Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#381
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
whitehawk wrote:

"Üss meg egy biciklist" /Bochkor Gábor/

Sajnos a mai nap igazolni látszik, hogy uszít a Sláger. Mentem a Bajcsy felõl A bicikliúton a gödör mellett ~dél felé. Jött velem szemben 2 öltönyös nyakkendõs faszkalap. Észrevettek, de nem álltak le az útról. Én enyhén lassítottam, és ahogy elmentem mellettük az egyik visszakézbõl megütött. Megálltam, õ hallotta, hogy fékeztem, és megmondta, hogy azért kaptam mert nem lassítottam?? Mondtam neki, hogy a bicikliúton megy, õ lenézett a piros kõre, és megkérdezte, hogy milyen bicikliúton. Aztán megfenyegetett, hogy megver. Most értem haza, kurva pipa vagyok és azt kell mondjam, hogy mostmár TÉNYLEG BETELT A POHÁR!!! Ha valaki foglalkozik a slágeres üggyel akkor itt egy eset.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#382
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts
Tényleg talány, hogy mit fognak kapni... De az már biztos,hogy néhány(sok) ezer biciglista rádöbbent végre, mire képes a média. Amit a rádióban/tv-ben bemondanak, azt a sok primitív szentírásnak veszi. Na így lehet milliókat átb*szni és aztán mint jó birkákat irányítani. "Ne gondolkozz, csak kiabállj!"
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#383
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http://ma.hu/page/cikk/aac/0/131265/1

#384
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts

Hihi! Tényleg, van ott lányoknak való látványosság is.
De ez nem koedukált felvonulás volt. Elõbb a fiúk, aztán a lányok? :)


Tin: Az lett volna az igazán kritikus, ha a nénik, bácsik együtt vonultak volna fel. :sex: :)
"Mit életünkben teszünk, az örökké valóban visszhangzik"

#385
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Én bízom benne, hogy igen. Gondolom nem véletlenül tették be a Holokausztot, meg értelmi fogyatékos viccelõdést az indoklásba. Ha a H. benne van, akkor úgysem hagyják szó nélkül, olyat én még nem láttam.

azért nem bízom benne igazán, mivel az ortt elég rendesen átpolitizált szervezet, viszont abból ha a 2 faszt elkaszálják, egyik oldal se tud jelentõs politikai tõkét kovácsolni ...így meguszhatják...de ebbe mélyebben ne másszunk bele...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#386
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
és hogy elötte a fogyikat is szídták
ezért találnak ki vmit
remélem vmi szaftosat.
keresnek vkit aki hátulról élesbe'... szívjon csak a két öreg.

#387
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

na kiváncsi leszek, a szigorú enyje benyjén kivûl kapnak e vmi büntetést is....tartok tõle hogy nem...


Én bízom benne, hogy igen. Gondolom nem véletlenül tették be a Holokausztot, meg értelmi fogyatékos viccelõdést az indoklásba. Ha a H. benne van, akkor úgysem hagyják szó nélkül, olyat én még nem láttam.

#388
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

http://www.origo.hu/...1005azortt.html

na kiváncsi leszek, a szigorú enyje benyjén kivûl kapnak e vmi büntetést is....tartok tõle hogy nem...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#389
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Köszönnyükszéééépeeeen!! :)

#390
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ebben a másodpercben akartam volna beilleszteni én is a linket... :)

Luki


:)

#391
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Ebben a másodpercben akartam volna beilleszteni én is a linket... :)

Luki


http://www.origo.hu/...1005azortt.html


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#392
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
http://www.origo.hu/...1005azortt.html

#393
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 posts
Büntiként népszerûsítsék õk maguk a kerékpározást. Járjanak kerékpárral melóba az "istenek", legalább amíg be nem köszönt a hideg idõ. Hátha változna az autójukban slágerezõ "alattvalójuk" nézete. Jobban figyelnének:"...Juj, itt teker a bocsi, majd integetek neki...hm...nem õ volt az..." és közben elõvigyázatosan kikerülték a kerékpárost. Ha pedig kellemetlen tapasztalatokat szereznének, sorry, azt maguknak köszönhetik. Kürti Gabiéknak kellene felvetni az ötletet. Mi csak profitálhatunk belõle. Szerintem ennyit bevállalhatnának.

#394
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
thez: ez már megtörtént nagyrészt sztem...

Érdekes oldal: www.lalikiraly.hu

#395
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
én jobb bosszút tudok
nem hallgatom õket
és elmondom sok embernek akik szintén nem teszik majd.

#396
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A két bzinak kéne élõben olvasnia minden reakció, megjegyzés nélkül!

Amúgy kövezzetek meg monoblokkal vagy bármi, de ma hallgattam õket egy kicsit, hogy beszélnek-e a tegnapi ítéletrõl, de csak annyit hallottam h a kutyákat hogy lehet megfõzni, kínozni, darabolni stb... (tegnap kidobtak egy pulit egy erkélyrõl és erre a hírre reagáltak a hallgatókkal együtt) Úgylátszik van igény rájuk és a degenerált mûsorukra.

A megoldás az lehetne h vki mindig hallgatja a mûsort és szól az aktuális sértettek védelmi szevezetének, jelen esetben az állatvédõknek, de volt már h a vakokkal "viccelõdtek" ahogy õk mondták... stb-stb....

#397
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mondjuk lehetne úgy is szankcionálni, hogy megy egy verkli, ami az ORTT tiltását tartamazza..


POnt erre gondoltam én is. :-) Egy monoton hang olvasná fel folyamatosan.

#398
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

El is felejtettem, hogy erre is joguk van. Bár rádió esetében nem olyan látványos a dolog. A tévében kiírják, hogy miért van az elsötétítés, a rádióban meg legfeljebb azt hiszi az ember, hogy valami légköri zavar.
Egyébként egy szót nem láttam róla sehol sem, egyik hírben sem írtak a döntésrõl. A Klubrádióról volt szó, hogy elmarasztalták, errõl nem.

Mondjuk lehetne úgy is szankcionálni, hogy megy egy verkli, ami az ORTT tiltását tartamazza..

#399
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Engem nem érdekel a bocsánatkérés, és az sem hogy perelhetõ. Nekem személy szerint nem elég a bocsi, mert nem hiszem el a bocsitól. Bocs.. Az ORTT feladata a büntetés is. Ez pl lehetne az egyik reggeli bumeráng alatti adásszünet. Ez lenne elég. Ha az kereskedelmi tévéket lehet fõmûsoridõben szankcionálni, akkor itt a lehetõség, hogy itt is megtegyék.


El is felejtettem, hogy erre is joguk van. Bár rádió esetében nem olyan látványos a dolog. A tévében kiírják, hogy miért van az elsötétítés, a rádióban meg legfeljebb azt hiszi az ember, hogy valami légköri zavar.
Egyébként egy szót nem láttam róla sehol sem, egyik hírben sem írtak a döntésrõl. A Klubrádióról volt szó, hogy elmarasztalták, errõl nem.

#400
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Engem nem érdekel a bocsánatkérés, és az sem hogy perelhetõ. Nekem személy szerint nem elég a bocsi, mert nem hiszem el a bocsitól. Bocs.. Az ORTT feladata a büntetés is. Ez pl lehetne az egyik reggeli bumeráng alatti adásszünet. Ez lenne elég. Ha az kereskedelmi tévéket lehet fõmûsoridõben szankcionálni, akkor itt a lehetõség, hogy itt is megtegyék.