Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1261
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Mai jo hir, hullafaradtan feltekertem.
Jo hir ketto, talalkoztam Raycoon kollegaval a fenyogyongyenel, o mar lefele jott.
Mai rossz hir, bringast gazoltak a szepvolgyin. Fouton ment le az autos pedig balra kanyarodott. Nem tudom mi a helyzet a bringassal, mert a mento mar elvitte mire odaertem, a yard meg nem volt hajlando valaszolni.
A feher puttonyos jobb elso sarvedojet a bringas szakitotta le.

Mire odaértem, már nem voltak sehol.. Semmi nyom nem maradt arra.. Remélem, hogy tényleg nincs semmi komoly baja, báár, ami a fényképbõl látszik az elég csúnya..
Lefele volt olyan hely, ahol talán jobb is lett volna félreállni, olyan közel jöttek el az autók mellettem.. Az Árpád-hídon meg a biciklisávon állt egy autó, amikor közelebb értem még jobban ráállt, közel a következõhöz, hogy mégkisebb hely legyen.. Majd egy kicsit visszagurult, mivel félõ volt, hogy mit is tesz, ezért szinte nullára fékeztem, és néztem a fejét, hogy most mi is van.. Erre vigyorogva utánam szól, hogy "nehogy már haragudjak" vagy valami ilyesmi.. Hmm..

#1262
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Rossz hírek ezek.:( Több olyan embert ismerek, akik autóból bringanyeregbe pattantak, és megkísérelték a városi közlekedést. Akkor vették észre, hogy mirõl beszéltem nekik, hogy mennyire le....ják a kerékpárosokat az úton.
Engem szerencsére még nem sikerült elütnie 1 marhának sem. Bár 1x egy audi TT-s majdnem halálragázolt kb 180 km/h-val. 5 cm-re lehetett a visszapillantója a könyökömhöz képest. Sok B@ROM :rocketman


Ott már a szele is kibillenthet. :(

#1263
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,291 posts
Rossz hírek ezek.:( Több olyan embert ismerek, akik autóból bringanyeregbe pattantak, és megkísérelték a városi közlekedést. Akkor vették észre, hogy mirõl beszéltem nekik, hogy mennyire le....ják a kerékpárosokat az úton.
Engem szerencsére még nem sikerült elütnie 1 marhának sem. Bár 1x egy audi TT-s majdnem halálragázolt kb 180 km/h-val. 5 cm-re lehetett a visszapillantója a könyökömhöz képest. Sok B@ROM :rocketman
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#1264
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ha lazulosan ment, akkor 40km/h korul, ha temposan akkor boven 50 felett. Remelem volt rajta buko kulonben halott. :(

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1265
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mai jo hir, hullafaradtan feltekertem.
Jo hir ketto, talalkoztam Raycoon kollegaval a fenyogyongyenel, o mar lefele jott.
Mai rossz hir, bringast gazoltak a szepvolgyin. Fouton ment le az autos pedig balra kanyarodott. Nem tudom mi a helyzet a bringassal, mert a mento mar elvitte mire odaertem, a yard meg nem volt hajlando valaszolni.
A feher puttonyos jobb elso sarvedojet a bringas szakitotta le.


Jobbulást neki.

#1266
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts

Mai rossz hir, bringast gazoltak a szepvolgyin. Fouton ment le az autos pedig balra kanyarodott. Nem tudom mi a helyzet a bringassal, mert a mento mar elvitte mire odaertem, a yard meg nem volt hajlando valaszolni.
A feher puttonyos jobb elso sarvedojet a bringas szakitotta le.


szegény bringás, remélem nincs vele semmi súlyos gond ...
f@sz sofõr biztos azt hitte, hogy ha bicikli, akkor az nem megy gyorsabban 20km/hnál és simán átmehet elötte; pedig itt durván a bringásnak volt elsöbbsége
ilyennek simán elvenném a jogsiját :rocketman

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#1267
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

Jó hír! Tegnap este cimborámmal 72 darab méretes matricát ragasztottunk ki fõleg Pesten, meg elosztogattunk kb. 70 db szórólapot, meg szóltunk egy csomó bringásembernek. És már sokan tudnak róla, de még nem mindenki. Szóljatok minden utcán szembejövõ bringásnak!


