Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1301
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

De ha már CM és a sörözés egy oldalon van, akkor nem tudom nem megkérdezni, hogy mikor lesz Bíbic.. :)


Na és zsiroskenyér???? és sör ??

#1302
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
De ha már CM és a sörözés egy oldalon van, akkor nem tudom nem megkérdezni, hogy mikor lesz Bíbic.. :)

#1303
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Látod Cuki, én ember akarok maradni Al szemében, szóval akkor sem megyek autóval.. :) /Bár nem félek, hog nem leszek az, igaz?/


:D :D

#1304
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Látod Cuki, én ember akarok maradni Al szemében, szóval akkor sem megyek autóval.. :) /Bár nem félek, hog nem leszek az, igaz?/

#1305
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Tin

Aki muszajbol ul autoba, azt megertem. Mindenki mas bunko paraszt reszemrol. Aki 1 napot nem bir ki evente, az a szememben nem er semmit. Egy napot meg a budos bkv-n is lehet. Van akiknek nincs autojuk es ok is elnek, evrol-evre. Engem nem fogsz tudni meggyozni arrol, hogy egy automentes napon ne lehessen BP forgalmanak 95%-at elhagyni, max a maradek a muszajbol autozas.

Tudod a múltkor kénytelen voltam BKV-val menni az egyetemre. Még nem ismertem a lehetõségeket,(hol lehet bringázni, meg lekötni) és így ez maradt. A 9-es buszon hugyszag volt, az egyik utas miatt, a villamoson meg simán csak büdös. Visszafelé a hatos nem ment, mert valami technikai probléma volt, úgyhogy én meg tudom érteni, hogy ha valaki nem akar BKV-val menni, és nem bunkóznék le mindenkit, aki autómentes napon kocsiba ül, mert nem ismerek mindenkit a városban, nem tudhatom, hogy miért teszi, elképzelhetõ, hogy nem csak kényelembõl.
Elég szar lesz nekik a dugóban ülni,mert a dugó nem csak hattól kilencig fog tartani, hanem a gyülekezés miatt sokkal korábban.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1306
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Engem az sem zavar, ha azzal jössz...:D

Micsoda "elfogadás".. :)

Áá, nem merem kockáztatni a dolgot, mert a végén egy biciklis csapat körbe vesz és felkoncolnak a gyalogosok segítségével, és bedobnak egy arra vágtató BKV busz elé.. :D

Meg a végén nem sörözik velem Al. :)

#1307
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Csak céges példa.. :) Szerencsére mostanában nem járkálok annyit ki a cégekhez. Valahol sikerült kihajtanom a VPN-es hozzáférést.. Azért is tudok néha biciklivel jönni.. :bananadan

Edit: és az autómentes napon nem jövök autóval.. :)


Engem az sem zavar, ha azzal jössz...:D

#1308
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Neked szükséged van a kocsira, használd. Kell a munkádhoz. Semmi gond ezzel.

Csak céges példa.. :) Szerencsére mostanában nem járkálok annyit ki a cégekhez. Valahol sikerült kihajtanom a VPN-es hozzáférést.. Azért is tudok néha biciklivel jönni.. :bananadan

Edit: és az autómentes napon nem jövök autóval.. :)

#1309
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

RAS? Van olyan hely, ahova szinte csak biztosnági õrrel együtt engednek be.. :) Saját levegõztetõ rendszerrel ellátott légmentesen záródó trezor.. :D
Hú, elképzelem, amikor a Rózsadombról Rákoskeresztúrra, a Pesti út végére kellene kimennem biciklivel.. :) Az dugó nélkül autóval is van egy óra, legalábibs szabályosan..
Egyébként én szívesen mennék biciklivel, de most azt gondold végig, amikor egy adott bankba bementem nyáron és bermuda volt rajtam, ami ugyan nagyon igényes volt, de mégiscsak bermuda. Erre meg is kaptam bent, hogy ez egy bank.. Hmm.. Arról nem beszélve, hogy csatakosan elég szar lenne beállítani valahova..

Itt bent megoldom, mert van szerencsére zuhany.. Ma is biciklivel jöttem.. :) Az állásokat is beleszámítva (zebra, pulóver csere, szûk utca sok autóval) 50 perc volt..


Neked szükséged van a kocsira, használd. Kell a munkádhoz. Semmi gond ezzel.

