Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#361
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Áá, csak felbosszantanám magam..

Edit: meg a végén azt mondanák, lám csak mennyien olvasnak minket. Juszt sem..

#362
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
http://bumerang.slagerradio.hu/ olvasgassa mindenki aki "értelmes" élõlények komunikációját akarja látni :D
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#363
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
szerintem nem valószínü, de ebbõl elég nehéz lett volna botrány nélkül kilábalni :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#364
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Azért érdekelne, hogyha nem lebegne felettük semmi büntetés, illetve nem lett volna belõle "botrány", akkor is ezt mondanák-e?!

#365
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Nem is tudtam, hogy rajtam kívül más rendszeres forumos is van Nyíregyházáról...(bár én inkább csak olvasgatom)

elég sokan vagyunk nyíregyiek itt a bikemag fórumon, még saját szoba is van a lokálpatriótákban :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#366
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Ha morbid lennék, akkor azt mondanám, hogy hajrá terroristák, de ilyet én nem mondok, mert az olyan lenne, mint a borosék poénkodása. :(

de csak az õ buszán robbantsanak üresjáratban. Elõre bocsánat ezért a kijelentésért de ezt hozzá kellet fûznöm. remélem hogy ezzel nem süllyedek az õk szintjükre
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#367
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Nem is tudtam, hogy rajtam kívül más rendszeres forumos is van Nyíregyházáról...(bár én inkább csak olvasgatom)

#368
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
egyébbként csak azt nem értem hogyha londonban él és dolgozik akkor miért ír ilyeneket? ha ott él akkor az ottani dolgokkal foglalkozzon inkább. egyébbként a bumeráng válasza ez volt:
Bumeráng
Attila! A félreértés az, hogy SEMMI BAJUNK A BICIKLISTÁKKAL!

Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#369
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem az a baj, hogy külföldrõl pofázik, hanem hogy hülyeségeket beszél! Senki nem akar olyan jogokat, hogy összevissza lehessen cikázni a buszok köztt. Élhetõbb várost szeretnénk, bicikliútakkal. De ezt itt igazából feleslegesen írom le.. :)


Igen, de gondolom õ ezt nem biciklis fórumra írta. Ha jól tippelek, akkor a Slágerrádió honlapjára. Ott meg már a bumerángosoknak is elegük van a témából.

#370
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nem az a baj, hogy külföldrõl pofázik, hanem hogy hülyeségeket beszél! Senki nem akar olyan jogokat, hogy összevissza lehessen cikázni a buszok köztt. Élhetõbb várost szeretnénk, bicikliútakkal. De ezt itt igazából feleslegesen írom le.. :)

#371
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

egy újabb idióta aki külföldrõl bír pofázni:
smidi okt. 5. 15:40
Sziasztok!
Attila vagyok es Londonban elek, dolgozom.
Most olvastam, hogy a fantasztikus kepessegu ORTT majd jol megbuntet bennetekek, mivel a biciklistakat cikiztetek a biciklisnapi musorban. Hat ehhez csak annyit, hogy en itt kint buszsofor vagyok, es higyetek el nekem, hogy a bicikliseknel nagyobb idiotat meg nem hordott a hatan a fold. London belvarosa miattuk egy nagy kaosz, egyszeruen verforralo amit muvelnek. Mi soforok kell hogy az emeletes buszokkal akrobata mutatvanyokat mutassunk be, mert a melyen tisztelt bicajosoknak goze sincs arrol, hogy letezik KRESZ, amit be kene tartani. A legrosszabb, hogy nem is erdekli oket. Csak egyet tudnak, nekik joguk van menni, majd vigyazzon rajuk mindenki.
Szoval ne adjatok fel, tegyetek meg minden toletek telhetot, hogy ezek a pokhendi idiotak NEEE kapjanak Pesten is olyan jogokat mint itt kint, mert akkor vege a varosi kozlekedesnek. Hajra Bocsi!!!! Hajra Boros!!!!! Hajra Voga!!!!!
Udv,
Attila


