h honnan is fog indulni a CM!!
Thanks
www.outlawriders.fw.hu

#1337
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Köszi!
Vinni nem kell, majd gyúrok rá:D

Bikertigger

A kislányom kérdezi, hogy mi van a tigris pociján.

Dream Theather nevû, amcsi prog metal zkr logója....
http://hungarianskies.net/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1338
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Köszi!
Vinni nem kell, majd gyúrok rá:D

Bikertigger

A kislányom kérdezi, hogy mi van a tigris pociján.

#1339
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Sziasztok!
Lenne két CMes kérdésem hozzátok!
- Hány km a kör? (röstellem a kérdést)
- Ha csatlakoznék hozzátok, lenne-e köztetek aki vállalná, hogy balra mellettem tekerve vigyáz a törött kulcscsontomra?


Itt van az útvonal, bár nem tudom pontosan hány km lehet. A 15, amit Bikertigger írt, az reálisnak látszik.
Majd körbeveszünk. :)

#1340
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Sziasztok!
Lenne két CMes kérdésem hozzátok!
- Hány km a kör? (röstellem a kérdést)
- Ha csatlakoznék hozzátok, lenne-e köztetek aki vállalná, hogy balra mellettem tekerve vigyáz a törött kulcscsontomra?

a tavaszi 20 km körül volt, tán kicsit kevesebb...
edit : na +néztem, aznap 57 km - t mentem, ebbõl levonom a 2 szentendre - vliget távot az olyan 42, tehát akkor kb 15
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való