#1310
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Jja, úgy általában a BKV-ról. Lehetne belõle szép dolgot is csinálni, de ahhoz pl kellene az is, hogy az emberek mondjuk ne lógjanak.
Egyébként én is utálom a BKV-t, reggelente a snapszoktól hányni lehet a metróban, az össze köhögõs betegrõl nem beszélve. A 11-es busz meg sofõrjei meg nagyon érzékenyek szociálisan, így hármasával járnak. Képzeld el ezt reggel a csúcsban, vagy este, amikor 20 percet vársz egy buszra, ami 5-6 percenként jár.. A reggeli 45-50 perces átlag út, este néha másfél óra!

#1311
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

A ket oras support mas teszta. De nalunk erre van RAS :-) Csak ha gepterembe kell menni, akkor mozdul az ember, de az bazi ritka.
Szivem szerint tavaszira se, de ahhoz mar nem tudok ideologiat gyartani, csak reszemrol elitelendo. Amugy ket ora support az azt jelenti, hogy bicajjal is lehet tekerni ha muszaj :-)

RAS? Van olyan hely, ahova szinte csak biztosnági õrrel együtt engednek be.. :) Saját levegõztetõ rendszerrel ellátott légmentesen záródó trezor.. :D
Hú, elképzelem, amikor a Rózsadombról Rákoskeresztúrra, a Pesti út végére kellene kimennem biciklivel.. :) Az dugó nélkül autóval is van egy óra, legalábibs szabályosan..
Egyébként én szívesen mennék biciklivel, de most azt gondold végig, amikor egy adott bankba bementem nyáron és bermuda volt rajtam, ami ugyan nagyon igényes volt, de mégiscsak bermuda. Erre meg is kaptam bent, hogy ez egy bank.. Hmm.. Arról nem beszélve, hogy csatakosan elég szar lenne beállítani valahova..

Itt bent megoldom, mert van szerencsére zuhany.. Ma is biciklivel jöttem.. :) Az állásokat is beleszámítva (zebra, pulóver csere, szûk utca sok autóval) 50 perc volt..

#1312
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

bkv, autó...nálam ez annyi hogy én utálok már autózni is...de sajnos néha muszáj...


Én is így vagyok ezzel, a kocsit már csak hétvégén használom a telekre, bevásárlás stb. Pedig soförködtem is.
20 percre vagyok a melohelytõl, kocsival ez 60 perc. Meg az idegeskedés a dugók miatt.
Meguntam, hogy korán reggel álljak a sorban, 1 tízperces út miatt.

#1313
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Most már jó, vagy ez másik gép?
Milyen kicsi a net! Az origoról ismerem õket, Szacsit jobban, azt tudom, hogy Portnoy a faterja. Próbálta velem megszerettetni a DT-t, de nem nagyon ment. :)

másik gép (fater hegyközségi gépe)
7 éves volt szegény vinyó...persze fél éve mentettem utoljára.....

Portnoyékat én is az origoról...szoktunk is topiktalizni néha..

bkv, autó...nálam ez annyi hogy én utálok már autózni is...de sajnos néha muszáj...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1314
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Azert nem fogom magam elsirni. Eleg sokan tudnak elni autio nelkul, az auto tulajok ki fognak birni egy napot szerintem. Talan nem hal bele senki.


Akiknek elengethetetlen az autó, azoknak kell és ez tény.

Abban viszont igazadvan, hogy 1napot kilehet birni nélküle. Gondolok itt azokra, akik csak azért ülnek kocsiba, mert kényelmesebb. 1 nap BKV-val , kibirható.
De mondom, akinek munkaeszkõz az más.

#1315
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Azert nem fogom magam elsirni. Eleg sokan tudnak elni autio nelkul, az auto tulajok ki fognak birni egy napot szerintem. Talan nem hal bele senki.


Tudod a múltkor kénytelen voltam BKV-val menni az egyetemre. Még nem ismertem a lehetõségeket,(hol lehet bringázni, meg lekötni) és így ez maradt. A 9-es buszon hugyszag volt, az egyik utas miatt, a villamoson meg simán csak büdös. Visszafelé a hatos nem ment, mert valami technikai probléma volt, úgyhogy én meg tudom érteni, hogy ha valaki nem akar BKV-val menni, és nem bunkóznék le mindenkit, aki autómentes napon kocsiba ül, mert nem ismerek mindenkit a városban, nem tudhatom, hogy miért teszi, elképzelhetõ, hogy nem csak kényelembõl.
Elég szar lesz nekik a dugóban ülni,mert a dugó nem csak hattól kilencig fog tartani, hanem a gyülekezés miatt sokkal korábban.