Ha morbid lennék, akkor azt mondanám, hogy hajrá terroristák, de ilyet én nem mondok, mert az olyan lenne, mint a borosék poénkodása. :(

#372
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
egy újabb idióta aki külföldrõl bír pofázni:
smidi okt. 5. 15:40
Sziasztok!
Attila vagyok es Londonban elek, dolgozom.
Most olvastam, hogy a fantasztikus kepessegu ORTT majd jol megbuntet bennetekek, mivel a biciklistakat cikiztetek a biciklisnapi musorban. Hat ehhez csak annyit, hogy en itt kint buszsofor vagyok, es higyetek el nekem, hogy a bicikliseknel nagyobb idiotat meg nem hordott a hatan a fold. London belvarosa miattuk egy nagy kaosz, egyszeruen verforralo amit muvelnek. Mi soforok kell hogy az emeletes buszokkal akrobata mutatvanyokat mutassunk be, mert a melyen tisztelt bicajosoknak goze sincs arrol, hogy letezik KRESZ, amit be kene tartani. A legrosszabb, hogy nem is erdekli oket. Csak egyet tudnak, nekik joguk van menni, majd vigyazzon rajuk mindenki.
Szoval ne adjatok fel, tegyetek meg minden toletek telhetot, hogy ezek a pokhendi idiotak NEEE kapjanak Pesten is olyan jogokat mint itt kint, mert akkor vege a varosi kozlekedesnek. Hajra Bocsi!!!! Hajra Boros!!!!! Hajra Voga!!!!!
Udv,
Attila
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#373
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Amilyen az a bocsánatkérés volt, illetve lehetett.....

#374
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
Kíváncsi leszek a büntetésre. egyébbként boros itt is bocsánatot kért?
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#375
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
http://www.hirszerzo...ikk.php?id=4568

Egy kicsit bõvebben az ORTT-s ügyrõl.

#376
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Lehet, hogy a MOL szponzorálja bocskorosékat. :chin: Képzeld el mi lenne, ha mindenki bicajjal kezdene közlekedni! :D

Ma voltam megint Dzsuvapesten... Hát mindig elszomorít, ráadásul, ha belegondolok, hogy egyszer Európa legszebb fõvárosa volt... :( Egész úton (40Km) olvadt szurok szagát éreztem. Bár, még mindig jobb volt, mint a múltkori végigszeméttelepszag... :(
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#377
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Semmi :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#378
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás

whitehawk wrote:

"Üss meg egy biciklist" /Bochkor Gábor/

Sajnos a mai nap igazolni látszik, hogy uszít a Sláger. Mentem a Bajcsy felõl A bicikliúton a gödör mellett ~dél felé. Jött velem szemben 2 öltönyös nyakkendõs faszkalap. Észrevettek, de nem álltak le az útról. Én enyhén lassítottam, és ahogy elmentem mellettük az egyik visszakézbõl megütött. Megálltam, õ hallotta, hogy fékeztem, és megmondta, hogy azért kaptam mert nem lassítottam?? Mondtam neki, hogy a bicikliúton megy, õ lenézett a piros kõre, és megkérdezte, hogy milyen bicikliúton. Aztán megfenyegetett, hogy megver. Most értem haza, kurva pipa vagyok és azt kell mondjam, hogy mostmár TÉNYLEG BETELT A POHÁR!!! Ha valaki foglalkozik a slágeres üggyel akkor itt egy eset.


Sajnos ilyen személyekkel van tele a nemzet. Ilyen esetekben csak az vígasztal, hogy a sors még senkinek sem maradt adósa. Azt hiszem ide illik egy Tamási Áron idézet: "Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan."
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#379
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Gondolom olvastátok

http://bikemag.hu/po...ent/view/142/2/

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#380
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én hozzávágtam volna a bringám
annak úgyse lesz baja
majd ha pattog veszélyeztetés miatt rendõr.

mondjuk utólag könnyû
de az ilyen szarháziakat..
áûhhh..!


cimbimmel nem mernék megtenni

mert járni nem tudna utána az ilyen.


asszem holnap egész nap ott fogok cirkálni
csakazért, hátha