És az autósok azért fognak nyávogni, hogy nem tudtak róla....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1268
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Jó hír! Tegnap este cimborámmal 72 darab méretes matricát ragasztottunk ki fõleg Pesten, meg elosztogattunk kb. 70 db szórólapot, meg szóltunk egy csomó bringásembernek. És már sokan tudnak róla, de még nem mindenki. Szóljatok minden utcán szembejövõ bringásnak!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#1269
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mai jo hir, hullafaradtan feltekertem.
Jo hir ketto, talalkoztam Raycoon kollegaval a fenyogyongyenel, o mar lefele jott.
Mai rossz hir, bringast gazoltak a szepvolgyin. Fouton ment le az autos pedig balra kanyarodott. Nem tudom mi a helyzet a bringassal, mert a mento mar elvitte mire odaertem, a yard meg nem volt hajlando valaszolni.
A feher puttonyos jobb elso sarvedojet a bringas szakitotta le.

Posted Image

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1270
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

tõle soha...már akkor utáltam mikor még "topis zenész" volt...nyálas bájgúnár...bár tök mindegy, jobbat úgyse tudsz....


Pedig õ is ezt mondta. :D

#1271
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Idéztél Demszkitõl?

tõle soha...már akkor utáltam mikor még "topis zenész" volt...nyálas bájgúnár...bár tök mindegy, jobbat úgyse tudsz....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1272
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Én merek offolni, én voltam a felvetõ.. :)

#1273
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Lazadjanak. Kifaszt erdekel. Parszor meg kell lepni, aztan elfogadjak. Ez csak igy megy. Ha mindig minden kormany fosik, akkor sosem lesz semmi. Szoval en nem akarok budos balkani orszagban maradni orokre es elkoltozni sem.


Ez nem a gyávaságról szól, hanem a pénzrõl, durva sok pénzrõl. Ezért nem korlátozzák igazán a belvárosi gépjármûforgalmat. Szerintem. Sajnos.

#1274
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

De en ilyen natur vagyok, mint egy meztelen csiga. Aki ismer igy is szeret (vagy nem), aki meg nem az hagy szokja :angevil:


Inkább mint csalán... :) ha már... :D
Jut eszembe, Bibic mikor?? Valaki (tán pont te??) felvetette, de mivel egy héttel a CM elõtt senki se mer offolni, nem válaszolt a nép.

#1275
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Nem veszekszem. Csak bosszantott valami, és elmondtam a véleményem. Ahogy Al is. Szerintem azért vitázunk, mert túlságosan hasonlítunk, csak én nõi szemmel nézem a dolgokat. De legalább nem offoltunk, kivételesen. :D


Pár nappal a CM elõtt offolni már tényleg csúnya lenne... :) Hát, ja, ugyanazt a vasat ütitek, csak másfajta kalapáccsal! :) A lényeg ugyanaz. Remélem, a CM-en találkozunk!!

#1276
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

nem lesz...túl kicsi szavazat mennyiség a bringásoktól...


Idéztél Demszkitõl?

#1277
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Egyetértek.. De mindegyik fosni fog. De adok egy ötletet. Az ellenzéknek mondd el, és akkor ettõl fog hangoskodni a tévé. Majd szép lassan politikai téma lesz a bicikli.. Ha ez így lesz, akkor sírni fogok..

nem lesz...túl kicsi szavazat mennyiség a bringásoktól...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1278
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Lazadjanak. Kifaszt erdekel. Parszor meg kell lepni, aztan elfogadjak. Ez csak igy megy. Ha mindig minden kormany fosik, akkor sosem lesz semmi. Szoval en nem akarok budos balkani orszagban maradni orokre es elkoltozni sem.

Egyetértek.. De mindegyik fosni fog. De adok egy ötletet. Az ellenzéknek mondd el, és akkor ettõl fog hangoskodni a tévé. Majd szép lassan politikai téma lesz a bicikli.. Ha ez így lesz, akkor sírni fogok..

#1279
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Lazadjanak. Kifaszt erdekel. Parszor meg kell lepni, aztan elfogadjak. Ez csak igy megy. Ha mindig minden kormany fosik, akkor sosem lesz semmi. Szoval en nem akarok budos balkani orszagban maradni orokre es elkoltozni sem.

Nem lehet, mert abból lázadás lenne.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1280
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Pontosan emiatt kellene kitiltani aznapra a szemelygepkocsikat a (bel)varosbol).

Nem lehet, mert abból lázadás lenne. Túl sok olyan ember van, aki nem érti meg miért lenne. Az adott politika, aki bevezethetné, meg nem fogja, mert szavazókat veszít. Már az sem tetszett egy csomó embernek, hogy a Lánchídat lezárják, vagy hogy a Városligeten nem lehet hétvégén keresztül hajtani. Engem ütöttek el majdnem ott, pedig le van zárva..

Esélytelen a mai embereket átnevelni, ez nem az az ország.
Ehhez egyetlen út vezet és ezek a gyerekek. Sajnos még ebben is gyerekcipõben járunk..