#1316
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azert nem fogom magam elsirni. Eleg sokan tudnak elni autio nelkul, az auto tulajok ki fognak birni egy napot szerintem. Talan nem hal bele senki.

De Brüsszelben, ha jól tudom, a forgalmi felmutatásával ingyen tömegközlekedhet, itt meg nem. A BKV semmilyen módon nem hajlandó együttmûködni.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1317
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A ket oras support mas teszta. De nalunk erre van RAS :-) Csak ha gepterembe kell menni, akkor mozdul az ember, de az bazi ritka.
Szivem szerint tavaszira se, de ahhoz mar nem tudok ideologiat gyartani, csak reszemrol elitelendo. Amugy ket ora support az azt jelenti, hogy bicajjal is lehet tekerni ha muszaj :-)

Hát, sajnos az élet nem ilyen egyszerû. A szerzõdésekben nincs belefoglalva, hogy 2 órán belüli supportot nem kell betartani, mert autómentes nap van, így nálunk sok esetben elengedhetetlen az autó.. Vagy taxizni szabad, az nem autó? Vagy vannak kivételek? Hol a határ?

A másik dologban igazad van, ha fontos neki, akkor jöjjön vonattal..

Ettõl persze még furcsa, hogy mondjuk a tavaszira eljöhet autóval.. Húú, de ebbõl most olyan gondolatmenetet szültem, amit inkább nem írok le, mert soha nem hagyjuk abba.. :D Majd egy sör mellett.. :beer:


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1318
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Szerintem ket kulon dolog. Az egyik az automentes nap, a masik a CM. Viszont egy napon van a ketto. Reszemrol aki 22.-en autozik az paraszt. Egy evben egyszer mindenki kibirja, kvieve a magyarok. Brusszelben be sem engednek a varosba autoval ilyenkor es aki bent autot hasznal engedely nelkul azt megbirsagoljak. Szoval maradjunk annyiban, hogy legalabb ne bringas autozzon 22.-en. Mellesleg azert sem ertek veled egyet, mert ha valakinek fontos a CM, akkor vonattal is fontos, ha meg nem akkor ne jojjon.

Mellesleg en meg nyar elejen beirtam a szabi kerelmet, szoval en szabit vettem ki jovo csutortokre. Reszemrol ennyire fontosnak tartom.


De Brüsszelben, ha jól tudom, a forgalmi felmutatásával ingyen tömegközlekedhet, itt meg nem. A BKV semmilyen módon nem hajlandó együttmûködni.

#1319
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

személyesen nem, csak a faterját...(Portnoy...csak nem az eredeti)
bocs hogy csak most válasz, de tennap du. elhalázott a vinyóm...


Most már jó, vagy ez másik gép?
Milyen kicsi a net! Az origoról ismerem õket, Szacsit jobban, azt tudom, hogy Portnoy a faterja. Próbálta velem megszerettetni a DT-t, de nem nagyon ment. :)

#1320
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Szerintem ket kulon dolog. Az egyik az automentes nap, a masik a CM. Viszont egy napon van a ketto. Reszemrol aki 22.-en autozik az paraszt. Egy evben egyszer mindenki kibirja, kvieve a magyarok. Brusszelben be sem engednek a varosba autoval ilyenkor es aki bent autot hasznal engedely nelkul azt megbirsagoljak. Szoval maradjunk annyiban, hogy legalabb ne bringas autozzon 22.-en. Mellesleg azert sem ertek veled egyet, mert ha valakinek fontos a CM, akkor vonattal is fontos, ha meg nem akkor ne jojjon.

Mellesleg en meg nyar elejen beirtam a szabi kerelmet, szoval en szabit vettem ki jovo csutortokre. Reszemrol ennyire fontosnak tartom.

Hát, sajnos az élet nem ilyen egyszerû. A szerzõdésekben nincs belefoglalva, hogy 2 órán belüli supportot nem kell betartani, mert autómentes nap van, így nálunk sok esetben elengedhetetlen az autó.. Vagy taxizni szabad, az nem autó? Vagy vannak kivételek? Hol a határ?

A másik dologban igazad van, ha fontos neki, akkor jöjjön vonattal..

Ettõl persze még furcsa, hogy mondjuk a tavaszira eljöhet autóval.. Húú, de ebbõl most olyan gondolatmenetet szültem, amit inkább nem írok le, mert soha nem hagyjuk abba.. :D Majd egy sör mellett.. :beer: